اکتیو اچ آ،نوعی از اسید هیالورونیک با وزن ملکولی کم به همراه خواص مرطوب کنندگی و چرب کنندگی فراهم می آورد. همچنین حاوی روغن زنجبیل و ریشه زردچوبه است که آن را به یکی از قوی ترین مکمل های غذایی برای مفاصل و مرطوب کننده برای پوست تبدیل می کند.
اسید هیالورونیک (HA) یک پروتئین خاص است که بدن ما برای روغن کاری مفاصل ، حفظ بافت عضلات و رطوبت و کلاژن سازی پوست آن را تولید می کند. همزمان با بالا رفتن سن تولید این ماده در بدن خیلی کمتر می شود. میزان کم آن باعث می شود مفاصل روغن کاری طبیعی خود را از دست بدهند و پوست بدن و صورت خشک و خشن  و دارای چین و چروک و پیری زودرس شود. تا همین امروز، اچ آ HA باید تزریق می شد چرا که سیستم هاضمه نمی توانست آن را جذب کند، اما اکنون می توان آن را بصورت خوراکی مصرف کرد.برای قرن ها گیاه شناسان چینی از زنجبیل و زردچوبه برای کمک به عملکرد بهتر مفاصل استفاده می کردند.
 جدول ارزش غذایی محصول اسید هیالورونیک  Forever Active HA :

نکته درمانی:افرادی که مشکلات مفصلی شامل آرترویت و آرتروز و التهاب مفصلی و دچار خشکی یا روان نبودن مفصل هستند برای نتیجه بهتر می تواندد از ژل نوشیدنی فریدم آلوئه ورا حاوی ماده طبیعی گلوکوزامین،متیل سولفیل متیل و کندرویتین از عصاره خرچنگ و میگو برا ترمیم غضروف و تامین مایع بین مفصلی استفاده کنند و همچنین از کرم موضعی آلوئه MSM برای ترمیم غضروف و از بین بردن درد مفصلی می توانید استفاده کنید.

ترکیبات محصول:
ترکیب اسید هیالورونیک با وزن ملکولی پایین (هیالورونیک اسید از هیالونات سدیم) ، روغن زنجبیل(ریشه) ، زردچوبه (ریشه) ، روغن سویا، ژلاتین، آب تصفیه شده، زینک اکسید و لسیتین،حاوی سویا
نکات کلیدی محصول:
مفاصل را روغن کاری،روان و پوست را مرطوب و کلاژن سازی برای مفصل ها و جوانسازی پوست را افزایش می دهد.
شکلی منحصر به فرد از اسید هیالورونیک با وزن ملکولی پایین و هضم بالا است.
حاوی زنجبیل و ریشه زردچوبه برای محافظت از مفاصل است.

توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص، کاهش ، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل خاص یا بیماری دارید با پزشک خود مشورت کنید.