پودر ماسک زیبایی آلوئه ورا:
این پودر ماسک صورت، ترکیبی منحصر به فرد است که با هدف حالت دادن به پوست و پاک کردن منافذ آن طراحی شده است. این پودر در ترکیب با فعال کننده آلوئه یا اکتیویتور تشکیل لوسیون رقیقی را می دهدکه براحتی بر روی پوست صورت و گردن قابل استفاده است.ماده آلبومین و مالتو، دکسترین موجود در آن موجب کشیدگی و سفت شدن پوست می شود و کائلین چربی اضافه پوست را به خود جذب می کند. آلانتوئین،کامفر و عصاره بابونه به پوست حالت داده و سلول های آن را بازسازی می کنند و موجب تحریک رشد سلولهای جدید می شوند.
ترکیبات محصول: آلبومین ،مالتودکسترین ، کائولین ، آلانتوئین،کامفر ،بابونه ، دیازولیدینیل ، عطرD&C قرمز شماره 27 ، آلومینیوم لیک.
طرز مصرف Facial Contour Mask Pawder: حدود یک قاشق چایخوری Aloe Activator را قطره قطره به یک قاشق چایخوری پودرماسک آنقدر اضافه کنید و به هم بزنید تا لوسیون رقیقی بدست آید. مقداری از آن را توسط برس آرایش برروی گردن بمالید. سپس با حرکات به سمت بالا و خارج آن را به صورت لایه نازکی برروی گردن، صورت و حتی پشت گوشها بمالید. در حالت استراحت قرار بگیرید و صورت را حرکت ندهید.درحدود 30 دقیقه در همین حالت بمانید(هر چقدر پوست حساس تر باشد زمان کمتری لازم است) برای پاک کردن ماسک ابتدا پوست را با حوله مرطوب و گرم پاک کرده و سپس به آرامی گردن و صورت را با آب گرم بشویید.
نکته مهم: ممکن است در زمان کوتاهی پس از مصرف ماسک انقباضات عضلانی احساس شود. اگر خارش مختصر احساس کردید نوک انگشت رابه آرامی بر روی همان نقطه فشار دهید. از مالیدن و خارییدن پوست بپرهیزید.
نکات کلیدی:
باید با فعال کننده مخلوط شود.
پوست  را نرم و پاک کرده عضلات آن را سفت می کند.
حاوی کامفر و بابونه است که پوست های حساس را آرام می کند.
می توان این ترکیب را با نصف قاشق چایخوری عسل مخلوط کرده که دراین صورت اثر درمانی مضاعف داشته  و می توان آن را زیر چشم ها  نیز بمالید.