محصولات شرکت فوراور لیوینگ آمریکا

درباره شرکت محصولات زندگی جاودانه(فوراور لیوینگ) در آمریکا:
Forever Living Products بزرگ ترین تولید کننده، سازنده و توزیع کننده محصولات آلوئه ورا گونه باربادنسیس میلر در دنیاست.این شرکت در سال 1981 با هدف برآوردن نیازهای مردم پایه گذاری شد.ما به جای آنکه چند قطره آلوئه ورا را بر ترکیباتمان بیفزاییم تا توجه عموم را به نام آلوئه ورا بر روی برچسب فراورده جلب کنیم و آنها را تشویق به خرید نماییم! پایه محصولاتمان را از آلوئه ورا خالص و تازه تهیه کرده و به این ترتیب گسترده ای از محصولات را خلق کرده ایم (محصولاتی از قبیل لوسیون، محافظ پوست، شامپو، خمیر دندان و...) به عبارت دیگر صد درصد ماده اولیه بسیاری از محصولات این شرکت ژل پایدار آلوئه ورا از گونه باربادنسیس میلر است.
فعالیت شرکت فوراور لیوینگ چیست؟
این شرکت، آلوئه ورا باربادنسیس میلر را برای استفاده در ترکیبات خود در منطقه Rio Grand Valley تگزاس شرقی و جمهوری دومینکین و سایر مناطق کارائیب کشت می دهد.
تمام مراحل پرورش گیاه توسط افراد متخصص و کارآمد انجام می گیرد، از انتخاب محل مناسب کشت گیاه تا مراحل داشت و برداشت. گیاه آلوئه ورا بعد از چهار سال رشد و نمو زمانی که به نهایت قدرت اثردهی رسید،چیده و برداشت می شود. در تمام تمام مراحل پرورش آلوئه ورا از هیچ گونه ماده شیمیایی بارور کننده، علف کش و آفت کش استفاده نمی شود.دیگر شرکت وابسته ما Aloe Vera of America ژل آلوئه ورا را ثبت کرده و آن را فرموله می کند.
سیاست شرکت به گونه ای است که گیاه آلوئه ورا تازه ، هر هفته جهت تهیه محصولات به کارخانه آورده شده و گیاه مدت زیادی در محل تولید نگهداری نمی شود.
سایر سازندگان محصولات آلوئه ورا که ناچار به تهیه گیاه از پرورش دهندگان آن هستند باید آلوئه ورا خام را قبل از پایان مراحل ساخت فرآورده، مورد آزمایش قرار دهند تا مطمئن شوند آلوئه ورا خام کاهش قدرت پیدا نکرده و خاصیت آن از بین نرفته است.وجود مهر تأیید انجمن جهان علم آلوئه ورا بر محصولات این شرکت مؤید کیفیت آلوئه ورای به کار رفته در تولیدات ما هست.
آلوئه ورا چیست؟
این گیاه معمولاً«گیاه معجزه آسا» یا «التیام بخش طبیعی» نامیده می شودو دارای خواص حیرت انگیزی است. در آب و هوای گرم و خشک می روید و اغلب مردم آن را با کاکتوس اشتباه می گیرند. اما در حقیقت آلوئه ورا از خانواده سوسن یا Lily است. این گیاه برای حفظ رطوبت منافذ خود را می بندد و بنابراین در شرایطی که سایر گیاهان از شدت خشکی هوا از بین می روند، آلوئه ورا هم چنان شاداب و مرطوب باقی می ماند. بیش از 400گونه مختلف از آن وجود دارد. اما تنها گونه ی خوراکی و پوستی غنی  Barbadensis Millerیا Aloe Vera است که بدلیل خواص درمانی، بیشترین استفاده را برای انسان ها دارد.
