کرم دور چشم فوراور،رفع سیاهی،کبودی،پف و چین و چروک های ریز دور چشم و موثر در بر طرف کردن افتادگی پلک ها Forever Alluring Eyes:
این کرم زیر چشم به گونه ای فرموله شده است که موجب کاهش چروک ها، چین های کوچک و حلقه های سیاهی و پف زیر چشم شود. در این فرآورده از بهترین ترکیبات استفاده شده است، به طوری که برای پوست بسیار حساس و در معرض دید ناحیه دور چشم مناسب باشد.ترکیبات اصلی این کرم را ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر تشکیل می دهد که یک نرم کننده طبیعی پوست و ماده حالت دهنده است.

کرم دور چشم فوراور

ترکیبات اصلی کرم آلورینگ دور چشم فوراور لیوینگ شامل مواد زیر است:

1- ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر: عنصری طبیعی برای تسکین پوست است.
2- کاپریلیک/کاپیریک تری گلیسیرید Caprytic/Capri Triglyceride : که یک ماده نرم ملایم کننده است و از روغن نارگیل بدست می آید و بدون ایجاد احساس چربی و سنگینی سار روعن ها، پوست را مرطوب می کند.
3- استر جوجوبا Jojoba Ester: ماده ای نرم کننده که از روغن جوجوبا گرفته شده است.این ماده نرم کننده و مرطوب کننده و حالت دهنده عالی بوده و به کرم قوام مناسب می دهد.
4- گلیسیرین Gilycerine: ماده ای مرطوب کننده بوده به پوست برای حفظ رطوبت کمک می کند.

5- اسکولان Squalane : یک نرم کننده ملایم و طبیعی است که بدون ایجاد احساس چربی بر روی پوست آن را مرطوب کرده و تغذیه می نماید. خشکی پوست را کاهش داده وچین های کوچک را به حداقل می رساند.
6- سدیم هیالورانات So Dium Hyaluronate: یکی از مؤثرترین عناصر مرطوب کننده موجود است زیرا دارای خواص هیدروفیلیک یا آب دوستی بسیار قوی می باشد و به دلیل تمایل زیاد آن به پوست در روی سطح پوست باقی مانده و تشکیل لایه انعطاف پذیر و غیر چسبنده ای را بر روی آن می دهد که به افزایش الاستیسیته پوست کمک کرده و علائم چروک و پف و تیرگی و سیاهی دور چشم را تا حد ممکن کاهش می دهد.
7- توکوفرول: منبع خوب ویتامینE است.به نرمی پوست کمک کرده و آن را از درون مرطوب می کند.به علاوه از اکسید شدن فرآورده جلوگیری می کند.
محتویات محصول: ژل پایدار ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر، آب، تری گلیسیرید کاپریک، استرهای جوجوبا، گلیسیرین.
بسته بندی:28.3 گرم
طرز مصرف: به آرامی و ملایم اطراف چشم بمالید.صبح و شب.در صورت ورود به چشم ها کمی سوزش ایجاد می کند که باید با آب شسته شود و مواظب باشید با دقت استفاده شود.
نکات کلیدی محصول:
موجب کاهش چروک ها و چین های کوچک و جوانسازی اطراف چشم می شود.
منطقه حساس اطراف چشم را به دلیل وجود ویتامین E حالت می دهد.
حاوی مواد ضد التهاب برای کاهش پف اطراف چشم مربوط به آلرژی و خستگی چشم ها.
بر طرف کردن تیرگی و سیاهی دور چشم.در صورت مشکلات کلیوی و آلرژی و سموم بدن که عاملی برای سیاهی دور چشم می باشد بایستی حتما از ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر برای خوردن و پاکسازی تا حدود یک ماه استفاده شود.