Aloe Body Toning kit پکیج سوزاندن چربی موضعی و رفع سلولیت و فرم دهی اندام باسن ،پهلو ،شکم،بازوها و ران پا:          
با استفاده از این کیت نگرش شما نسبت به خودتان مثبت تر شده و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید. به ترتیبی که ظاهراً برآمده پوست درنواحی سلولیتی موجود در باسن و ران ها را صاف کرده و آن را خوش ترکیب و متناسب می سازد. هر کیت حاوی کرم Aloe Body Toner که باید با همراه پوشش سلوفانی استفاده شود.همچنین کرم Aloe Body Conditioning برای استفاده موضعی بدون نیاز به پوشیدن نواحی و ژل حمام Aloe Bath Gelee برای ایجاد آرامش، نرم و صاف کردن پوست است.این محصول برای ایجاد تناسب و زیبایی اندام گفته شده تولید شده است.

1-کرم حالت دهنده بدن آلوئه Aloe Body Conditioning Creme
اگر می خواهید بدنی نرم و انعطاف پذیر داشته باشید این کرم برای شما ساخته شده است.اگر اجزای کیت Body Toning را به همراه رعایت رژیم غذایی و انجام تمرینات ورزشی استفاده کنید، می توانید مانع از تشکیل سلولیت پوست شوید.عدم تعادل فعالیت هورمونی و سطح بالای استروژن در بدن از عوامل تشکیل و توسعه سلولیت است. همچنین سلولیت ممکن است به دلیل مشکلات سیستم عروقی نیز بوجود آید. (مکمل های غذایی که موجب تقویت سیستم عروقی هستند شامل Absorbent-C, Natuer- min و A-Beta care E می باشند.)
به هر حال علت تشکیل سلولیت هرچه باشد نتیجه آن ناامیدی و کاهش اعتماد به نفس است. این کرم،امولوسیون رقیق دارای عصاره گیاهان اروپایی، امولسیون کننده ها، نرم کننده ها وحالت دهنده ها است. این کرم را می توان به طور مؤثری به عنوان کرم ماساژ استفاده کرد و یا می توان آن را بر روی مواضعی مثل باسن و ران ها و یا نواحی که نباید پوشیده شوند مالیده شود. این کرم با فرمولاسیون استثنایی و فاقد چربی خود در پوست ایجاد احساس گرما می کند وموجب تحریک گردش خون می شود و به این ترتیب مایع و بافتهای چربی که درنواحی سلولیت تجمع یافته اند شکسته شده از بین می روند.
ترکیبات محصول:ژل پایدار آلوئه ورا، آب، C10-18 تری گلیسریدها، گلیسیریل استئارات، پروپیلن گلیکول، پروپیلن گلیکول دی گژکاپریلات، دی کاپرات، ستیل الکل، زدوآریل، روغن زنجبیل، روغن کنجد، تری اتانولامینف عصاره عشقه، عصاره Spiraea عصاره فوکوس، عصاره دم اسب، کلاژن محلول، الاستین هیدرولیز100-PEG استئارات، پلی سوربات20، سوربیتات  لورآت، کربومو، دایمیتکون، آلانتوئین، اسید اسکوربیک، دیازولیدنیل اوره، متیل پارابن، پروپیل پارابن، عطر
بسته بندی:113 گرم
طرز مصرف: به دستور مصرف موجود در  Aloe Body Toning Kit مراجعه  کنید.
2-کرم Aloe Body Toner:
این کرم امولوسیونه غنی و رقیق به طور اعجاب انگیز و به آرامی پوست را گرم می کند.این تونر حاوی ژل پایدار آلوئه ورا، امولوسیون کننده ها، مرطوب کننده ها و نرم کننده ها بعلاوه عوامل محرک دستگاه گردش خون و مواد گرما زدایی مانند روغن دارچین و فلفل است. این تونر را بایدبه همراه پوشش سلوفانی به کار برد تا گرما در محل بماند و سطح پوست صاف شود. این کرم مخصوصاً پوست را زیبا، سفت و خوش حالت می کند. تأثیر کرنم برروی ظاهر پوست به دلیل انتخاب مواد به کار رفته است که اثر آنها با ماساژ دادن وپوشانیدن موضع تشدید می شود.عصاره های گیاهی از اروپا وارد شده و به دلیل خواص حالت دهندگی و شکل دهندگی معروفند. همچنین وجود اثرات مرطوب کنندگی آلوئه ورا به همراه  خواص گرما زایی فلفل و دارچین، موجب تولید محصولی بسیار مؤثر گردیده اند.
