کرم آلوئه ورا ژلی فوراور،بر طرف کردن آسیب دیدگی ها پوستی،آفتاب سوختگی و ترک بدن و زخم ها،التهاب پوستی و جای آکنه و سوختگی های بیماریهای پوستی:
در گدشته ها ژل آلوئه ورا بیشتر برای درمان سوختگی های خفیف استفاده می شد. در واقع بسیاری از خانواده ها یک گلدان آلوئه ورا جهت مواقع ضروری و کمک های اولیه نگهداری می کردند و آن را گیاه سوختگی می نامیدند. اما با در دست داشتن یک تیوپ  از کرم آلوئه ورا ژل با گونه باربادنسیس میلر دیگر نیازی به نگهداری گیاه آلوئه ورا در منزل نیست. این محصول ژل چسبناکی حاوی مواد هومکتانت (که رطوبت را به خود جذب می کند) و مرطوب کننده است و در مصرف موضعی موجب نرم کردن، مرطوب کردن و حالت دادن پوست می شود. با مالیدن این فرآورده بسیار عالی انگار که ژل آلوئه ورا را مستقیم از برگها به روی پوست می مالید. این ژل کاملاً از پوست جذب می شود بدون اینکه اثری برروی پارچه به جای بگذارد و موجب ترمیم جراحات و زخم ها و جای زخم و جوش می گردد.
ژل آلوئه ورا در مشکلای پوستی مانند:سوختگی های خفیف، آکنه، سبورا، اگزما، پسوریازیس و ایمپتیگو، سودمند است.
به عنوان مثال: در مطالعه ای که اخیراً بر روی 60 بیمار مبتلا به پسوریازیس انجام گرفت بیش از 80 درصد با مصرف ژل آلوئه ورا بهبودی یافتندکه این عدد در مقابل 7 درصد بهبودی دربیماران که تنها از دارو نما استفاده کرده بودند عدد معنی داری است. به علاوه اینکه هیچ عوارض جانبی با مصرف این دارو در بیماران مشاهده نشد.
(Tropical Medicine: International Health Journal Augest 1996):
این ژل شفاف به راحتی بر روی پوست پخش شده وسریعاً جذب می شود و می تواند خراش، تورم، درد، التهاب و سوزش را برطرف کند. اثر ضد جرم آن به مقابله با عفونت کمک می کند و با خاصیت نرم کنندگی خود موجب آرام کردن ناحیه پوستی می شود. به دلیل اینکه هیچ گونه مواد چرب کننده در این محصول به کار نرفته است برای استفاده در آکنه و مشکلات مشابه بسیار مناسب است.
این ژل آلوئه ورا در کارهای اولتراسونیک همچنین بعد از انجام الکترولیز ، لیزر موهای زائد و اپیلاسیون برای آرام کردن پوست می تواند به کار رود. آرایشگران برای محافظت پوست این محصول را در اطراف خط مو می مالند. ژل آلوئه ورا از قفسه حمام تا جعبه کمک های اولیه و از آشپزخانه تا محل اردو وهر کجا که پوست نیاز به توجه بیشتری داشته باشد دوست و مراقب پوست شماست.
محتویات کرم آلوئه ورا ژلی فوراور Aloe vera jelly Forever : ژل پایدار آلوئه ورا باربادنسیس میلر، آب مقطر، گلیسیرین، تری اتانولامین، کربومر، توکوفرول (ویتامین E طبیعی)، آلانتوئین، اسکوربیک اسید(ویتامین C) دیازووایدینیل اوره، متیل پارابن.
نکات کلیدی کرم ژل آلوئه ورا فوراور:
اولین قدم درمانی در مشکلاتی مثل: جای آکنه، اگزما، پسوریازیس، درماتوزیس، سوختگی بدن، آفتاب سوختگی و زخم دیابتی به همراه کرم پروپولیس فوراور .
آرام کننده  و رفع الهتاب و سوختگی پوست پس از الکترولیز و لیزر موهای زائد و روش اپیلاسیون و بند انداختن مو.
در بر طرف کردن ترکهای پوستی(در اثر کاهش و افزایش وزن) و شکم بعد از بارداری به همراه ژل حمام آلوئه ورا فوراور یا محلول آلفا ای فاکتور فوراور.