اسناد تاریخی نشان می دهد که خواص درمانی و ترمیم کنندگی آن از بیش از 500 سال قبل شناخته شده است اولین بار جرج ابرز George Ebers در سال 1862 به تاریخی بودن این گیاه پی برد به این ترتیب که پاپیروس مصری که مربوط به 1500 سال قبل از میلاد است نشان می دهد پزشکان رومی و یونانی از خحواص فراوان آلوئه ورا استفاده می کردند. حتی ملکه های مصری از این گیاه برای زیبایی و نظافت پوست بهره می گرفتند. در فیلیپین آلوئه ورا به همراه شیردر عفونت های کلیوی به کار می رود.
نام آلوئه ورا در انجیل ذکر شده و در افسانه ها آمده است که اسکندر کبیر پس از فتح جزیره So Cotra واقع در اقیانوس هند از منابع آلوئه ورا موجود در آن منطقه برای درمان زخمهای جنگجویانش استفاد کرد. بدلیل پیشرفت سریع علوم همچنین کوچ مردم به سمت سرزمین های سردتر ، از محبوبیت این گیاه کاسته شد و کمتر دردسترس بود به طوری که تقریباً فراموش گردید.
امروزه گرچه داروهای بسیار مؤثری در درمان بیماری ها موجود است اما مصرف طولانی مدت آنها عوارض جانبی فراوانی به همراه دارد به طوری که بتدریج بسیاری از مصرف کنندگان و پزشکان و محققان به راههای رفته درمان پیشینیان و تجریبات آنها علاقمند شده و به روشهای سنتی و درمان های طبیعی توجه بیشتری نمودند در نتیجه به تازگی شاهدیم که مجلات سراسر جهان در صفحات بهداشتی خود هر هفته یکی از خواص آلوئه ورا را مطرح کرده و مورد بحث کارشناسی قرار می دهند.
نگهداری آلوئه ورا بعد از باز کردن برگ تنها بوسیله فرایند تثبیت امکان پذیر است. به عنوان مثال یک تکه سیب در هوای آزاد به سرعت تغییر رنگ می دهد. این فرایند در مورد آلوئه ورا نیز صورت می گیرد. به طوری که در حالت طبیعی ژل آلوئه ورای موجود در برگ ها توسط پوشش گوشتی برگها به خوبی محافظت و رطوبت آن حفظ می شد و از اثرات جوی مصون می ماند اما به محض قطع شدن برگ ها و خلرج کردن ژل،فرایند اکسیداسیون آغاز می شود و در صورت عدم کنترل آن، این ژل بسیاری از خواص خود را از دست می دهد. بدون عمل تثبیت یا فرآوری این شرکت حتی در شرایط نگهداری در یخچال هم فرایند تخریب رخ می دهد.شرکت F.L.P مفتخر به ابداع روش انحصاری برای حفظ این ژل حیاتی است.
واکنون شما به عنوان مشاور این شرکت در این موفقیت چشمگیر شریک هستید.در سال 1987F.L.P گشایشگر راهی برای شناساندن خواص آلوئه در جهان گردید و بدین ترتیب صنعت جدیدی متولد شد.اما به تدریج برخی تولیدکنندگان سودجو برای کاهش هزینه ها و افزایش منافع، محصولات خود را بامواد بی مصرفی مثل maltodex مخلوط کردند.
به علاوه با ظهور روش های فرآوری جدیدی مثل  drying-sprayو Freezing drying مقایسه محصولات از لحاظ خواص مشکل شد. این صنعت برای حفظ کیفیت و کمک به مشتری برای انتخابی آگاهانه، مجبور است استانداردهای علمی را رعایت و ازآن حمایت کند و برای برآوردن این هدف انجمن جهانی علم آلوئه در سال1981 با هدف نظارت بر صنعت آلوئه ورا و جلوگیری از رقابت های ناسالم و غیرضروری تشکیل شد این انجمن تشکل حقیقی بوده و از راه حق عضویت تولید کنندگان آلوئه اداره می شود.
