کرم مطوب کننده،ترمیم کننده،ضد چروک عمیق صورت ،خط اخم خنده و خطوط پنجه کلاغی:
علی رغم موافقت یا مخالفت ما، باید قبول کنیم که جامعه امروزه احترام و ارزش زیادی برای ظاهر و زیبایی افراد قایل است. بنابراین با استفاده از این فرآورده کمک می کنید تا پوست شما رطوبت طبیعی خود را حفظ کند، ارتجاع پذیر و الاستیک باقی بماند و تازه و جوان گردد. این کرم ترکیب غنی شده ای از ژل پایدار آلوئه ورا، کلاژن محلول و آلفا هیدروکسی اسید است که با ویتامین A,E تقویت شده است.

 کلاژن در بازسازی سلولی پوست

کلاژن از فیبروبلاست ها تشکیل شده است که سلولهای تخصص یافته پوست هستند که در زیر پوست واقع   شده اند. فیبروبلاست ها نیز دیگر پروتئین های ساختاری پوست مثل الاستین (پروتئینی که به پوست توانایی بهبودی سریع را می دهد) می سازند. فیبروبلاستها در ابتدا زیر واحدهای کوچک کلاژن را تولید می کنند به نام پروکلاژن، که به خارج از سلولهای فیبروبلاست انتقال داده می شوند و بعدا" به هم می پیوندند تا یک ملکول کامل کلاژن را تشکیل دهند. ویتامین سی به عنوان یک عامل همراه در بسیاری از مراحل این روند عمل می کند. بدون مقدار کافی از این ویتامین، شکل گیری کلاژن مختل می شود که این امر منجر به بروز انواع اختلالات مثل Scurvy (اسکوربوت) می شود که در این بیماری، بدن نمی تواند کلاژن تولید کند و در نتیجه از هم می پاشد.
ترکیب کلاژن بطور مداوم در طول عمرمان اتفاق می افتد، تا به ترمیم و جایگزینی کلاژن بافت آسیب دیده و تولید ساختارهای سلولی جدید بپردازد. تنزل و بازیافت کلاژن قدیمی و آسیب دیده، روندی طبیعی و سالم است تا قطعات پروتئین مورد نیاز برای ایجاد ساختار های سلولی جدید را ایجاد کند، درست مثل روند التیام یافتن زخمها.
کرم مرطوب کننده و ضد چین و چروک فوراور با ژل آلوئه ورا
اسیدهای آلفا هیدروکسی (AHAs) از منابع طبیعی گیاهی بدست آمده اند و گاهی به آن اسیدهای میوه می گویند. زیرا اسیدگلیکولیک یک ملکول بسیار کوچک و نفوذ پذیر دارد که از چغندر قند بدست می آید. اسید سیتریک از مرکبات تهیه شده و اسید تارتریک از انگور و اسید مالئیک از سیب حاصل می شود. این اسیدهای میوه به همراه هم موجب حل شدن ماده چسب مانندی می شوند که سلولهای مرده پوست صورت را در کنار هم نگهداشته است و بنابراین اجازه می دهند تا سلولهای مرده براحتی از سطح پوست جدا شوند. سطح خشک و فلس مانند ایجاد شده توسط سلولهای مرده بر روی پوست از طرفی مانع از اثر مناسب کرم های مرطوب کننده بر پوست گردیده و ازطرف دیگر نمی تواند با از دست رفتن رطوبت طبیعی پوست مقابله کند.
هنگامی که پوست از دست این سلولهای مرده خلاص شود، سلولهای تازه و جوان به سطح پوست آمده و پوست باسازی می شود. به این دلیل که فرآیند دوباره سازی پوست نیاز به طی دوره 28-21 روزه دارد، بنابراین تقریباً بعد از گذشت این مدت اثرات معجزه آسای این کرم ظاهر می شود.حدود یک دهه است که کرم های حاوی اسیدهای میوه توجه و علاقه سازندگان فرآورده های آرایشی و زیبایی به خود معطوف کرده است.
برخی ادعا می کنند که این کرمها برای طیف گسترده ای از مشکلات پوستی از آکنه تا لک و تیرگی پوست و ضایعات جلدی آن از نور آفتاب مفیدند. گرچه برخی از کرم های AHA دار موجود در بازار موجب تحریکات پوستی شدید می شوند. اما این فرآورده با همراه کردن اسیدهای میوه ای با ژل آلوئه ورا مانع از بروز هر گونه تحریکات جلدی است. وجود A,E هریک نقش خاص خود را داراست. بطوری که ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی بوده و ویتامین A در حفظ سلامت و در درمان برخی مشکلات پوستی مانند آکنه و پسوریازیس نقش دارد. در کل، این کرم با اثرات گذشت زمان بر روی پوست مقابله کرده و ظاهر جوان و زیبای آن را حفظ می کند.
برای افزایش ترکیب کلاژن، استفاده از اسیدآلفاهیدروکسی طبیعی برای پوسته پوسته شدن لایه های پوست توصیه می شود زیرا زنجیره بین سلولها در بیرونی ترین لایه روی پوست (که حاوی سلولهای مرده است) را تجزیه کرده و باعث ورقه ورقه  شدن پوست مرده می شود. پوسته پوسته شدن دائم، بازسازی سلولها را تحریک کرده، همچنین ثابت شده که این ترکیب ضخامت پوست را افزایش می دهد. 
کرم آلفا هیدروکسی اسید و کلاژن محلول برای چروک های عمیق پوستی

