بر طرف کردن ترکها و خطوط پوستی سفید و قرمز رنگ،افزایش الاستیک و انعطاف پذیری پوست و ترمیم کننده قوی مشکلات پوستی:
محلول آلفا ای فاکتور فوراور،به صورت قوی و موثر موجب بهبود حالت پوست می گردد. ترکیبات موجود در آن پوست را تغذیه و از درون نرم و مرطوب می کند. و به این ترتیب پوست جوانتر به نظر می آید.این محصول یک محلول امولوسیونه ملایم است که اثر آن بوسیله ویتامین های A,C وE تقویت شده است و به دلیل دارا بودن عوامل محافظت کننده ای مانند روغن Borage و Bisabolol پوست را در برابر عوامل جوی و محیطی مراقبت می کند. این محلول دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است که با اثر مخرب رادیکالهای آزاد پوست مقابله می کند در حقیقت 80 درصد تخریب پوستی ما به دلیل وجود رادیکالهای آزاد است، آنتی اکسیدانها واقعاً موجب تحریک جوانی اند و ساختار اصلی این فرآورده همان ژل پایدار آلوئه ورا است که موجب رطوبت، التیام و تغذیه پوست است.ویتامین E (توکوفرول استات) که ویتامین پوستی نیز نامیده می شود و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده با اثرات مخرب رادیکالهای آزاد مقابله می کند، پوست را نرم و مرطوب کرده و بافتهای آسیب دیده را ترمیم می کند.
بازسازی سلول های پوستی و ترمیم و زیبایی پوست با آلفا ای فاکتور
ویتامین A (رتینیل پالمتیات) از دیگر آنتی اکسیدان های قوی بوده با افزایش رطوبت موجب افزایش انعطاف پذیری و بهبود حالت فلسی پوست می شود. دارای خاصیت آنتی بیوتیکی بوده و با عفونت و تشکیل بافت های زخمی مقابله می کند.
ویتامینC(آسکوربیل پالمتیات) نیز از دیگر آنتی اکسیدان های قوی بوده و موجب افزایش الاستیسیته (فعالیت ارتجاعی) پوست است که با عفونت و زخم مقابله می کند.
ترکیبات محصول آلفا ای فاکتور فوراور :Caprylic/Caprice تری گلیسیرید، سیکلومتیکون، توکوفریل استات، رتینیل پالمتیات، آسکوربیل پالمتیات، عصاره آلوئه، پیزابولولف توکوفرول، لستین، روغن دانه لوبیای سویا (گلسین سویا) متیل پارابن، پروپیل پارابن، عطر
لیستین: نرم کننده عالی پوست است.
روغن دانه حاوی گامالینولئیک اسید و اسید چرب، (اصلی) است که نرم کننده قوی بوده و به پوست در نگهداری رطوبت کمک می کند.
پیزابولول: دارای روغن مورد نیاز پوست با خواص فارماکولوژیکی مشابه گیاهان التیام بخشی مانند بابونه است. ضد التهاب طبیعی وحالت دهنده پوستی با خاصیت نرم کنندگی پوست است. دارای رایحه ملایم مرکبات استوحتی برای پوستهای حساس و لطیف نیز مناسب است. 
Caprilic/Caprice تری گلیسیرید: یک نرم کننده ملایم و طبیعی بدست آمده از روغن نارگیل است که پوست را بدون ایجاد احساس چربی برروی آن نرم و مرطوب می کند.
روغن لوبیای سویا:مرطوب کننده ملایم با خواص آنتی اکسیدانی است که موجب حالت مقبول و دلپذیر فراورده نهایی می شود.
تمام ترکیبات طبیعی فوق الذکر با خالص ترین و بهترین مواد هومکتانت (که آب را جذب و رطوبت نگهداری می کند) و همچنین امولوسیون کننده ها (که موجب اختلاط آب و روغن هستند)ترکیب می شوند.
طرز مصرف آلفا ای فاکتور فوراور:این محصول در یک بطری شیشه ای کوچک حاوی قطره چکان عرضه شده است. چند قطره از آن روی صورت و گردنو قسمتهایی از بدن که لازم است بریزید.سپس با نوک انگشتان آن را به آرامی پخش کنید.
برای اضافه کردن رطوبت بیشتر و پاک کردن آلودگی ها با Rehydrating Toner قبل از استفاده از آلفا ای فاکتور بزنید.
بر طرف کردن ترکها و خطوط پوستی: این محصول را می توان به جهت کمک های اولیه استفاده کرد. به طوری که برای بهبود زخم های نوک پستان در حین شیردهی همچنین خطوط و ترکهای بوجود آمده درحین بارداری یا حاملگی و بعد از زایمان را بر طرف می کند البته در دوران بارداری نیاز به استفاده و از روغن زیتون و محلول فعال کننده آلوئه ورا یا کتیویتور نیز می باشد و  باماساژ دادن اطراف مقعد برای مشکلات مقعدی مثل بیماری هموروئید می تواند مفید باشد.این محصول تقریباً برای تمام مشکلاتی که نیاز به استفاده از یک آنتی اکسیدان طبیعی است، مؤثر است.
رفع ترکها و خطوط کشیدگی شکم با آلفا ای فاکتور و آلوئه ورا ژلی
رفع ترکهای کشیدگی شکم در اثر چاقی و لاغری با آلفا ای فاکتور و آلوئه ورا ژلی
رفع ترکهای پوستی:
دوست من ،دختری 16 ساله دارد که ترکهای قرمز و متورم بدی روی کشاله ران داشت. مشخص بود که این ترکها مربوط به رشد سریع او بود. می دانستم که بهترین موقع برای درمان این اثرات موقعی است که آنها هنوز تازه و قرمز هستند. من محصول آلفا ای فاکتور فوراور و کرم آلوئه ورا ژلی را به او پیشنهاد کردم چون باعث افزایش انعطاف در پوست می شود و به او توصیه کردم در اول صبح و آخر شب، از آنها استفاده کند. خوشحالم که این ترکها کاملا از بین رفتند و فکر می کنم بهترین گزینه برای مادران باردار نیز باشد.
ترمیم و بازسازی و جوانسازی پوست با آلفا ای فاکتور فوراور
نکات کلیدی محصول Alpha E Factor آلفا ای فاکتور فوراور:
ترکیبی از آنتی اکسیدان های قوی برای ترمیم و زیبایی پوست از جمله ترکهای پوستی سفید رنگ یا قرمز بعد از لاغری و کشش پوست و ترکهای شکم و باسن بعد از زایمان.
افزایش انعطاف پذیری و الاستیک پوست. 
پوست خشک را متعادل و معمولی می سازد.
مناسب برای پوست های حساس. 
برای بهبود مشکلات جلدی از قبیل اگزما و پسوریازیس.
به دلیل دارا بودن خواص آنتی بیوتیکی در آکنه و عفونت های معمول بکار می رود.
 
مجوزهای شرکت تولید کننده محصولات فوراور لیوینگ آمریکا