در سال 1982،25 شرکت عضو این انجمن بودند. یک آزمایشگاه مستقل جهت آزمایش و بررسی محصولات آلوئه ورا از لحاظ خلوص و قدرت اثر انتخاب شد، صلاحیت شرکت هایی که دارای استانداردهای بالا بودند مورد قبول واقع شده و مهر تأیید انجمن را دریافت نمودند. F.L.P و A.V.O.P با اطمینان کامل از کیفیت محصولاتشان درخواست انجام آزمون های کیفی بر روی ژل خام آلوئه ورا و نکتار را نمودند.
در اوایل 1986 این انجمن اعلام کرد که محصول ژل آلوئه و نکتار F.L.P اولین دریافت کننده بالاترین استاندارد انجمن جهانی آلوئه ورا بوده و شایسته دریافت مهر تأیید انجمن بر محصولات خود است.
برخلاف ادعای برخی کمپانی های تازه تأسیس که اظهار میدارند آنها اولین کمپانی دریافت کننده تأییدیه در اروپا هستند حقیقت غیرقابل انکار آن است که شرکت ما مهر تأیید را در سال 1986 دریافت کرده و طی سال 1988 فراورده هایش در اروپا عرضه شده است.
F.L.P یک شرکت جهانی بوده و زیر مجموعه های فراوانی دارد لذا تأییدیه ها و جوایز متعدد به آن اعطا شده است مثلاً اگر شما برچسب فراورده ها رامطالعه می کنید حتماً متوجه حرف کوچک K برروی بسته بندی های ژل آلوئه ورای این شرکت شده اید. این علامت تنها به محصولاتی با کیفیت عالی و خلوص بالا داده می شود.
انجمن اسلامی کالیفرنیا دیگر انجمن رسمی است که پس از آزمایش برروی تعدادی از فراورده های آنها را از حیث کیفیت مورد تأیید قرار داده است. استانداردهای مورد قبول این انجمن بسیار بالا بوده و تأییدیه ان نشان دهنده دقت F.L.P در رعایت بهداشت در کلیه مراحل ساخت و بسته بندی است F.L.P(VK)LTD مفتخر است که هیچ یک از مواد اولیه، ترکیبات و محصولات آن برروی حیوانات آزمایش نشده است و کلیه استانداردهایPETA مورد قبول ما است Peoples Ethical Treatment of animal.
چرا باید محصولات آلوئه  وراF.L.P را خریداری کرد هنگامی که می توانید سایر برندها را با قیمت ارزانتر خریداری کنید؟این سؤال مهمی است و شاید ما با دادن اطلاعات زیر بتوانیم بهتر به آن پاسخ دهیم:
ما بزرگترین پرورش دهنده و توزیع کننده محصولات آلوئه ورا در جهان هستیم. در آمریکا و کارائیب در شرایط آب وهوایی زادگاه اصلی آلوئه به کشت آن می پردازیم. بنابراین دقیقاً به شما می گوییم که کجا و چگونه آلوئه مورد استفاده در محصولاتمان پرورش یافته اند. مثلاً به شما اطمینان می دهیم که هیچ آفت کش و علف کشی در مزارع آلوئه ورای ما به کار نرفته است.
تمام مراحل تولید تحت کنترل است از انتخاب برگ های کامل و آماده برداشت گرفته تا تعیین حرارت مناسب برای نگهداری و بسته بندی و ما در هیچ زمینه ای به هیچ یک از شرکتهای واسطه وابسته و نیازمند نیستیم.
ژل آلوئه ورای این شرکت از برگ های تازه و رسیده بدست می آید و برای حفظ مواد مؤثره آن از روش تثبیت انحصاری شرکت F.L.P طراحی شده توسط آقای رکس موگان مدیر عامل این شرکت Rex Maughan استفاده می شود.
هیچگونه مواد طعم دهنده  و رنگ دهنده مصنوعی به ژل ها اضافه نمی شود.
با توجه به اینکه با گذشت زمان رنگ و طعم آلوئه تغییر می کند، شرکت های دیگر به فرآورده هایشان ماده رنگبر می افزایند تا رنگ محصولاتشان با گذشت سالها بدون تغییر باقی بماند اما ما معتقدیم که رنگ مزبور بعد از مدتها طبیعی و بی ضرر است.