محتویات محصول:ژل پایدار آلوئه ورا، آب، C10-18 تری گلیسریدها، گلیسریل استئارات، پروپیلن گلیکولف دی کاپریلات روی کاپرات، بوتیلن گلیکول، ستیل الکل، تری اتانولامین، عصاره عشقه، عصاره Spiraea ،عصاره Clem atis، عصاره موکوس، عصاره دم اسب، کلاژن محلول، الاستین هیدرولیز، روغن دارچین، 100-PEG استئارات، پلی سوربات20، سوربیتات لورات، کربومر، اولئورزین فلفل، اسید اسکوربیک، متیل پاربن، پروپیل پارابن.
بسته بندی:113 گرم
طرز مصرف: به دستور مصرف موجود در  Aloe Body Toning kitمراجعه شود.
نکات کلیدی:
موجب تحریک گردش خون شده و به این ترتیب مایعات و بافتهای چربی که تجمع یافته اند. شکسته و از بین می رود.
با خاصیت سم زدایی
با اثر کاهش سایز موضع
سفت کننده، مرطوب کننده، حالت دهنده پوست
ترکیب عالی از کمپلکس های گیاهی

3-ژل حمام آلوئه ورا Aloe Bath Gelee:برای توضیحات این محصول اینجا را کلیک کنید.
طرز استفاده از پکیج: با مصرف Body Toning Kit نتایج تعجب آوری بدست می آید. دستورالعمل استفاده از این کیت به همراه آن وجود دارد.
نواحی مورد نظری که می توانید بپوشانید شامل:بازوها،ران پا،قسمت پایین بدنه (زیراستخوان سینه)
قسمت هایی از بدن که نباید بپوشانید: قسمت بالای بدنه (از شانه تا سینه)
تذکر:درهنگام قاعدگی و در صورت باروری، وجود مشکلات قلبی، مشکلات گردش خون مثلاً فلبیتPhleabitis و یا اگر اخیراً عمل جراحی داشته اید نباید از پوشش سلوفانی استفاده کرد.
1-پوست را تمیز کنید: باید ابتدا پوست کاملاً تمیز شود. بدین منظور Aloe Activator بهترین پاک کننده است. (این محصول در کیت موجود نیست) چرا که آلودگی ها و آثار مواد صابونی وغیره را بخوبی تمیز می کند و لایه ی آلوئه ورا قبل از مصرف کرم و تونر برروی پوست باقی می ماند.
2-اندازه گیری و علامت گذاری: برای اینکه به تأثیر Aloe Body Toning programme پی ببرید لازم است دو بار اندازه گیری کنید.یکبار قبل از انجام   Toning Kitو یکبار پس از  انجام این روش.سه نقطه از بازو، بالاتنه و ران را علامتگذاری کنید. اندازه دور بازو و باسن و ران را با متر نواری اندازه گیری کرده و به هم اضافه کنید این عدد مبدأ شماست.
Aloe Body Toner-3 را به کار ببرید:
قبل از مصرف آن به دلیل احتمال بروز واکنش های آلرژیک باید روی عمل کوچکی تست شود. شدت اثرات گرم کنندگی و تحریک کنندگی این محصول مستقیماً به مقدار به کار رفته آن بستگی دارد.
هرچقدر بیشتر مصرف شود گرمای بیشتری تولید می شود. مراقب باشید این تونر بر روی محل های تحریک شده و با بلافاصله پس از حمام و محلی که اخیراً اصلاح شده است نباید استفاده شود. برروی پستان ها، صورت، ناحیه تناسلی و یا بافت محافظی نباید استفاده شود. از تماس با چشم پرهیز شود. در هر حالتی که نیاز به پاک کردن تونر پیش بیاید با آب گرم فراوان آبکشی کنید. بلافاصله پس از مصرف دستها را بشویید و درب ظرف را کاملاً محکم کنید و دور از دسترس اطفال نگهدارید.