 روند پیری پوست بدن و صورت 

اینکه چند سالتان است اهمیت ندارد. جالب است بدانید که محققین پیرترین افراد روی زمین را ثبت گرده اند. وقتی به افراد امروزی نگاه می کنید می بینید که تعداد افراد بالای ۱۰۰ سال بسیار کم است. بطور واقع بینانه باید بر روی چیزی که امید به زندگی طولانی را دستیافتنی می کند تمرکز کنید و از همه مهمتر اینکه با بهترین حالت و سلامت به آن نقطه از زندگی برسید.
همانطور که بدنمان پیر می شود، رو به زوال و خرابی می رود. در چندین سال بعد، بسیاری عملکردهای ضروری در سطح کمتر از مطلوب شروع به عمل کردن می کنند. سه عامل اصلی وجود دارند که در روند پیری بدن موثرند.
1- همزمان با اینکه سن ما بالا می رود، تعداد خطاهایی که توسط تکثیر سلولی روزانه متحمل می شویم افزایش می یابد. در این زمان، درصد زیادی از سلولهایمان بی مصرف هستند. و بدتر از آن اینکه سلولهای غیر تابع گاهی در روند سلولی طبیعی مداخله می کنند.
2- بخش روند پیری مربوط به آسیب سلولی است که در آن رادیکالهای بدون اکسیژن تولید می شود و باعث آسیب DNA و مرگ برنامه ریزی شده سلول می شود. این روند بطور واضحی در پوست قابل مشاهده است. همانطور که پیر می شویم پوستمان نازک می شود.
3- بخش روند پیری شامل تنظیم پایین سلولی آنزیم های اکسیده طبیعی ماست.
کرم ضد چین و چروک و مشکلات پوستی با کلاژن محلول

