دمنوش یا چای شکوفه آلوئه ورا فوراور لیوینگ از گونه آلوئه باربادنسیس میلر 

گل آلوئه ورا که در سال یکبار گل می دهد و نیز عصاره گیاهان دیگری بدست آمده است و قابل توجه اینکه از ژل داخل برگ آلوئه ورا نمی باشد.این دمنوش یک معجون برای سلامتی، آرامش بخش، پاکسازی کننده و زیبایی پوست است که می توانید جایگزین چای ، قهوه و نوشیدنی های نیکوتین و کافئین دار نمایید و نیز شیرینی آن از گیاه استویا است و برای افراد دیابتی مناسب است.

بعضی از گیاهان موجود در دمنوش آلوئه بلوسوم هربال تی فوراور: دارچین، زنجبیل، رازیانه، بابونه، هل، فلفل شیرین،برگ شاتوت، پوست پرتقال و غیره.بسیار مهم است که یادآور شویم پزشکی مدرن از ژل آلوئه ورا در بریدگیهای پوستی، سوختگی ها و اگزما و خیلی از موارد پوستی استفاده می کند و برخی تحقیقات بیان می کنند که آلوئه ورا به درمان مشکلات روده و سیستم گوارشی و ایمنی بدن نیز بسیار موثر می باشد.نوشیدن چای شکوفه آلوئه ورا به طور منظم تعادل و سلامتی بدن را بهبود خواهد بخشید.ژل آلوئه ورا معمولا در برخی کشورها به عنوان ماده تشکیل دهنده محبوب در نوشیدنی ها و در برخی کشورها به صورت سنتی به عنوان کمک کننده به گوارش استفاده می شود.این نوشیدنی که داغ و سرد می شود استفاده کرد، بسیار انرژی بخش،آرام کننده و بر طرف کردن مشکلاتی هست که در این مقاله توضیح داده شده است.

چایی گیاهی شکوفه آلوئه ورا بدون کافئین

چای یا دمنوش گیاهی شکوفه آلوئه ورا فوراور یک مکمل غذای سالم خوبی است که توسط شرکت فوراور لیوینگ آمریکا ارائه شده تا به شما در رسیدن به سلامتی کمک کند. چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا طبیعتا کم کالری و بدون کلسترول و کافئین است و با سبک زندگی مغذی که برای زندگی سالم روزانه ضروری است، متناسب است.این دمنوش بسیار بسیار خوشبو و خوش طعم هست.تا به حال فکر شاید همچنین بویی در یک دمنوش با بیش از 11 ترکیب گیاهی ندیده باشید.
چرا چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا را انتخاب کنیم؟
علاقه مندان به چای مثل من چای گیاهی شکوفه آلوئه را دوست دارند.این چای در دسته محصولاتی با گیاهان کاهش وزن است تا به افراد کمک کند وزنشان را کنترل کنند.این دمنوش طعم شیرین و کمی تند دارد، شما کیفیت آن را فقط موقع نشیدن خواهید چشید. چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس به شما کمک می کند شبها خواب راحتی داشته باشید و برای آرامش یافتن پیش از خواب عالی است.
تحقیقات نشان داده است که چای گیاهی شکوفه آلوئه با تحریک فرایند ترموژنی (سوخت و ساز چربی) بدن که مصرف انرژی و اکسایش چربی را افزایش می دهد به کاهش وزن کمک می کند. بسیاری از ترکیبات به کار رفته در این دمنوش این تاثیر را دارند. مورد خاص در چای گیاهی شکوفه آلوئه این است که ضربان قلب را افزایش نمی دهد و بنابراین این اطمینان است که از قرصهای رژیمی مثل افدرین (ephidrine ) مطمئن تر بوده و با تحریک ترموژنی کار می کند.
برخی افرادی که اضافه وزن دارند در خطر فشار خون و سایر مشکلات قلبی عروقی هستند بنابراین این نکته که چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا فشاری بر قلب وارد نمی کند، آن را تبدیل به گزینه ای بسیار مناسب می سازد. اگر در این گروه قرار می گیرید، ماده افدرین معمولا توصیه نمی شود اما چای گیاهی شکوفه آلوئه به عنوان انتخابی مطمئن در نظر گرفته می شود. این به این معنی است که شما تدریجا می توانید سطح ورزش خود را بدون افزایش خطر مشکلات قلبی بیشترکنید. 
چای گیاهی شکوفه آلوئه خواص آنتی اکسیدانی قوی دارد و مفید برای سلامتی و مبارزه با استرس و عوامل محیطی رادیکال های آزاد است و به شکلهای مختلف سیستم ایمنی را تقویت کرده و از بدن در مقابل بیماری ها محافظت می کند.
چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر روش کاهش وزن ساده ، آسان و ارزان است که به سادگی می تواند در همه برنامه های کاهش وزن و رژیم نیز مفید باشد.چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا کاهش وزن طبیعی و مطمئنی است که اگر می خواهید وزن دلخواهتان را برای همیشه حفظ کنید، باید در برنامه شما قرار بگیرد.نکته دیگر اینکه در کنترل طبیعی اشتها برای کسانی که دچار  ریزه خواری هستند موثر می باشد.
لطفا دقت کنید که این چای یک نوشیدنی برای کاهش وزن نیست، بلکه می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند. چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا همچنین می تواند به بهبود گوارش و مشکلات یبوست کمک کند و حتی در بیماری دیابت بسیار موثر توصیه می شود.

