مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور،چربی سوز طبیعی،کنترل اشتها،لاغری اندام

اطلاعات محصول

مقدار مصرف:روزانه 3 عدد کپسول ،یک عدد را 30 تا 60 دقیقه قبل از غذا مصرف کنید. اثرات HCA در دوز یا مقدار 500 میلی گرم ظاهر می شود،اگر کپسولهای گارسینیا 3 بار در روز مصرف شود اثرات HCA تشدید می گردد.

بسته بندی محصول:70 عدد کپسول ژله ای حدود 850 میلی گرمی.

مشخصات محصول

کد کالا:158

قیمت:1430000 ریال

سوزاندن چربی ها اضافی،تبدیل گلوکوز به قند انرژی،لاغری و کنترل طبیعی اشتها با گارسینیا کامبوجیا:
محصول گارسینیا پلاس (Forever Garcinia Plus) می تواند به متابولیسم یا سوخت و ساز طبیعی بدن،کاهش کلسترول و اسیدهای چرب غیر ضروری(LDL) کمک کرده و باعث رشد مو، ناخن و داشتن پوست سالم شود.برای افرادی که ورزش می کنند و در بدن به سرعت انرژی ایجاد می کنند، گزینه ای ایده آل است.
این مکمل غذایی لاغری،انقلابی است حاوی تعدادی از تشکیل دهنده هایی که اگر با مقدار متوسط برنامه ورزشی روزانه و رژیم غذایی فیبر دار همراه باشد می تواند به کاهش سریع وزن و سایز بدن بدون افتادگی پوست کمک  موثری کند.

ماده تشکیل دهنده اصلی این محصول از میوه درخت گارسینیا کامبوجیا(درختی در آسیای جنوبی) که به نام  Malabar Tamarind نیز مشهور است فرآوری شده است.پوسته بیرونی این میوه خشک شده و برای تولید اسید هیدروکسی سیتریک (HCA) استفاده می شود.از نظر شیمیایی، اسید هیدروکسی سیتریک بسیار مشابه اسید سیتریک است که در پرتقال و سایر مرکبات یافت می شود. میوه گارسینیا کامبوجیا اندازه ای تقریبا مشابه پرتقال دارد اما از نظر ظاهری بیشتر شبیه به کدو تنبل دارد. قرنها این میوه برای اهداف دارویی و غذایی در جنوب هند و تایلند مورد استفاده بوده است.

مکانیزیم طبیعی چربی سوزی و کاهش وزن با گارسینیا کامبوجیا:
متخصصان ترکیبات گیاهی از کیفیت فوق العاده اسید هیدروکسی سیتریک HCA در اواخر سال 1960، وقتی که یاد می گرفتند که این ترکیب می تواند تبدیل شدن کربوهیدارت به چربی را در بدن را کاهش دهد، آگاه شدند. در طول عملیات سوخت و ساز طبیعی یک وعده غذایی، کالری کربوهیدراتها که فورا برای انرژی استفاده نشده اند یا به صورت گلیکوژن ذخیره نشده اند، در کبد به چربی تبدیل می شوند و باعث بیماری کبد چرب می شوند.اسید هیدروکسی سیتریک با بازداری آنزیم (سیترات لیاز) که این کالریها را به چربی تبدیل می کند، کار می کنند. در نتیجه بدن ذخایر چربی موجود را می سوزاند و بنابراین به کاهش وزن کمک می کند.

