اکتیویتور آلوئه به طور شگفت انگیزی فراگیر است با این که به عنوان ترکیب اصلی برنامه زیبایی Aloe Fleur de jouvence است اما برای اهداف زیادی مانند پاک کننده ، طراوت دهنده و منقبض کننده پوست نیز بسیار مفید می باشد. یک پارچه نخی را بر روی صورت بگذارید و آن را به آرامی به صورت و گردن بمالید تا تمیز شود. 
اکتیویتور آلوئه حاوی ژل آلوئه ورا و آلانتوئین پایدار شده بسیار تغلیظ شده است، ماده ای ارگانیک که مشخص شده به رشد و تجدید سلولی کمک می کند. آلوئه اکتیویتور عامل مرطوب کننده قوی است و حاوی آنزیمها و آمینو اسیدها و پلی ساکاریدها است. این ترکیب محلول همراه ایده عالی برای تاثیر گذاری در ترکیب با پودر ماسک facial contour ما برای مرطوب سازی، پاک کنندگی و مشکلات پوستی است. سلولهای مرده پوست توسط ماسک برداشته شده و سلولهای جدید باقی میمانند که منظری تازه، درخشان و زیباتر به پوست می دهند. 
برای پاک سازی پوست به دنبال هر گونه آسیب پوستی بهترین گزینه است جایی که شاید آلوئه فرست به دلیل این که حاوی عصاره گیاهی است ممکن است کمی بیش از حد قوی باشد. 
مثلا اگر شما پس از استفاده از محصولات شرکت دیگری که مواد شیمیایی قوی داشته اند دچار واکنش پوستی شده اید و پوستتان بسیار حساس شده است با استفاده از کمی آلوئه اکتیویتور از یک بطری اسپری، به سرعت پوست از حالت قرمزی و برافروختگی به سمت آرام شدن و بازگشتن رنگ طبیعی می رود. همین کاربرد را در مشکلات پوست شدیدا خشک نیز دارد. به جای حمام یا دوش گرفتن تنها با صابون مایع یا ژل Aroma spa shower پیش از استفاده از کرم آلوئه پروپولیس Aloe propolis در این نواحی، آلوئه اکتیویتور را ابتدا امتحان کنید. 
همچنین می توانید آن را به دانه های سفید کوچک سفت به نام میلیا را که کیستهای کراتینی هستند که پیرامون چشم و گونه ظاهر می شوند بمالید و نیز بر لکه های مولوسکوم (ویروس مولوسکوم کنتاژیوزوم) که بسیاری از کودکان در شکم، پاها و رانها دچار آن می شوند. این نقطه ها قرمز و دارای خارش بوده و خونریزی می کنند و گسترش می یابند. 
طرز مصرف:برای استفاده به عنوان بخشی از رژیم زیبایی AloeFleur de Jouvence می باشد.
حاوی ژل آلوئه ورا به اضافه آلانتوئین است. 
عامل مرطوب کنندگی و پاک کنندگی عالی دارد. 
به اندازه کافی ملایم است که بتوان از آن در نزدیکی به چشم نیز استفاده کرد. 
به عنوان پاک کننده یا طراوت دهنده موثر است.
در درمان ریزش مو با مالیدن به موها و سینوزیت بسیار موثر است.