ترکیبات چای شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر

بخشی از گیاهان در دمنوش شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر:
1- خواص برگ شاتوت:
تخفیف اسهال،بهبود التهاب معده،بهبود زخمهای معده،مبارزه با رادیکالهای آزاد.
2- خواص دارچین:
کنترل قند خون، بهبود عملکرد مغز با رایحه،بهبود سلامت روده ، خواص ضد التهابی، کاهش دهنده کلسترول بد خون،منبعی عالی برای منگنز، فیبر، آهن و کلسیم.
3- خواص پوست پرتقال:
کاهش دهنده کلسترول،تخفیف آفتاب سوختگی،منبع بتاکاروتن یا ویتامین A،منبع پتاسیم، پوست پرتقال با عمل طعم دار کردن عالی و محتوای ویتامین C برای هر فردی جهت ساختن کلاژن ، پروتئین چارچوب و تسهیل عملکرد مغز مورد نیاز است.
4- خواص گیاه بابونه:
کمک به کم خونی،کاهش سردردهای میگرنی،کمک به کرامپهای قاعده ای،بهبود مشکلات پوستی،کمک به سندروم روده تحریک پذیر،مبارزه با سرماخوردگی.
5- خواص زنجبیل:
آنتی اکسیدان قوی،از بین برنده ویروس سرما خوردگی،تحریک جریان گردش خون، کاهش سردردها،کمک به بر طرف کردن آرتروز،افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن.
6- خواص گیاه میخک:
آنتی اکسیدانی قوی،ضد التهاب،بهبود دهنده سلامت دهان و دندان،ضد قارچهای پوستی
7- خواص فلفل فرنگی شیرین یا فلفل بهار (allspice):
ضد التهاب،بهبود دهنده گوارش و هاضمه، غنی از آهن،حاوی ویتامین های A، B6، C، حاوی کلسیم
8- گیاه رازیانه:
بهبود دهنده وضعیت کم خونی،کاهش یبوست،کمک کننده به اختلالات قاعدگی،موثر در بر طرف کردن روماتیسم،پاک کننده روده ها
9- Gymnema Silvestre  گورمار:
نوعی گیاه مناطق استوایی کشور هند و سری لانکا که در درمان بیماری قند از آن استفاده می شود و بسیار موثر است.
10- گیاه هل:
خوشبو کننده و ضد عفونی کننده دهان و دندان و سایر خواص گوارشی و قلب و غیره.
11- شکوفه گل آلوئه ورا باربادنسیس میلر:
بر طرف کردن اختلالات کبدی و سموم،آرام بخش قوی و موثر در برطرف کردن مشکلات گوارشی،سیستم ایمنی بدن و غیره.

شکوفه یا گل گیاه آلوئه ورا باربادنسیس میلر شرکت فوراور لیوینگ آمریکا

ترکیبات گیاهی دیگری نیز در این چای وجود دارد که به خاطر حفظ امنیت فرمول شرکت در دسترس نمی باشد. ترکیبات به کار رفته در این دمنوش متعادل شده است و برای کسانی که طبع گرم دارند معمولا مساله خاصی ایجاد نمی کند.بعضی از ترکیبات دیگر به کار رفته در این دمنوش علاوه بر آنهایی که در این صفحه نوشته شده است برای اثر بخشی بیشتر و تعادل طبع ها به کار برده شده است.

فوائد چایی یا دمنوش گیاهی شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر:
در اینجا حقایق اصلی و عناوینی آمده اند که به ما نشان می دهند چگونه چای آلوئه ورا به بازگرداندن تعادل در بدن و سلامتی کمک می کند.
بهبود سیستم گوارش و هاضمه:
چای آلوئه ورا به عنوان یاری دهنده گوارش می تواند بسیار مفید باشد. وقتی شما مشکلات معده ای داشته باشید، به شما کمک کرده و به عنوان یک مقوی، تنظیم کننده گوارش و رفلاکس اسید عمل کند. بنابراین اگر شما از معده درد رنج می برید، این گیاه با طعم عالی به شما احساسی بهتر خواهد داد.
این چای به ارگانیسم شما کمک می کند که در مقابل فعالیت قارچی در معده تان مبارزه کنید، انگل ها را خارج کنید و بدنتان را از همه انواع باکتریهای مضر پاکسازی کنید.
تحریک کننده بسیار خوبی در تولید صفرا است و به عنوان پاک کننده کبد، محافظت خوبی در سیستم گوارش انجام داده و به درمان زخمها کمک می کند.
اگر شما از یبوست شدید رنج می برید، قطعا یک فنجان از این چای به شما در راحت شدن و پاکسازی روده کمک خواهد کرد.
افزایش سیستم ایمنی بدن:
این چای یا دمنوش گیاهی به عنوان تقویت کننده عالی سیستم ایمنی عمل کرده و به حفظ قدرت آن کمک می کند و سطح استرس شما را کاهی می دهد و شما را سر زنده تر کرده و به غلبه بر فشارهای زندگی روزمره تان کمک می کند.
این چای بسیار مغذی بوده با رساندن املاح و ویتامین ها و اسید آمینه های مورد نیاز مغز و پوست، متابولیسم و سوخت و ساز را بهبود داده و عضله ها را می سازد و زندگی سالمتری خواهید داشت.
رهایی از آرتروز:
ژل آلوئه ورا به صورت عصاره و شکوفه آن، به عنوان تسکین دهنده درد عمل کرده و به فرد در بهبودی آرتروز یا به افرادی که از دیابت رنج می برند کمک می رساند. این دمنوش شگفت انگیز را امتحان کنید و اجازه دهید فوائدش به سلامت شما کمک کند.
برای این که چای تکمیل شود ما شکوفه آلوئه را نیز افزوده ایم.این بهترین چای گیاهی است که تنها در محصولات forever living در دسترس می باشد. پس ما باور داریم زمان بسیار کمی با یک فنجان از چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا برای گرم کردن، سلامتی و تجدید نیروی شما کافی است و مناسب سبک زندگی سالم و با کیفیت می باشد.

گل شکوفه گیاه آلوئه ورا گونه باربادنسیس میلر ایالات آریزونا آمریکا

مشاهده بخش از نظرات مصرف کننده  چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا فوراور

نکته بسیار مهم درباره اثرات دمنوش یا چای شکوفه آلوئه ورا فوراور:ترکیبات گیاهی به کار رفته در این دمنوش هر کدام خواص و اثراتی دارند.اما وقتی که بعضی از گیاهان با یکدیگر ترکیب می شوند،اثرات آنها یا قویتر می شود و حتی جلوی عوارضی که داشته اند را می گیرد و نیز به صورت کلی که فرمول سازی شده است می تواند بعد از مدتی از مصرف موارد درمانی گفته شده نمایان شود البته بعضی از موارد اشاره شده در خواص درمانی سریعتر و بهتر خود را نمایان می کنند.همچنین ترکیب خود شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر در عمل جذب املاح و ویتامین های این ترکیبات گیاهی به خوبی عمل کرده و حتی کسانی هستند که در روز یک یا دو عدد کیسه از این دمنوش را مصرف کردند حس خوب ،آرامش،بر طرف شدن مشکلات گوارشی و حتی اثرات پوستی و زیبایی ملموسی را می بینند.