گرچه به طور طبیعی درصد بالایی از ژل آلوئه ورا را  آب تشکیل می دهد(حدود 98 درصد) اما هرکس که ژل خام آلوئه ورا را ببیند در می یابد که این ژل مایع شفاف و رقیق نیست. ژل آلوئه ورای ما هموژنیزه و فیلتره نمی شود نوشیدنی های آلوئه این شرکت دارای پالپ (قسمت خوراکی و گوشتی گیاه) فراوان است که بسیاری از خواص سودمند و ضروری آلوئه ورا را در خود دارد.
 برخی شرکتهای تولید کننده ، پالپ های آلوئه ورا را کاملاً صاف می کنند به طوری که بطری های حاوی آلوئه شبیه بطری آب به نظر می رسد. اخیراً محصولات حاوی برگ های کامل آلوئه توجه بیشتری را به خود معطوف کرده اند و بوسیله تبلیغات بر منافع فراوان آنها تاکید می کنند. اما نکته مهمی که به وسیله این شرکت ها مطرح نمی شود آن است که آنها برای حذف مواد ملین قوی(اسهال آور) که در قسمت خارجی برگها(بین پوسته داخلی برگ و ژل) وجود دارد، تمام مایع برگ آلوئه را از صافی های  جنس زغال فعال می گذراند و به این ترتیب تغییر در تعادل طبیعی عناصر موجود ژل، غیر قابل اجتناب است.
F.L.Pبا اطلاع کامل از اینکه خواص فراوان آلوئه در ژل و نه در پوسته آلوئه نهفته است و با روش سنتی ابتکاری خود پوسته برگ ها را جداکرده و آنها را به عنوان بارورکننده طبیعی(کود طبیعی و غنی) در مزارع خود استفاده می کنند.
آلوئه ورای ما هرگز جوشانده نمی شود گرچه عمل جوشاندن یا همان پاستوریزه کردن ارزان تر و راحت تر صورت می گیرد اما گرمای زیاد ترکیبات فعال موجود در آلوئه را تخریب می کند.
برای اینکه مطمئن شویم فعالیت آنزیمی گیاه حفظ می شود، از حرارت های پایین تر که فرایند خنک یا سرد نامیده می شود استفاده می کنیم. بلافاصله پس از چیدن گیاه فرایند سرد سازی  بر روی آن اعمال می شود و بدین ترتیب می توان از حفظ قدرت و خواص گیاه به مدت طولانی مطمئن شد.
بعضی از شرکت ها ژل آلوئه را بوسیله سرما خشک کرده و مجدداً آن را فعال کرده و مورد استفاده قرار می دهد. و آن محصول پر قدرت می نامند در حالی که محصولات ما ژل آلوئه ورای 100درصد تثبیت شده است.
اصلی ترین ترکیب ذکر شده بر روی برچسب نوشیدنی ها، ژل و لوسیون این شرکت آلوئه ورای 100% تثبیت شده است.( (Stabilized
براساس تأییدیه آزمایشگاه های غذا و داروی نیویورک ژل آلوئه ورای ما اساساً به ژل خام آلوئه شباهت دارد. به عبارت دیگر هنگامی که آلوئه ورای این شرکت را می نوشید مانند آن است که برگ آلوئه ورا باز کرده، ژل آن را سر می کشید
بخش 1-نوشیدنی های آلوئه ورا:
قرن هاست که تمدن های دنیا، از خواص ترمیم کنندگی و سلامتی آلوئه ورا استفاده می کنند. شما می توانید از خواص مفید چهار محصول ما که حاوی آلوئه ورای تازه است بهره مند شوید: ژل آلوئه ورا،آلوئه بری نکتار،ژل فریدم و آلوئه بیتس پیچ هست. آلوئه ورا حاوی بیش از 75 ماده مختلف است که برای داشتن یک تغذیه سالم کمک غذای کاملی محسوب می شود وآنچه که مهم است تعادل بسیار مناسب مواد در گیاه آلوئه وراست.
