Forever Natureُ s 18 روشی ساده برای به دست آوردن آنتی اکسیدانها علاوه تامین میوه و سبزیجات روزانه می باشد: 
اگر شما با مصرف روزانه سبزیجات و میوه های توصیه شده طبیعی و سالم مشکل دارید،این قرص طبیعی را امتحان کنید. نیچرز 18 یک قرص جویدنی تهیه شده با 18 نوع میوه و سبزی است. چهار قرص روزانه مصرف کنید تا 5 وعده توصیه شده میوه و سبزیجات را دریافت کنید یا یک تا دو قرص برای تکمیل رژیم غذایی تان استفاده کنید. 
میوه ها و سبزیجات حاوی صدها ماده مغذی مختلف است که شما نیاز دارید تا جوان بمانید، احساس خوبی داشته باشید و با بیماری مبارزه کنید. به علاوه دربرگیری ویتامین C، میوه و سبزیجات زیادی که فواید خاصی را ارائه می دهند دارد.
برای جلوگیری از مبتلا شدن به بیماریها روزانه پنج وعده میوه و سبزیجات استفاده کنید.
به نظرتان خوردن 5 وعده میوه و سبزیجات در طول روز کار دشواری است؟ آیا چیپس، غذاهای حاضری یا کنسروی را به خاطر اینکه به زودی غذاهای تازه فاسد نمی شوند بیشتر استفاده می کنید؟ پس با مطالعه این متن متوجه اهمیت دادن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) به خوردن میوه و سبزیجات می شوید و همینطور اینکه چگونه بدن ما مواد مغذی را از 18 نوع میوه و سبزیجات از طریق Nature’s 18 دریافت می کند.
چرا شما به خوردن میوه و سبزیجات احتیاج دارید؟
مادر شما دلیل خوبی داشت که شما را مجبور می کرد به جای چیپس و کیک، میوه و سبزیجات بخورید. مزایای خوردن میوه و سبزیجات که موجب سلامتی می شود تنها بر پایه آداب و رسوم قدیمی نیست بلکه دولت ایالات متحده نیز از آن حمایت می کند.
طبق سایت رسمی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری:
رژیم های غذایی سالم غنی از میوه و سبزیجات، احتمال خطر ابتلا به سرطان و بیماری های مزمن را کاهش می دهد.
همچنین میوه ها و سبزیجات،  تامین کننده ویتامین ها، مواد معدنی، فیبر و دیگر مواد لازم هستند که در سلامتی نقش مهمی دارند.
انسانها موجوداتی هستند که همه چیز می خورند . ما بر خلاف پانداها یا کرمهای پروانه به غذاهای متنوعی احتیاج داریم تا سالم بمانیم. متاسفانه همیشه آسان نیست که بتوانیم در آشپزخانه خود مواد غذایی تازه ذخیره کنیم، به همین دلیل است که بسیاری از ما به آن اندازه که می بایست سالم نیستیم.
مکمل غذایی نیچرز 18 فوراور لیوینگ،سالاد میوه شخصی من متشکل از 5 وعده میوه و سبزیجات قابل حمل است.
من به عنوان یک فرد کارمند، وقت زیادی ندارم که بتوانم زود به زود خرید کنم یا هر روز میوه و سبزیجات را شسته و استفاده کنم. اما اگر خیال کرده اید اجازه می دهم زندگی حرفه ای من، سلامتی و رژیم غذایی متنوع را از من دور کند اشتباه کرده اید.
من 18 نوع میوه و سبزیجات را در یک قرص جویدنی راحت به نام Forever Nature’s 18 فراهم کرده ام. این مکمل غذایی که موجب صرفه جویی در زمان شما نیز می شود حاوی میوه و سبزیجاتی است که توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری به عنوان منابع مفید زیر شناخته شده:
فیبر
Folate
پتاسیم
ویتامینA
  ویتامین C
من هنوز هم میوه و سبزیجات (بصورت تازه، یخ زده یا کنسروی) به ندرت استفاده می کنم، اما این مکمل غذایی به عنوان یک پشتیبان مرا از زمانبندی برای خرید، آشپزی و خوردن نجات داده است.
خوب غذا خوردن تنها برای کاهش وزن یا جلوگیری از سرما خوردن نیست، بلکه تغذیه روزانه ما نقش بسزایی در تعیین موارد زیر دارد:
  سرعت پیر شدن شما
فرسوده بنظر رسیدن ظاهر شما
سلامتی مفاصل شما در آینده
سلامتی قلب شما در آینده
دفاع بدنیتان در برابر بیماری ها و بسیاری موارد دیگر..
اطلاعات بیشتر درباره فوراور نیچرز 18: 
هدف تغذیه متعادل همیشه برآورده نمی شود و شرکت فوراور لیوینگ به این امر آگاه است. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما و خانواده تان این حداقل نیازها را برآورده می کنید بنابراین محصول فور اور نیچرز 18 را طراحی کردیم.این محصول ترکیب مناسبی از میوه ها و سبزیجاتی است که بسیار با ارزش هستند و از سلامتی شما پشتیبانی می نمایند. 