Luxury skin Care
پوشاندن با فیلم پلاستیکی: این مرحله اختیاری بوده وبه نظر و صلاحدید شما بستگی دارد. فیلم یا نوار را بطوری که تنگ نباشد به دورپوست بپیچید(برای پاها: از داخل به سمت بالا و خارج بپیچید و برای بازوها از سمت خارج به سمت مقابل و داخل) هنگامیکه کاملاً پوشش داده شد، دوباره این عمل را تکرار کنید. اینبار نوار را بکشیدو آن رامحکم تر بپیچید. در آخر باید کاملاً سفت باشد و احساس سوزش کنید سپس نوار را با یک قیچی نوک کلفت ببرید.بگذارید نوار به مدت یک ساعت برروی محل بماند و در مدت این یکساعت در حال استراحت بطوری که پاها بالاتر از سطح بدن باشد قرار گیرد. به هیچ فعالیتی نپردازید و نخوابید. مثلاً می توانید تلویزیون نگاه کنید یا کتاب بخوانید. پس از گذشت یکساعت نوار را باز کنید. حالا همان مناطق را مانند قبل از اندازه گیری کنید و از عدد مبدأ کم کنید. اختلاف بدست آمده نشان دهنده کاهش سایز بدن است. اگر Toner برروی پوست باقی مانده است آن را ماساژ دهید تا جذب شود تا 4ساعت پس از انجام این عمل دوش نگیرید. زیرا به دلیل باز بودن منافذ ممکن است آب به داخل پوست جذب شود.
استفاده ازکرم حالت دهنده بدن آلوئه Aloe Body Conditioning Crème
قبل از مصرف این کرم به دلیل احتمال بروز واکنش های آلرژیک آن را برروی قسمت کوچکی از پوست تست کنید. این کرم را می توانید در نواحی که با استفاده از فیلم پوشش داده نشده است و یا در صورت عدم استفاده از فیلنم به کل بدن بمالید. این کرم موجب تحریک گردش خون شده ومایعات و بافتهای چربی تجمع یافته در یک منطقه را حل می کند. مراقب باشید که کرم را به نواحی ملتهب و یا مناطقی که به تازگی اصلاح شده اند و همچنین بلافاصله پس از حمام نمالید. همچنین این کرم را نباید برروی پستانها، صورت، نواحی تناسلی و یا برروی بافت مخاطی مالید. از تماس آن با چشم بپرهیزید. به هر علتی که باید کرم را از روی پوست پاک کنید از مقادیر زیادی آب گرم استفاده کنید. دستها را بلافاصله پس از مصرف کرم بشوئید. درب آن را کاملاً محکم کنید و از دسترس اطفال دور نگهدارید.
نکات کلی: عمل پیچیدن نوار را باید بر حسب نیازها انجام داد. به طوری که می توانید آن را محکم تر بپیچید و بیشتر لاغر شوید و اثر آن در صورتی که چاقی طولانی مدت باشد کمتر است. چرا که اگر ذخایر چربی مدت زمان زیادی زیر پوست باقی بماند سفت می شود و در این صورت حتماً باید ورزش و رژیم غذایی نیز رعایت شود. بعلاوه کسانی که تن عضلانی محکمی دارند نیز از منافع این روش کمتر بهره مند می شوند. این روش در افرادی که مدت زمان کمی از چاق شدن آنها می گذرد و تن عضلانی ضعیفی دارند مؤثرتر است. این روش را در هفته اول می توان 3-2 بار در هفته بدون آنکه مشکلی پیش بیاید انجام دادو سپس دفعات آن را در هفته های آینده کاهش داد. پس از انجام این عمل احساس تشنگی خواهید کرد زیرا آب زیادی از بدنتان از دست داده اید توصیه می شود که آب بیشتری بنوشید تا متابولیسم بدن افزایش یافته و دفع آب و چربی از بدن تسریع شود.