آلوئه با سیستم ایمنی که مشابه پزشک درون بدن است همکاری می کند و مواد مغذی مورد نیاز بدن را فراهم می سازد نوشیدن هریک از چهار محصول فوق الذکر، به عمل هضم و جذب مواد غذایی کمک می کند و منبع ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها بوده و مهمتر اینکه ایجاد حس شادابی و نشاط می نماید.
ماده اولیه هر چهار فراورده را ژل خالص آلوئه ورا گونه ی باربادنسیس میلر تشکیل می دهد وطبق فرمول انحصاری شرکت به آن مواد اضافی طبیعی در حداقل مقدار و به جهت تثبیت و ماندگاری ژل اضافه می شود.
برخی از تولیدکنندگان این محصولات در لیست محتویات تنها به ذکر ژل پایدار آلوئه ورا اکتفا می کنند اما هرگز از موادی که برای تبدیل ژل خام به ژل پایدار به کار رفته است نام نمی برند. F.L.P با اطمینان کامل از عملیات تولید، مفتخر به ارائه هرگونه اطلاعات به مشتریان است.
بخش 2- مکمل ها  غذایی و مواد مغذی
برای سالم بودن نباید تنها به پزشمک و دارو وابسته بود. در هر حالتی پیشگیری بهتر از درمان است.سلامت با یک تغذیه خوب آغاز می شود و افراد زیرک به آنچه می خورند بیشتر دقت می کنند. گرچه روش های کشاورزی مدرن موجب افزایش تنوع محصولات غذایی در قفسه های سوپرمارکت ها شده اند لیکن هیچ تضمینی برای کیفیت غذا وجود ندارد.
استفاده زیاد از خاک زراعتی موجب کاهش محتوای مواد مغذی طبیعی خاک می شود وباید از بارور کننده های مصنوعی استفاده شود. بنابراین تعجب آور نیست که تمایل به مصرف مکمل های غذایی افزای یافته است تا به این وسیله عناصر لازم حیات دریافت شدهو کیفیت زندگی بهبود یابد.
فراورده های مکمل غذایی شرکت F.L.Pتهیه شده از بهترین موادی است که در شرایط مناسب پرورش یافته و با روش های سنتی بهداشتی جمع آوری شده اند و با پیشرفته ترین تکنولوژی ها تولید شده اند.این فراورده ها با حفظ ارزش غذایی اصلی خود موجب سلامت جسم و آرامش روان می شوند.
بخش 3-کنترل وزن Weight Management
روز به روز تعداد بیشتری از مردم به ظاهر و اندام خود حساس تر می شوند در واقع ما در جامعه ای زندگی می کنیم که از جنبه مراقبت های بهداشتی وسلامت دچار یک انقلاب بزرگ شده است. برغم اینکه تأکید بیشتری برروی ورزش منظم و کنترل وزن بدن می شود می بینیم که بر تعداد افراد چاق دائماً اضافه می شود.
با وجودهزینه های میلیون پوندیز تحقیقاتی و انتشار یک دو جین مجله با عناوین مختلف درباره تغذیه صحیح مشخصاً برنامه مؤثر و بی ضرری برای کاهش وزن و تناسب اندام که به راحتی برای اکثر مردم قابل اجرا باشد، پیدا نشده است. در عصر حاضر که چاقی به عنوان معضل اصلی سلامت بشر شناخته شده است، Forever Living، برنامه تغذیه ای خود را که برنامه ای برای کنترل وزن و حفظ تناسب اندام بوده و پاسخگوی نیازهای عده بسیاری است، طراحی نموده است.