تنها مصرف 4 قرص از این مکمل غذایی به شما آنتی اکسیدانی معادل مصرف 5 وعده میوه و سبزیجات در روز را می دهد: انگور، سیب، بلوبری، اقطی (الدر بری)، کران بری یا زغال اخته، تمشک (رسپ بری) و عصاره هسته انگور همه از سیستم ایمنی پشتیبانی کرده و مواد شیمیایی گیاهی و آنتی اکسیدانی را در اختیار بدن قرار می دهند.ماده روتین که در پرتقال، گریپ فروت، لیمو ترش و لیمو شیرین یافت می شود، مشخص شده است که از عملکرد سالم مفاصل و جریان خون پشتیبانی می کند و موز مشخص شده است که به دلیل محتوای پتاسیمی که دارد قادر است سطح سالم فشار خون را در بدن حفظ کند. هویج، کلم، گل کلم، کرفس و لوبیای سبز به دلیل مواد شیمیایی گیاهی که سلامتی را از طریق حذف رادیکالهای آزاد از بدن پشتیبانی می کنند، مورد توجه هستند. کیوی، آلو، فلفل دلمه ای قرمز، کدو سبز و جعفری همه ویتامین C و نیز تقویت گوارش و سلامت چشم را برای بدن فراهم می آورند. 
فوراور نیچرز 18 با طعم مطبوع و استفاده آسان همه مواد مغذی مورد نیاز بدن را در اختیار آن قرار می دهد. مصرف روزانه فوراور نیچرز 18 شیوه محافظت از بدن شما از طریق مصرف سبزیجات و میوه هایی است که برای حفظ سلامت بدن لازمند.
چند مورد از خواص میوه ها و سبزیجات آنها عبارتند از: 
میوه بلوبری فرایند پیری را کاهش داده و با سرطان مبارزه می کند. 
تمشک برای عملکرد مفاصل و جریان خون خوب است. 
میوه کرانبری سلامت دستگاه ادراری را افزایش می دهد. 
موز خُلق و خوی فرد را بهتر کرده و سطح فشار خون را در سطح سالم حفظ می کند. 
کاهو رشد باکتریهای مفید یا فلورای روده را تحریک می کند (و با سرطان مبارزه می کند) .
انگور کاهش عضلات هنگام بی فعالیتی را کاهش می دهد .
آلو یبوست را متوقف می کند (که همراه با خطر سرطان روده است).
هر کسی نمی تواند زمانی را برای پر کردن آشپزخانه با این میوه ها، شستشو و آماده سازی غذاهایی بگذارد که زود فاسد می شوند. اما ما هنوز به مزیت رژیم غذایی متنوع نیاز داریم تا زندگی شلوغ خود را ادامه دهیم و سالم و پر انرژی بمانیم تا کار کنیم، بازی کنیم و در کنارخانواده باشیم. 
مکمل غذایی نیچرز 18 برای محل کار، منزل و در مسیر مسافرت گزینه ای عالی است مانند سبد میوه ای است که می توانید در کشوی میز خود، بر روی میز آشپزخانه یا در کیف همراه خود در مسیر رسیدن به مقصد، نگه دارید. اگر این محصول همراه با غذای غنی مصرف شود محتوای ویتامین C می تواند حتی از التهاب مضر ناشی از افراط پیشگیری کند. 
طبق گزارش وبسایت رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها: 
رژیم غذایی سالم غنی از میوه و سبزیجات ممکن است خطر سرطان و بیماریهای مزمن دیگر را کاهش دهد. 
میوه ها و سبزیجات همچنین مواد معدنی و ویتامینهای ضروری، فیبر و سایر موادی که برای سلامت ضروری هستند در اختیار قرار می دهند. 
انسان بر خلاف حیوانات به انواع غذاها نیاز دارد تا سلامتی خود را حفظ کند. متاسفانه همیشه ساده نیست که آشپزخانه ها و محل کار را با محصولات تازه غذایی پر کنیم بنابراین بسیاری از ما به اندازه ای که می خواهیم و تصور می کنیم سالم نیستیم. 
خوب خوردن تنها به خاطر کاهش وزن یا اجتناب از سرما خوردگی نیست.
جدول ارزش غذایی محصول نیچرز 18 فوراور لیوینگ:
ترکیبات تشکیل دهنده مکمل غذایی  فور اور نیچرز 18:
انگور (Vitis vinifera) (آب) ، سیب (Malus pumila) (آب)، عصاره بلوبری (Vaccinium corymbosum) (میوه)، عصاره الدر بری (Sambucus nigra) (میوه) ، عصاره کارن بری (میوه) (Vaccinium macrocarpon) ، موز (Musa sapientum) (میوه)، عصاره انگور ماده پروآنتو سیانین Proanthocyanins Vitis vinifera (هسته)، روتین، عصاره تمشک، اسید الاجیک (Rubus chingii) (میوه)، کلم (Brassica oleracea capitata) (بخش هوایی)، هویج (Daucus carota sativa) (ریشه)، گل کلم (Brassica oleracea botrytis) (بخش هوایی)، کرفس (Apium graveolens)، لوبیای سبز (Phaseolus vulgaris) (میوه)، کیوی (Actinidia chinensis) (میوه)، لیمو (Citrus aurantifolia) (میوه)، جعفری (Petroselinum crispum) (برگ و ساقه)، آلو (Prunus domestica ) (میوه)، فلفل دلمه ای قرمز (Capsicum annuum) (میوه)، کدو سبز (Cucurbita Pepo) (میوه)، دسکتروز، اسید مالیک، اسید استئاریک و دی اکسید سیلیک.
 
توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص، کاهش ، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل خاص یا بیماری دارید با پزشک خود مشورت کنید.