 نقش رادیکال آزاد در روند پیری 

این نظریه برجسته ترین نظریه مورد قبول انجمن علمی است. رادیکالهای آزاد ملکولهای حاوی اکسیژن با الکترونهای تکی در مدار خارجی هستند که تمایل زیادی برای جفت شدن با هر چیز دیگری دارند که حاوی الکترون است. این ملکولها با طول عمر متوسط یک میلیونیوم در ثانیه، سم هایی قوی هستند که بدنمان را    می آزارند. رادیکالهای آزاد با حمله کردن به DNA سلول، باعث تخریب آن و در نتیجه مرگ زودرس سلولهای سالم می شوند. هر چقدر تعداد سلولهای پوست در بدن بیشتر باشد و هرچقدر این سلولها قوی تر باشند، پوستتان سالم تر است و کم تر چروک می شود.
حتما تعجب خواهید کرد اگر بدانید که هر روزه هر سلول پوست می تواند در معرض بیش از ۷۳۰۰۰ حمله مخرب قرار بگیرد. سلولهای پوست حتی آسیب های سنگین تری را تجربه می کنند چرا که بخشی از اندام خارجی هستند و در معرض عناصر مضر بیشتری قرار دارند.
کلاژن بیشترین پروتئین موجود در بدن انسان است که ۲۵-۳۳ درصد کل پروتئین ها و ۸۰ درصد ترکیب پوست یعنی معادل ۶ درصد از وزن کل بدن را تشکیل می دهد.داشتن ظاهری زیبا ی پوست مستلزم تقویت داخلی بدن است. با توسعه علم و تکنولوژی، فهم مردم نیز به تدریج بالا رفت، بنابراین نقش کلاژن در لوازم آرایشی و کرم های پوستی مورد توجه قرار گرفت و در کشورها و نژادهای مختلف طرفدار پیدا کرد.
کلاژن پروتئین وافر در پوست و اندام حیوانات است که متشکل از اسید های آمینه پرولین Glycine ، Proline و Hydroxy proline است که برای بدن انسان خیلی هائز اهمیت است. وجود ماده کلاژن محلول در لوازم آرایشی و کرم های پوستی آب پوست را حفظ کرده، از چروک جلوگیری کرده، در برابر اشعه مقاومت کرده و خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ می کند. کاهش میزان کلاژن می تواند منجر به بروز علائم زیادی چون چین و چروک، پوست زبر و خشن، لکه های سیاه ،کک و مک، حفره های سرسیاه، ورم چشم، طاسی، آبله ،جوش و ... شود.
با افزایش سن، میزان کلاژن در بدن انسان اندک اندک کاهش پیدا می کند، مخصوصا" در کلاژن غشایی که بواسطه پیر شدن سلولها موجب بروز پدیده پیری می شوند. در اضافه باید افزود، دلایلی چون کار زیاد، اشعه ماورای بنفش، خشکی بیش از اندازه و پوست دارای منفذ ، می تواند ساختار کلاژن را خراب کند. در چنین حالتی فیبر کلاژن عملکرد خود را از دست داده و نمی تواند آب را در پوست نگه دارد، در نتیجه پوست چروکیده، خشک و رنگ پریده به نظر می رسد.
نه تنها مردان ، بلکه زنان نیز نتوانستند از تغییراتی که در بالا ذکر شد فرار کنند و زنان با این مسئله جدی تر برخورد کردند. در واقع، این تغییرات از دهه ۲۰ زندگی شروع می شود، اما خیلی آشکار نیستند که بتوان آن را نادیده گرفت. همچنین در ۲۳ تا ۲۵ سالگی، می توانیم چروکها را در صورتمان ببینیم. چروکهای ریزی در اطراف گوشه های چشم پدیدار می شوند. با این حال همین چروکهای ریز می توانند با افزایش سن گسترده و عمیق شوند. بنابراین باید به وقت مناسب کلاژن مورد نیاز را فراهم کنیم.
محتویات محصول Forever R3 Factor : ژل پایدار آلوئه ورا باربادنسیس میلر، آب، بوتیلن گلیکول، متیل گلوست -20، اسکوالن، روغن هسته زردآلو ستیل دانچیکون، پلی آکریلامید، C13-14 ایزوپارافین، لورت-7، گلیسریل استئارات، توکوفریل لینولئات، سدیم هیالورونات، توکوفریل استات، گلیکولیک اسید، عصاره چغندر، عصاره مرکبات، عصاره سیب، عصاره چای سبز، رتینیل پالمتیات، کلاژن محلول، PEG-100 استئارات، پادیمات، اسید اسکوربیک (ویتامین C)، تری اتانولامین، دیازولیدینیل اوره، متیل پارابن، پروپیل پارابن، عطر.
نکات کلیدی کرم آر 3 فاکتور:
با هیپرپیگمانتاسیون یا افزایش رنگدانه پوستی با آکنه و ضایعات نور آفتاب مقابله می کند.
 حفظ، بازیابی و ساختن سولو های جدید پوست شما

 نکته قابل توجه برای کلاژن سازی و جوانسازی پوست:

باید بدانید که برای زیبایی پوست صورت و گردن و جوانسازی کل پوست بدن نیاز به مصرف مواد غذایی حاوی آنتی اکسیدان و ویتامین های A,E,C و همچنین نیازمند به اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری برای فرایند کلاژن سازی و حفظ رطوبت و حالت لیفت،الاستیک ضد چروک و شفافیت و روشنی پوست داریم.

  محصولات پوستی مرتبط پیشنهادی برای بهترین حالت زیبایی پوست صورت: