عسل گیاهی خالص فوراور لیوینگ،انرژی زا،گیاهی و طبیعی حاوی ژل رویال ، گرده گل  و پروپولیس زنبور عسل،شهد گل شکوفه آلوئه ورا و سایر گیاهان مزارع و دشت ایالات آریزونا در آمریکا:
عسل محصول پریدن زنبورها از گلی به گل دیگر و برداشت شیره یا شهد مقوی گل ها و سپس ذخیره سازی موقت آن و اختلاط با آنزیم ها و آنگاه انبارسازی در کندوها می باشد. در طی سالها همواره عسل به عنوان غذای اولیه طبیعی در دسترس بشر بوده و هست. این ماده مغذی برای کودک و بزرگسال قابل هضم و مفید است.زنبور آفریده ای است که علی رغم جثه کوچکش هدایای فراوانی چون عسل، ژل سلطنتی، گرده گل زنبور و پروپولیس را برای انسان به ارمغان می آورد و شرکت فوراور لیوینگ Forever living  فرآورده های 100 درصد طبیعی از زنبور عسل را ارائه می دهد.

عسل خالص و طبیعی و ارگانیک فوراور لیوینگ

ما بهترین نقاط را برای قرار دادن کندوهای زنبور عسل در بلندترین قسمت های صحرای ایالات آریزونا و غرب آمریکا که دست نخورده و عاری از هر کود شیمیایی،آفت کش و آلوده کننده ای است،قرار می دهیم.این فرآورده با استفاده از مدرن ترین شیوه ها جمع آوری می شود.
نوع عسل تولید شده بستگی به نوع گل هایی دارد که زنبور از شیره آنها خورده است.خالص ترین نوع آن عسل طبیعی است که گرده زنبور و ژل سلطنتی زنبور موجود در آن برداشت نشده است،مانند عسلی که در کندوهای واقع در بیابان های مرتفع ایالات آریزونا در آمریکا و سایر ایالات ها یافت می شود،این فرآورده ها که با استفاده از مدرن ترین شیوه ها جمع آوری می شوند،مطمئنا خالص ترین و منحصر به فردترین نوع عسل طبیعی به شمار می روند.عسل دارای انرژی حیاتی طبیعی است که از شهد گل ها که با پرتوهای نور خورشید بارور شده اند،گرفته شده است.

عسل خالص و طبیعی و ارگانیک فوراور لیوینگ

شرکت فوراور لیوینگ صاحب بزرگترین منابع کندوی عسل در جهان است و از وسایل انحصاری برای جمع آوری و نگهداری محصولات زنبور عسل در شرایط مطلوب طبیعی استفاده می نماید. تمامی محصولات زنبور عسل این شرکت مطابق با شرایط و قوانین بسیار سخت و غیرقابل انعطاف سازمان دارو و غذا (FDA) و دپارتمان کشاورزی آمریکا (USDA) تولید می شود. به طوری که تماماً طبیعی و غنی از مواد غذایی بوده و مستقیم از تولید به مصرف و از کندوهای عسل به خانه شما آورده می شود.
عسل فوراور لیوینگ دارای بسیاری از مواد مورد نیاز بدن است که شامل:78 درصد قند(گلوکز، فروکتوز و سوکروز) و بقیه آب و موادمعدنی، ویتامین ها، آنزیم ها، پروتئین ها و اسیدهای آمینه است.

عسل طبیعی و خالص و ارگانیک فوراور لیوینگ

عسل فوراور لیوینگ با طعمی فوق العاده از تمام گیاهان و شهد شکوفه آلوئه ورا در مزارع ایالات آیرزونا به صورت طبیعی و در حد ارگانیک یعنی دور از کود شیمیای برای پرورش گل ها و آلودگی محیط تهیه شده است،این عسل دارای رنگی قهوه ای تیره مایل به سیاه بدون احساس شیرینی زیاد است و خواص درمانی مختلفی را به خاطر ترکیب شهد گیاهان و گل های مختلف دارد و هر 30 گرم آن تقریباً 100 کالری انرژی دارد.

عسل خالص و گیاهی فوراور لیوینگ با شهد شکوفه آلوئه ورا

این عسل یک شیرین کننده طبیعی غنی از کربوهیدرات و دارای کلسیم و فسفر است. عسل انرژی از دست رفته بدن را سریعاً بالا برده و خستگی را رفع می نماید.عسل برای افرادی که مشکلات هضم و گوارش دارند بسیار مناسب است زیرا قند موجود در آن از قبل توسط آنزیم های گوارشی معده زنبور متابولیزه و هضم شده است و بنابراین مستقیماً قابل جذب است و نیازی به فرایند هضم در دستگاه گوارش ندارد.

مقداری عسل زنبور فور اور را در فور اور اولترا لایت وانیلی همراه با مقداری شیر کم چرب یا سویا مخلوط کنید. عسل و وانیل ترکیب فوق العاده ای میسازند. همراه با شکلات نیز بسیار عالی هستند. کم کالری بوده و دارای ویتامینهای لازم نیز میباشند.
من دچار آسم هستم و هنگام خواب که از دهانم نفس میکشم اغلب بیدار میشود و گلویم بسیار خشک میشود و سرفه میکنم. حالا مقداری عسل را کنار تختم میگذارم و هر از گاهی کمی از آن را میخورم که باعث نرم شدن گلویم میشود و خواب راحتی دارم.

 

جدول ارزش غذایی عسل فوراورForever Bee Honey :

ترکیبات عسل فوراور لیوینگ: عسل خالص طبیعی از شهد گیاهان و گل ها و شکوفه آلوئه ورا باربادنسیس میلر در آمریکا.
برای شناسایی مرغوب بودن این عسل آن را مدتی در جای سرد و مرطوب نگهداری کنید تا شکرک بزند و این علامت با کیفیت بودن و زبعی بودن یعنی از شهد خالص گل و گیاهان می تواند باشد و سپس عسل را در ظرفی از آب گرم قرار دهید،مشاهده می کنید که به حالت اول بر می گردد و شکرک حذف می شود.در صورتی که شکرک ها با این روش از بین نرود و صفت باشد،عسل شما نامرغوب و غیر طبیعی می باشد.
نکات کلیدی عسل فوراور :
در ظرف تیره بسته بندی شده است تا از کاهش ارزش تغذیه ای آن بر اثر مجاورت با نور خورشید جلوگیری شود.
غنی از کربوهیدرات و مواد معدنی مثل کلسیم و فسفر است.
تولید سریع انرژی
شیرین کننده طبیعی، سهل الهضم

 

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