چربی سوز،کنترل اشتها،لاغری

شمار زیادی از مطالعات مشخص کرده است که HCA دارای خواص درمانی شگرفی است:
گرسنگی را رفع کرده و اشتها را کاهش می دهد:این امر ناشی از این حقیقت است که موجود زنده با کمک HCA ،گلوکوژنز(تبدیل کربوهیدرات به گلوکز)را افزایش داده و کارایی تولید انرژی را بیشتر می کند که این امر باعث کم شدن اشتها و رفع گرسنگی ها کاذب می شود.کاهش اشتها بدون تحریک طبیعی دستگاه عصبی یا ایجاد مشکلی برای آن که با مصرف محرکهایی مانند قرص افدرا یا افدرینا دیده می شود،اصطلاحا ماهوانگ نامیده می شود.
وقتی یک محرک برای دستگاه عصبی مورد استفاده قرار می گیرد،یک افزایش مصنوعی و موقت در انرژی ایجاد می شود که می تواند منجر به بی خوابی،عصبی شدن و پیش فعالی شود.همچنین زمانی که اثر آن از بین می رود،از دست رفتن قابل ملاحظه انرژی و احساس خستگی و ضعف مشاهده می شود،هیچ یک از این علائم  با مصرف محصول گارسینیا پلاس ایجاد نمی شود.
طبق نظر دکتر دالاس کلواتره در کتابش تحت عنوان(غذاهای ضد چرب) و همچنین نظرات سایر محققین،HCA اشتهای شخص را سر کوب می کند.
علت اینکه چرا این امر امر رخ می دهد آن است که یکی از وظایف کبد کنترل سطح گلوکز خون با ازسال علائمی به مغز(در منطقه هیپوتالاموس)می باشد.این علائم به مغز نشان می دهد که گلوکز در خون وجود دارد یا خیر.اگر گلوکز به حد کافی در کبد وجود داشته باشد،علائمی به مغز فرستده می شود مبنی بر این که بدن بیش از این نیاز به گلوکز ندارد و احساس سیری یا فقدان اشتها برای شخص ایجاد می شود و بنابراین مصرف غذای شخص کاهش می یابد.
گارسینیا کامبوجیا به خاطر اثرات ناشی از آن بر روی فرآیند مذکور،درحقیقت یک مکانیسم اطلاعاتی است که در مغز ایجاد علائم سیری می نماید.
خوردن گارسینیا پلاس برای افرادی که از هیپوگلیسمی(کاهش قند خون) رنج می برند نیز مفید است،زیرا احساس نبود قند یا غذا راکم می کند.تجمع گلوکز عمدتا در کبد و ارسال علائمی که احساس پر بودن شکم را القا می کند،اشتهای ناشی از کاهش قند خون(هیپوگلیسمی) را مهار خواهد کرد که تاثیر سودمند این گیاه در چنین مواردی به شمار می رود.
سرعت بخشیدن به متابولیسم و سوخت و ساز بدن: که به نوبه خود،چربی ها و کربوهیدرات اضافی را می سوزاند(باعث اکسیژنه  شدن و تبدیل آنها به انرژی می شود.)
سوختن چربی ها:HCA کبد را تحریک می کند.اکسیداسیون،تجزیه شیمیایی یا سوختن چربی ها همگی درون میتوکندری سلول(اجاق سلول)صورت می گیرد،این خاصیت فایده اصلی ناشی از خوردن HCA موجود در گارسینیا پلاس است .
توده عضلانی کاهش نمی یابد فقط چربی سوزی و کنترل اشتها می کند:
نکته مهمی که در مورد HCA باید در نظر داشت،آن است که سوختن چربی ها در حالی افزایش می یابد که در همان زمان سوختن یا اکسیداسیون پروتئین ها متوقف شده است.بنابراین چربی بدن کم می شود،اما این حالت در مورد بافت عضلانی اتفاق نمی افتد.

ترکیب دیگر این محصول، پیکولینات کروم است که عمل HCA را تقویت می کند:
این ماده ی مهم برای فعالیت صحیح انسولین لازم است.انسولین هورمونی است که در انتقال گلوکز به داخل سلولها جهت سوزاندن(اکسید شدن) و تولید انرژی نقش مهمی اجرا می کند و موجب کاهش سرعت تبدیل کالری کربوهیدرات به چربی شده، تولید کلسترول واسیدهای چرب را کم می کند، اشتها و مصرف غذای زیاد را کاهش می دهد.
کروم به ندرت در رژیم ها یا وعده های غذایی امروزه یافت می شود.مصرف قند های ساده و ورزش باعث می شوند بدن بیشتر از میزان محدودی که لازم دارد از ماده معدنی کروم استفاده کند.سه قرص از محصول گارسینیا پلاس 300 میکروگرم ماده معدنی کرومیوم وارد بدن می کند، بنابراین این کمبود متداول را جبران می کند. کرومیوم به تجزیه شکر جهت استفاده در بدن، کمک می کند.
کروم به شکستن ملکول قند در بدن کمک می کند و موجب می شود فشار خون بدن ثابت باقی بماند و کمبود آن، قند خون و کلسترول را افزایش می یابد،بنابراین کمبود کروم باعث خستگی و افزایش تولیدچربی شده و درایجاد بیماری قلبی و دیابت نقش اساسی دارد.

دو ماده تشکیل دهنده دیگر یافت شده در گارسینیا پلاس تری گلیسیرید با زنجیره متوسط و روغن آفتاب گردان (نوعی روغن غیر اشباع)است. گاهی اوقات این روغنهای سالم را،روغنهای بدون چربی می نامند. این روغنها به نگهداری انعطاف پذیری رگهای خونی کمک کرده و نشان داده اند که برای سلامت قلبی و عروقی مهم هستند. آنها نرخ متابولیسم را افزایش داده و بنابراین بدن این چربیها را برای انرژی سریع، می سوزاند. این روغنها بدن را به سرعت دارای انرژی کرده و گارسینیا پلاس را تبدیل به مکمل غذایی عالی برای هر گونه سبک زندگی فعال یا ورزشی می سازند.خواص دیگر این دو روغن سالم شامل نقش آنها در پوست، مو و ناخن سالم است.
مکمل غذایی گارسینیا پلاس فوراور برای هر گونه متابولیسم (بالا یا پایین) مناسب است.لازم نیست میزان پیشنهادی مصرف آن را با وزن یا اندازه بدن تنظیم کنید.

گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور لیوینگ

برای تسریع فرایند پاک سازی روده باید مراقب تجمع چربی باشید:عصاره گارسینیا کامبوجیا می تواند برای رهایی از چربی اضافی مورد استفاده قرار بگیرد. آن را از تمر هندی استخراج میکنند و گزینه بسیار خوبی برای این کار است چون از مواد تشکیل دهنده طبیعی تهیه شده است. این به این معنی است که میزان غذای صرف شده کاهش می یابد. حتما میزان چربی گوارش شده باید کاهش یابد. کاهش مداوم چربی خورده شده منجر به کاهش میزان چربی موجود در روده میشود. این احتمال تجمع چربی در روده را کاهش میدهد. همچنین با افزایش چربی سوزی متابولیسم را افزایش می دهد. بنابراین برای پاک سازی روده بزرگ برای کاهش وزن بهترین گزینه است.

بعضی سؤالات معمول در مورد مصرف گارسینیا کامبوجیا پلاس:
•آیا لازم است که فرد سنگین وزن بیش از مقدار توصیه شده،مصرف کند؟سرعت متابولیسم بدن از اندازه بدن مهم تر است برخی از افراد طبیعتاً متابولیسنم سریعتری نسبت به سایر مردم دارند و گارسینیا به هر دو گروه افراد با متابولیسم سریع و کند کمک می کند.
•آیا گارسینیا برای بانوان باردار و شیرده هم مؤثر است؟در واقع خیر، گرچه گارسینیا داروی مطمئنی است، اما بهتر آن است که زنان باردار و شیرده درباره رژیم غذایی فکر نکنند چرا که برای آنها غذای کامل فیبر دار و غنی از اسید آمینه ها از هرچیز مهم تر است.
•آیا گارسینیا را در بچه ها می توان مصرف کرد؟ چطور ممکن است یک کودک سالم در حال رشد نیاز به رژیم غذایی داشته باشد، اگر کودکی دچار مشکل اضافه وزن باشد باید دقیقاً پیگیری شود قبل از آنکه تبدیل به یک مسئله جدی و مادام العمر گردد.
•این محصول در چه افرادی منبع مصرف دارد؟ در صورت وجود بعضی مشکلات باید قبل از مصرف گارسینیا با پزشک مشورت کنید مواردی مثل: فشار خون بالا، دیابت، بیماری های قلبی، کبدی و کلیوی.
اگر به طور معمول مقدار کالری کمی مصرف می کنید(مثلا: کمتر از 800کالری در روز) این محصول را با مراقبت های پزشکی مصرف کنید.با وجود این که گارسینیا مطمئن است.

ترکیبات محصول گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور:

عصاره گارسینیا کامبوجیا(پودر پوست میوه)،روغن آفتابگردان، ژلاتین، گلیسیرین، تری گلیسیرید با زنجیره متوسط، آب مقطر، موم زنبور عسل، لستین، عصاره خرنوب، تیتانیوم دی اکسیاید، پیکولینات کروم هر کپسول نرم ژلاتینی دارای500 میلی گرم عصاره گارسینیا، کامبوجیا(معادل 250 میلی گرمHCA) و 100 میلی گرم پیکولینات کروم است.
توضیحاتی در رابطه با ترکیبات گارسینیا پلاس:
ژلاتین: لایه بیرونی کپسولهای ژلاتینی نرم حاوی ژلاتین است. ژلاتین از محصولات جانبی گاو گرفته شده است. تولید کنندگان ما به نوع گیاهی ژلاتین برای کپسولها بوده اند اما دریافته اند که ژلاتین گاوی برای محصولات ما مناسب تر است.
گلیسرین:این ماده به نگهداری رطوبت محصولات کمک کرده و آن را بر روی پوست حفظ می کند و نیز فرایند تبخیر رطوبت از سطح پوست را آهسته می نماید. گلیسرین به کار رفته در گارسینیا پلاس،از روغن نارگیل گرفته شده و با افزودن ماده آلکالی ترکیب آن به گلیسرین تغییر داده شده است.
لسیتین: منبع این ماده تشکیل دهنده دانه های سویا است. لسیتین نرم کننده ای عالی است که نرمی پوست را بهبود میبخشد.
دی اکسید تیتانیوم:این ماده تشکیل دهنده به طور طبیعی در مواد معدنی وجود دارد. ماهیت غیر سمی و خنثی آن باعث می شود که از آن به عنوان رنگ دهنده و مات کننده در غذا و صنایع آرایشی استفاده شود.
سویا:منبع پروتئین

جدول ارزش غذایی مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس به ازای یک کپسول:

ارزش غذایی گارسینیا پلاس

نکات کلیدی محصول:

مفید در کنترل وزن و کاهش چربی ها
برای داشتن مو، ناخن و پوست سالم
کاهش دهنده کلسترول خون
حاوی اسید هیدروکسی سیتریک، کاهش دهنده و کنترل طبیعی اشتها است.
اسید هیدروکسی سیتریک از آنزیمی که کالری را به چربی تبدیل می کند، جلوگیری می کند.برای کسانی که کبد چرب دارند بسیار مفید می باشد.
در ورزشکاران باعث رشد عضلات فاقد چربی و کسب انرژی بیشتر می شود.
در افراد دچار دیابتی به فعالیت انسولینی کمک می کند.
به ایجاد ثبات در سطح قند خون کمک می کند.
به کاهش سطوح لیپید ها(چربی های)موجود در خون و همچنین تری گلیسیریدها و کلسترول بدون ایجاد عوارض رجانبی کمک می کند.
گارسینیا پلاس فعالیت کبد را افزایش داده و به بافتهای مغزی انرژی می دهد.
کبدهای چرب را از چربی اضافی پاکسازی می کند.
بدون ایجاد تپش قلب برای ورزشکاران

توجه کنید: این محصول به تنهایی اثر خوبی در لاغری برای اکثر افراد ندارد و فقز در تنظیم اشتها موثر هست و نیاز به زمان بیشتر و رژیم غذایی هست مگر به همراه سایر مکمل عهای غذایی برای تامین مواد مورد نیاز برای چربی سوزی و بالا بردن سوت و سایز مصرف شود.برای مشاوره کلیک کنید.

ورزش روزانه به صورت پیاده روی تند یا رقصیدن، طناب زدن و تردمیل و نیز داشتن رژیم غذایی فیبر دار و رعایت غذایی مثل نخوردن شیرینی و شکر و نان و برنج بدون سبوس و خوردن مقدار آب زیاد تا 2 لیتر روزانه همزمان با مصرف این کپسول گارسینیا پلاس ضروری هست.لطفا ماست را با نعناع و قبل از غذا مصرف شود و میوه جات را نیم ساعت قبل یا 2 تا 3 ساعت بعد از غذا استفاده کنید.سالاد را همیشه قبل از غذا مصرف نمایید.شیرینی جات با غذا نخورید.خوردن نمک تصفیه نشده دریا قبل و بعد از غذا و نیز مصرف لیمو ترش با غذا برای هضم و جذب غذایی بسیار خوب هست.

 

توجه کنید،محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص،کاهش،درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل خاص یا بیماری دارید با پزشک خود مشورت کنید.

 

باران گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام . من چند سوال داشتم ازتون وزن من 73 کیلو هست وزن ایده الم 65 کیلوست. می خوام بینم با خوردن این قرص چه مقدار طول میکشه تا وزن ایده الم برسم و اینکه بعد از اتمام قرص ها برگشت یا عوارض . مرسی
جاودانگی گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
با سلام و خوش آمد گویی به جاودانگی شما علاوه بر گارسینیا با از مکمل غذایی لایت استفاده کنید در دو وعده.البته اگر مشکل گوارشی و معده داشته باشید بهتر است اول این مشکل بر طرف شود وگرنه برنامه لاغری بی فایده است. مقدار کاهش وزن هم در صورت پاکسازی بدن در ماه اول از 2 تا 5 کیلو و کاهش سایز و در بعضی ها مکمن است در هفته اول تا 4 کیلو گرم و بعد مقدار کمتری کاهش دارند.تا به بدن و ارگانها آسیبی وارد نشود.
حمیدرضا گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام برای خرید این کبسول چگونه باید اقدام کنم
پاسخ :
علی از تهران گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام . داداش این قرص خیلی عملکردش باحاله من همیشه بدنم ضعف داشت از وقتی که این قرص همراه با پودر مکمل دارم استفاده می کنم یه وعده غذایی بیشتر نمی خورم. فقط من تا حالا 2 کیلو کم کردم در عرض دو ماه . فقط بعد از یه ماه تعادل وزنم بهم نخوره بدلیل عدم مصرفم؟
پاسخ پاسخ به علی - باران :
سلام به دوست گرامی اقای علی . دوست عزیز بنده چند ماه پیش از این محصول به همراه پودر معجزه گرش مثل خودتون دارم استفاده می کنم خدا رو شکر راضیم و هیچ گونه تغییری نداشتم تا بحال به این وجود که شده وعده ها رو نتونستم بطور منظم بخورم تا الانم حدود 4 کیلو کم کردم . و هیچ گونه ترک روی بدنم ظاهر نشده و اینکه من تو هر رژیم و ورزشی بدلیل کم کردن وزن زیر چشمم گود و سیاه میشد که الان با اصولی که دارم پیش می رم این مشکلات رو ندارم.
نغمه گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام به دوستای عزیز از نظرات خوبتون که باعث کمک شده بهم شد خیلی ممنونم از وقتی که این کپسول گارسینیا پلاس رو تهیه کردم از روز اول متوجه شدم جلوی ضعف و اشتهای کاذبم که باعث میشد تنقلات بخورم رو گرفته و 1 کیلو طی 3 هفته کم کردم
rahebe گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
گازیسنیا محصولکدام کشوره؟
پاسخ گروه جاودانگی :
محصول شرکت زندگی جاودانه در آمریکا
محمدعلی - کرج گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام من حدود 2ماه هست که از این قرص استفاده می کنم بسیار راضی هستم اشتهام بخوبی کنترل شده بود . به مراتب سایز م رو کاهش رفته