این برنامه مغذی، مفرح و سهل الوصول است.The forever Lifestyles Nutritional  Programmed براساس تحقیقات جهاتی غذا که توسط وزارت کشاورزی، شیلات و غذایی، انگلستان انجام گرفت، به طور متوسط مردم 20درصد کمتر از سال 1970 غذا می خورند. لیک به دلیل کمبود وقت و عجله در کارها و تمایل به غذاهای بی ارزش یا Junkباید گفت که بسیاری از ما نسبت به نوع تغذیه خود نااگاهانه برخورد می نماییم، ونتیجتاً بیش از نیمی از جمعیت انگلستان اضافه وزن دارند و هریک نفر از 7نفر دچار چاقی مفرط هستندکه این آمار دو برابر آمار ثبت شده سال 1980 است.
معضل چاقی برای سرویس سلامت جهانی حداقل سالانه 200میلیون پوند هزینه دارد که 30 میلیون پوند ان صرف برنامه های کاهش وزن برای 5/7 میلیون نفر افرادی که خیلی چاق هستند شده و مابقی صرف درمان مشکلات سلامتی ناشی از چاقی می گردد.
آمار نشان می دهد در افرادی که تنها 20درصد بیش از وزن استاندارد خود اضافه وزن دارند ریسک ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی 50درصد بیشتر و ریسک ابتلا به دیابت 40درصد بیشتر از حالت طبیعی است.
بسیاری از ما حتی اگر مبتلا به چاقی نباشیم سعی در کنترل وزن بدن خود داریم و اغلب می خواهیم آن را کاهش دهیم، تا مثلاً برای تعطیلات و مراسم خاصی متناسب تر به نظر بیائیم.
متأسفانه بسیاری از رژیم های غذایی کاهش وزن اثرات موقتی داشته یا آن قدر شرایط سختی داند که به مدت طولانی قابل اجرا نمی باشند بنابراین افرادی که رژیممی گیرند اثر یویوyo-yo effect را تجربه می کنند که عبارتست از دوره هایی از کاهش و افزایش وزن که منجر به ناراحتیهای عمومی می شود.
برای یک رژینم غذایی خوب چه شرایطی را باید درنظر گرفت؟ باید از لحاظ طعم ومزه مقبول باشد. مقدار انرژی لازم را برای بدن فراهم آورد، به راحتی قابل اجرا باشد و البته وزن را کاهش دهد. خبر خوش آنکه Forever lifestyle Nutritional programme دارای شرایط فوق علاوه مزایای دیگری است!
باید روزانه 10-8 لیوان(هر لیوان برابر250میلی لیتر) آب بنوشید، 2 وعده غذای Forever lite .4اونس نکتار Aloe berry و یک وعده غذایی کم کالری میل کنید، 3عدد قرص Forever bee pollen بخورید و 30-20 دقیقه ورزش(مثلاً پیاده روی، دوچرخه سواری و شنا)کنید. چرا باید روزانه این مقدار آب بنوشید؟ زیرا65درصد بدن انسان را آب تشکیل می دهد و در تک تک سلولهای بدن ما آب وجود دارد.اگر آب نباشد سلولها وظایف خود را به خوبی انجام نداده وهضم غذا و دفع مواد زائد به راحتی صورتنمی گیرد. مقادیر زیاد آب جهاز هاضمه را تحریک کرد و مانع برزو یبوست و عفونت های دستگاه ادراری می شوداگر پوست شماخشک است، لب ها ترک خورده و در مفاصل احساس سفتی می کنید برخی نشانه های دهیدراسیون یا کم آبی است. درهنگام تشنگی پیامهای عصبی به مغز فرستاده می شود که این پیام ها مرکز گرسنگی را تحریک می کند.متأسفانه 90درصد مردم در پاسخ به این تحریکات به جای نوشیدن آب، شروع به خوردن می کنند. در شرایط دهیدراسیون بدن، سموم در سلولهای چربی نگهداری می شوند، نوشیدن آب موجب حذف این سموم و چروکیدگی سلولهای چربی می شوند.بنابراین نوشیدن 10-8 لیوان آب رکن اصلی تغذیه خوب و رژیم مطمئن است.
بخش 4- محصولات زنبور عسل
زنبور آفریده ای است که علی رغم جثه کوچکش هدایای فراوانی چون عسل، ژل سلطنتی، گرده وپروپولیس را برای آدمیان به ارمغان می آورد، و Forever living product فراورده های 100%طبیعی از زنبور عسل را ارائه می دهد.
ما بهترین نقاط را برای قراردادن کندوهای زنبور عسل در بلندترین قسمت های صحرای آریزونا و غرب آمریکا که دست نخورده و عاری از هر آفتکش و آلوده کننده ای است، قرار می دهیم.
F.L.P صاحب بزرگترین منابع کندوی عسل در جهان است و از وسایل انحصاری برای جمع آوری و نگهداری محصولات زنبور عسل در شرایط مطلوب طبیعی استفاده می نماید. تمامی محصولات زنبور عسل این شرکت مطابق با شرایط و قوانین بسیار سخت و غیرقابل انعطاف سازمان دارو وغذا(FDA) و دپارتمان کشاورزی آمریکا (USDA) تولید می شود. بطوری که تماماً طبیعی و غنی از مواد غذایی بوده و مستقیم  از تولید به مصرف و از کندوهای عسل به خانه شما آورده می شود.
بخش5- مراقبت شخصی و بهداشتی
در هر زمان و هر مکان ما در تماس با افراد دیگر از افراد خانواده و دوستان گرفته تا همکاران و غریبه ها هستیم. توانایی ما برای آنکه در مقابل دیگران اتکای به نفس داشته باشیم به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها داشتن احساس و دید خوشایند نسبت به خودمان است. F.L.P خواص ژل آلوئه را با سایر ترکیبات دارای بهترین کیفیت درهم آمیخته است و گروهی از محصولات طبیعی مربوط به بهداشت و مراقبت های شخصی را که از هر لحاظ بهترین می باشد، فرموله کرده است. اگر بهره گیری از مواهب طبیعیت دغدغهخ خاطر شما و کیفیت خواسته شماست هر دوی اینها رامیتوانید در محصولات ما جستجو کنید و با استفاده از انها نه تنها از جنبه ظاهری بلکه از نظر احساس درونی بهترین خواهید بود. بهتر است بدانید که منافع مختلف ژل طبیعی آلوئه ورا طولانی اثر و شبانه روزی خواهد بود.

بخش 6- مراقبت از پوست
در ستیز هر روزه با عفونت هاو آلودگی ها، پوست اولین سد دفاعی است، پس باید با مراقبت های ویژه آن را تقویت و ازآن محافظت کنیم. هنگامی که این سد دفاعی بوسیله عوامل مختلفی چون آلرژی، نیش حشرات، سوختگی و یاحتی شرایط بد جوی در هم می شکند پوست نیاز به مراقبت دلسوزانه دارد تا ترمیم یافته و از بروز عفونت های بعدی ممانعت شود. آلوئه ورا بهترین محافظت کننده و التیام بخش پوست است و به طور سنتی و از قدیم الایام برای نرم کردن، آرام کردن و ترمیم آن به کار می رفته است.
به عنوان بزرگترین تولید کننده آلوئه ورا در جهان کیفیت محصولات ما اولین و برترین است. محصولات ویژه و استثنایی به گونه ای طراحی شده اند که به طور طبیعی باعث مرطوب نگهداشتن پوست و فراهم آوردن مواد مغذی و ویتامین ها برای آن است و پوست رابرابر نور آفتاب، باد و عفونت ها محافظت کرده موجب نرمی و انعطاف پذیری آن می شود و حتی تأثیر گذشت زمان برروی پوست را متوقف می سازد.
مهر تأیید انجمن جهانی علم آلوئه بر فراورده های پوستی این شرکت ضمانتی برای استفاده از ژل آلوئه ورای خالص و پایدار محسوب می شود.
بخش 7- مراقبت لوکس از پوست
پوست نقش مهمی در ایجاد ظاهری زیبا و احساس خوشایند دارد.اغلب شما با محصولات متعدد روزانه ما آشنائید، چرا منافع محصولات ویژه امان راتجربه نمی کنید.باترکیب قدرت سنتی و شناخته شده آلوئه ورا به همراه بهترینمواد موجود مجموعه ای از محصولات زیبایی را پدید آورده ایم. با FLP پاسخ تمانم نیازهای شما در رابطه با مراقبت های پوست از صورتتان آغاز می شود.
