لایه بردار و اسکراپ برای بازسازی و بستن منافذ باز پوست صورت:

اگر می خواهید پوست خود را اندکی عمقی تر تمیز کنید،  محصول مناسبی است. این مخلوط استثنایی ترکیبی از ژل پایدار آلوئه ورا به همراه ذرات جامد و ریز حاصل از روغن جوجوبا بوده و فرمول آن به مقداری ملایم است که هر روز می توان آن را استفاده کرد و آنقدر قوی است که قادر است آلودگی های جمع شده در منافذ باز پوست صورت را پاک کند. این ترکیب بدون آنکه مانند پاک کننده های مصنوعی، موجب تخریب و خشکی پوست شود آن را با روش خاص خود تمیز می کند. این محصول قابل استفاده برروی پوست تمام بدن و صورت بوده و با سایش ملایم سلولهای مرده را از روی پوست جدا کرده و ذرات چربی و آلودگی که منافذ پوست را مسدود و ظاهر آن را کدر و تیره کرده اند تمیز می نماید. سلولهای پوست هر 28-21 روز یکبار نوسازی می شوند و با ساییدن سطح پوست بوسیله اسکراب یا لایه بردار فوراور این روند سریع تر می شود و سلولهای جدیدی به سطح پوست می آیند. هم چنین منافذ با آلودگی مسدود نشده و بدین ترتیب پوست شفاف و شاداب به نظر می آید.

ترکیبات محصول Forever Aloe Scrub : ژل پایدار آلوئه ورا، آب مقطر، روغن جوجوبا هیدروژنه، گلیسریل استئارات، پروپیلن گلیکول، سدیم کوکویل ایزوتیونات لورامنین اکسید، اتیل الکل، کاکامید و پروپیل بتائین، 100PEG استئارات، سیلیکاهیدراته، سدیم لاکتات، توکوفرول(ویتامین ای طبیعی)، اسید سیتریک، اسید اسکوربیک(ویتامین c) دیازولیدیل اوره، متیل پارابن، پروپیل پارابن، عطرBlue،FD,C NO.1
بسته بندی:99 گرم
طرز استفاده: برروی پوست مرطوب بمالید با نوک انگشتان تر به مدت 3-2 دقیقه با حرکات دورانی ماساژ دهید (مراقب باشید داخل چشم نشود)، آبکشی کنید و با حوله تمیز خشک کنید.5 دقیقه ماساژ دادن هم برای پوست آقایان و آنهایی که پوست حساس و ظریف نیست اشکالی ندارد.
نکات کلیدی محصول:
پوست را برای مرطوب کردن آماده می کند.
بازسازی کننده  و پاکسازی طبیعی پوست صورت و بدن
کمک موثر در از بین بردن منافذ پوست صورت و بدن به همراه صابون آوکادو و ماسک مارین آلوئه ورا