مکمل غذایی ویتامین ب 12 پلاس فوراور با اسید فولیک،تقویت اعصاب،مناسب خانم های باردار و کم خونی

اطلاعات محصول

مقدار مصرف:روزانه 2 قرص.یک عدد ترجیحاً بعد از غذا.

بسته بندی محصول:60 عدد قرص 900 میکرو گرمی.

مشخصات محصول

کد کالا:144

قیمت:670000 ریال

 Forever B12 Plus ترکیبی گیاهی از ویتامین ب 12 و اسید فولیک:
این محصول یک ترکیب عالی از مواد مغذی مورد نیاز است که ویتامین B12 را با اسید فولیک آمیخته و از فرمولی استفاده می کند تا به روند سوخت و ساز ممکن در بدن کمک کند: شامل تقسیم سلولی، ترکیب DNA، تولید سلول گلبول قرمز خون و عملکرد مناسب عصب ها و رشد سلول های بدن.
کمبود ویتامین B12 به معنای کمبود فولیک اسید است که در طول 3 ماه اول بارداری برای جنین مادر ضروری است. همچنین برای زنانی که قصد حامله شدن را دارند مفید است.از آنجا که هر دوی این ترکیبات در مقادیر زیاد مقاوم هستند. از آنجا که ویتامین B12 معمولا" از منابع حیوانی بدست می آید، برای افراد گیاه خوار نیز مصرف آن ضروری است.

در این فرمول این ترکیب به صورت آهسته، مقادیر مورد نیاز اسید فولیک و ویتامین B12 در طی زمان های مشخص در بدن آزاد می شود.
با کمک این نوع فرمولاسیون، موادمغذی به طور فعال و پیوسته جذب بدن می شود و بدین ترتیب اثرات آنها افزایش یافته و تا مدت زمان بیشتری باقی می ماند.
ویتامین B12 یا سیانوکوبالامین(تنها ویتامینی است که در ساختمان خود کبالت دارد) اولین بار در سال 1948 به عنوان پیشگیری کننده از ابتلا به کم خونی فقر آهن شناخته شد.
B12 و اسید فولیک موجب کاهش سطح هموسیسته در بدن می شوند مقدار بالای اسید آمینه هموسیسته، باعث افزایش ریسک ابتلا به بیماری های قلبی، آلزایمر و سایر اشکال فراموشی است.
برای جذب ویتامین  B12 از معده به ماده دیگری به نام فاکتور داخلی نیاز است اما حتی در غیاب این فاکتور اگر مقدار مناسب ویتامین B12 خورده شود سطح خونی آن افزایش می یابد.
به علاوه نقش اسید فولیک در تقسیم و ازدیاد سلولی بسیار حیاتی است. همچنین وجود مقادیر کافی اسید فولیک برای تکامل سیستم عصبی جنینی بسیار ضروری است و این مکمل غذایی برای بانوانی که قصد باردار شدن دارند و در 3 ماه ه اول بارداری بسیار مفید است.

اسید فولیک یک ماده معدنی مهم به ویژه برای زنان است. اسید فولیک به توسعه و رشد در سلول های بدن کمک می کند در حقیقت آنچه که زنان از نظر افزایش اندازه سایز سینه خود نیاز دارند.
مصرف مقادیر بالای ویتامین B12 (سیانوکوبالامین) و اسید فولیک خطری ندارد و این مکمل غذایی کاملاً بی ضرر است.

ارزش غذایی محصول:

اسید فولیک و ب 12

ترکیبات محصول:
ویتامینB12 (سیانوکوبالامین) 500میکروگرم ، فولیک اسید400میکروگرم
سایر ترکیبات:
دکستروز ، دی کلسیم فسفات ، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز ، سلولز میکروکریستالی  ، اسید استئاریک ، سیلیکا ، استئارات ،  منیزیوم.
نکات کلیدی:
مکمل های ویتامین B12 و اسید فولیک باید به صورت ترکیبی با هم مصرف شوند.
می تواند در پیشگیری از نقایص مادرزادی، از دست دادن حافظه و بیماری آلزایمر مؤثر باشد.در درمان کم خونی بسیار موثر می باشد.
کاهش دهنده ریسک بیماری قلبی
برای گیاه خواران مفید است زیرا ویتامین B12 معمولاً از منبع حیوانی بدست می آید.

توجه کنید،محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص،کاهش،درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل خاص یا بیماری دارید با پزشک خود مشورت کنید.