ل- جاویدان پور گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام من 28 سالم هست و 7 کیلو اضافه وزن دارم کاری بشکلیه که همش پشت میز هستم و فعالیتم فعلا کمه می خواستم بدونم که این قرص تهیه کنم بعد از چند وقت به وزن ایده الم می رسم و اینکه بعد از قطع کردنش وابستگی بهش دارم یا نه ؟مرسی
پاسخ مدیر سایت - جاودانگی :
سلام به تو دوست عزیز . همون طور که در توضیحات این مکمل هست این قرص باعث درمان چاقی شما شده و چون کاهش اشتها بدون تحریک طبیعی دستگاه عصبی ایجاد می کند هیچ گونه وابستگی برای شما به دنبال نداره و شما می توانید با دو دوره مصرف این کپسول به نتیجه مطلوب خود برسید البته اگه پیاده وری داشته باشید خیلی بهتر جواب می گیرید در سوخت و سازتون
مریم گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام.ممکنه بروشور داروی گارسینیا را برای من ایمیل کنید.آیا الان موجود هست؟قیمتش چنده؟ممنون
پاسخ :
ن-لواسانی گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام من خواهرم این قرص برای لاغریش تهیه کرد بمن همش پیشنهاد می گفت بگیرم خیلی تاثیر خوبی داشته براش تا اینکه یه روز صبح ناشتا خوردم و دیدم که چقدر مفیده جلوی اشتهای منو گرفت. چون همیشه صبح ها من حدود 10 گشنم میشد مجبور بودم بیسکویت بخورم. حالا دیگه خودم این قرص تهیه کردم
محمد گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام من بهی هستم. من مشکلی دارم که حل نمیشه وزنم 95 کیلو و قدم 165 سانت هست 6 ساله وزنمو از 110 کیلو رسوندم به 95 ولی الان هرکاری می کنم پایین نمیاد. آزمای خون هم دادم همه چی نرماله لطفا کمکم کنید
پاسخ مدیر سایت- جاودانگی : :
سلام دوست عزیز. شما با توجه به نوع مشکلتون باید از تست تغذیه ما استفاده کنم که کلیه کمبودها - عدم توازن در هضم و جذب مواد غذایی- عملکرد غدد و ارگانهای مهم بدن-عدم توازن در سوخت و ساز و ... تشخیص داده شود بنا به مشکلتون داروهایی بهتون معرفی میشه که از ثابت موندن وزنتون جلوگیری میشه برای تهیه تست تغذیه با تلفن مشاوره تماس بگیرد
مریم گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام.ممکنه بگید چند تا قرص توش هست؟ممنون
پاسخ :
حوری گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام و کجا میشه این قرص رو تهیه کرد؟ مگه اصلش هست تو ایران؟
پاسخ پاسخ مدیر سایت- جاودانگی : :
سلام دوست عزیز شما به مراجعه به قسمت خرید و ارسال محصول می تونید محصول مورد نظرتونو خریداری کنید.بله محصولات فور اورلیونیگ موجوده در ایران و محصوللاتش خوشبختانه تقلبیش وارد ایران نشده .
س-عالمی -اذربایجان گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام من مدتی 1 بود از این قرص استفاده می کردم اما همینطور که دقت می کردم متوجه میشدم برام تاثیری نداشته تا اینکه زنگ زدم به قسمت مشاوره وضعیت فعلی مو شرح دادم متوجه شده کم کاری تیروئید دارم از بعد اون مشاوره و مصرف قرص رویال ژلی بخاطر کم کاری تیروئید دارم به خوبی جواب میدم و اشتهام بخوبی کنترل شده است.متشکرم
سینا 26 ساله - تهران گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
سلام من حدود 15 روز پیش این قرص رو تهیه کردم به مرور متوجه شدم تاثیر خوب و مثبتی برام داره از جمله جلوگیری از اشتهام و اول تغییر در من تغییر سایزم بود.ممنون
پرستو گفته است:
پارامترهاي تابع تاريخ شمسي نادرست مي باشد.
باسلام مجدد.خواستم بدانم من چهارسال است که رگ قلبم گرفته ونیاز به آنژیو دارم ولی از ترسم هنوز اقدامی نکرده ام.آیا میتوانم ازین مکمل لاغری استفاده کنم؟ باتشکر

نظرات کاربران