Luxury Skin Care
پوست یعنی بزرگترین عضو بدن به مانند سر دفاعی انعطاف پذیری است که رطوبت بدن را حفظ می کند و بافت های ظریف را با سیستم بسیار دقیق گرم کردن و سردکردن مراقبت می نماید.پوست عضو زندهای است که از سه لایه تشکیل شده است: اپی درم، درم و آندو درم یا زیر جلد دو لایه اپی درم و درم تعیین کننده ظاهر ما هستند. و اما لایه زیر جلدی، پوست را به بافت هایی که عضلات و استخوان ها را پوشانده است، متصل می کندو از رگهای خونی، اعصاب وچربی فراوان تشکیل شده استو همان ساختار نرم وچرب پوسا ت. باافزایش سن، بافت های چربی جذب بدن می شوند. با از بین رفتن این لایه ارتجاع پذیر پوست آویزان شده ین و چروک ها ظاهر می شوند. درم یا لایه درم پوست حاوی عروق خونی، اعصاب گیرنده عصبی، فولیکول های مو، وغدد چربی و عرقی است و دارای سلولهایی به نام فیبروبلاست است که برای تشکیل فیبرهایی که موجحب حالت کشسانی پوست اند ضروری است.
دو ماده موجود در این لایه یعنی کلاژن والاسین موجود سفتی و کشیدگی پوست اند. و به دلیل وجود درم پ=وست برای رشدو تشکیل سلولهای جدید نیاز به تغذیه درست دارد. لایه اپی درمیان قسمت رویین پوست از لایه نازکی سلولهای مرده تشکیل شده است. اپی درم همان قسمتی از پوست است که قابل رویت می باشدو برخی به زبان ساده آن را پوست می نامند. بدن بطور مداوم سلولهای پوستی جدیدی زیر اپی درم می سازد که درحدود28-21 روز پس از ساخته شدن به سمت لایه فوقانی فرستادهمی شوند. سلولهای جدید کراتیفوسیت نامیده می شود. پیر شدن پوست از دو راه صورت می گیرد: پیرشدن طبیعی و بیولوژیکی وپیرشدن ثانویه. پیرشدن طبیعی و بیولوژیکی: بطور اعم اجتناب ناپذیر است، گرچه علائم آن می تواند بسته به سن، جنس و نوع پوست بسیارمتغیر باشد. برای مقابله با آن باید به عواملی مانند نحوه زندگی، نوع پوست مرطوب سازی، آبرسانی، مراقبت و تغذیه توجه بیشتری می شود.
پیرشدن ثانویه: که بیشتر با نحوه زندگی و عوامل خارجی مانند آلودگی و آب و هوا(مثل باد وباران و برف) مرتبط است و این عوامل بیشتر مورد توجه ما درفرمولاسیون محصولاتتان است. چراکه با مراقبت از پوستو تغذیه آن می توان تا حدودی روند پیری ثانویه رامعکوس کرد.
قوانین اولیه مراقبت درست از پوست بسیار ساده اندک
درنوع تغذیه خود دقت کنید.
پوست را پاکیزه و مرطوب نگهدارید.
از تماس غیرضروری باعوامل جوی مثل نور آفتاب، دود، غیره بپرهیزید.
فرآورده ای که مستقیم برروی پوسستان می مالید باید بهترین باشد.
توجه کنید:شرکت فوراور لیوینگ در 159 کشور جهان و تا مرز ایران مجوز های فروش و توزیع را دارد اما در ایران متاسفانه تحریم هست و چند سال هست که در حال اقدام برای گرفتن مجوزهای فروش لازم به صورت عمومی و داشتن نمایندگی رسمی این شرکت هستیم.

نمایندگی های محصولات فوراور لیوینگ در جهان