ماسک زیبایی پوست با چای شکوفه آلوئه ورا

درست کردن ماسک صورت با ترکیبات چای شکوفه آلوئه ورا فوراور:
حتما خوشحال خواهید شد اگر بدانید که می توانید از چای کیسه ای که مصرف می کنید خواص زیادی برای پوست خود کسب کنید!چای کیسه ای آلوئه ورا را از داخل فنجانی که مصرف کردید بردارید، صورت و چشمان خود را با این کیسه نمناک خیس کنید(از داغ نبودن بیش از حد آن اطمینان حاصل کنید). کیسه چای را فشار داده تا آب اضافی آن را بگیرید و آن را به صورت خود بمالید (بازوها، پاها، گردن، سینه و غیره) یا چای کیسه ای استفاده شده خود را پاره کنید و مقدار کمی از محتوای آن را با ژل آلوئه ورا، Bee Honey عسل یا ماسک Forever marine ترکیب کنید. آن را روی صورت خود بمالید و تا آنجا که می توانید بگذارید روی پوستتان بماند.

مراقبت و زیبایی پوست با چای شکوفه آلوئه ورا

اثرات نوشیدن چای شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر برای پوست:
ضد جوش:بسیاری از ترکیبات این چای مثل دارچین و میخک می تواند باکتری را که موجب بروز آکنه می شود بکشد و در درمان جوش کمک می کند.
ویتامین C طبیعی:چای شکوفه آلوورا دارای مقادیر بالای ویتامین C است که موجب حفظ صافی پوست و داشتن پوستی بدون چروک و جای زخم و لکه های سرسیاه می شود.
آنتی اکسیدان:شستشوی پوست با ترکیبات گیاهی می تواند از پیدایش چروک و آ سیب در اثر آلودگی، آفتاب و رادیکال های آزاد جلوگیری کند.
ضد التهاب:التهاب در اثر آفتاب، خشکی، جوش، آلرژی و خوردن بیش از اندازه می تواند سرعت پیری پوست را بیشتر کند. با این چای پوست خود را از فشارهای روزانه آرام کنید.
ضد سرطان پوست:جهش DNA همواره رخ می دهد، به خصوص هنگامیکه در معرض اشعه ماورای بنفش خورشید قرار می گیرید. این چای به پوست در مقابله با سرطان کمک می کند.
بهبود گردش خون:چای شکوفه آلوئه ورا باعث گردش خون بالا برای اکسیژنه کردن پوست، حمل مواد غذایی خون و مقاومت در برابر عفونت ها و بیماری ها می شود.

چای گیاهی یا دمنوش شکوفه آلوئه ورا

سایر خواص چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا فوراور:

آرام بخش اعصاب
ضد درد
ضد ویروس
ضد باکتریایی
پروبیوتیک- تقویت باکتری های خوب در دستگاه گوارشی
ضد التهاب
ضد دیابتی- دریافت انسولین و ثبات قند خون
ضد سرطان
کاهش فشار خون
کاهش لخته شدن خون
تنظیم چرخه قاعدگی و آرام کردن گرفتگی عضلات
بر طرف کردن حالات عصبی 
ضد استرس   
ضد بی خوابی
کنترل طبیعی اشتها

  مشاهده نظرات مصرف کنندگان  چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا فوراور در خارج از ایران

طرز مصرف و دم کردن چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا فوراور :
شما می توانید این چای را داغ یا سرد بنوشید، در هر صورت طعمی فوق العاده دارد و تهیه آن ساده است. دارچین، پوست پرتقال و میخک طعمی میوه ای و گرم را ابلاغ می کند و فلفل شیرین و زنجبیل خاصیت تسکین دهنده دارند. این طعم ها با ترکیب شکوفه های آلوئه ورا که در مزارع آمریکا و مکزیک کشت می شود دارای کالری پایین است و در برنامه کنترل وزن خوشایند است.
برای نوشیدن این چای بصورت گرم، یک چای کیسه ای را در یک فنجان استفاده کنید. سپس آب جوش ریخته و قبل از برداشتن چای کیسه ای آن را بمدت ۳ تا ۵ دقیقه دم کنید. برای نوشیدن چای سرد، ۲ فنجان آب جوش را با ۴ چای کیسه ای ریخته و بگذارید ۳ تا ۵ دقیقه دم بکشد. سپس چای کیسه ای را در آورید و ۲ فنجان آب سرد ریخته و بگذارید تا خنک شود.برای اثر بخشی بیشتر روزانه دو تا سه تیبگ را دم کرده و مصرف کنید.

جدول ارزش غذایی چای گیاهی شکوفه آلوئه ورا فوراور:

ارزش غذایی چای شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر

نوشیدنی های مرتبط آلوئه ورا فوراور:

نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر فوراور لیوینگتوجه کنید ،محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص ،کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل خاص یا بیماری دارید با پزشک خود مشورت کنید.