مکمل غذایی آرژی پلاس فوراور دارای اسید آمینه ای اِل آرژنین است که دانشمندان از آن به عنوان مولکول معجزه گر بدن یاد می کنند زیرا بدن ما آن را به اکسید نیتریک تبدیل می کند.این مولکولی هست که به شل شدن عضلات رگ های خون و عروق کمک می کند بنابراین جریان خون را بهبود می بخشد. بهتر شدن جریان خون می تواند بسیاری از عملکردهای مهم در بدن را پشتیبانی کند.سلامت بهینه و تناسب اندام را با قدرت ال آرژنین به رژیم غذایی خانواده خود بیافزایید.

از خواص اسید آمینه ال آرژنین،سنتز پروتئین و افزایش حجم عضلات بدن و صورت، افزایش شادابی و قدرت بدنی، رشد و باز سازی بافت های بدن و استخوان و در افرادی برای افزایش قد، انرژی و توان برای همه ورزش های شدید، سوخت و ساز مناسب چربی و گلوکز، تولید هورمون های ضد پیری و بسیاری از عملکردهای دیگر.

مصرف کنندگان ال-آرژینین نیز از این تحقیقات سود برده اند. اکسید نیتریک از قلب حمایت می کند، مغز را تحریک می کند، باکتری ها را نابود می کند و عملکرد سلولی را تنظیم می نماید.

فوائد اکسید نیتریک در عملکرد فلب و عروق ، مغز

در سال 1998 دکتر فِرید موراد جایزه نوبل پزشکی را به خاطر کارش بر روی اکسید نیتریک دریافت کرد. اکسید نیتریک گاز بی بو و بدون رنگ است که رگهای خونی را نرم و گشاد می کند و این به نوبه خود فشار خون را کاهش می دهد. او تحقیقات خود را ادامه داد که منجر به درک بهتر انتقال اطلاعات بین سلولها شد. فرمول آرژی پلاس فوراور لیوینگ را دکتر موراد طراحی کرده است.
جایزه نوبل مرتبط با سلامت قلب و عروق و اکسید نیتریک در سال 1998 به خاطر فیزیولوژی یا پزشکی به سه دانشمند آمریکایی داده شد که یکی از آنها دکتر فِرید موراد بود. تنها این محققان که جایزه نوبل را مشترکا برده بودند، برنده نبستند. مصرف کنندگان ال آرژنین نیز از این تحقیقات سود برده اند. اکسید نیتریک از قلب حمایت می کند، مغز را تحریک می کند، باکتری ها را نابود می کند و عملکرد سلولی را تنظیم می نماید. چون اسید آمینه ال آرژنین مسئول تولید اکسید نیتریک در بدن است، این تحقیقات همه را قادر ساخت از فواید اکسید نیتریک بهره ببرند.

ترکیب ژل آلوئه ورا با مکمل غذایی ال آرژنین فوراور و میوه های آنتی اکسیدان

اظهارات دانشمندان دیگر درباره اکسید نیتریک :

1- رئیس انجمن قلب آمریکا دکتر والنتین فاستر می گوید: کشف اکسید نیتریک و کارایی آن یکی از مهمترین رویدادهای تاریخ پزشکی قلب و عروق بوده است.
2- دکتر جاناتان اس. استاملر پروفسور پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه DUKE می گوید: اکسید نیتریک در همه جای بدن همه کاری می کند. شما نمی توانید پاسخ سلولی مهم یا تاثیر فیزیولوژیکی نام ببرید که اکسید نیتریک در آن دخیل نباشد. این ماده در تغییرات رفتاری پیچیده درمغز، شل شدن مسیرهای هوایی، تپیدن قلب، اتساع عروق، تنظیم حرکات روده، عملکرد سلول های خون، دستگاه ایمنی و حتی حرکت دست و انگشت ها دخیل است.

ملکول معجزه و جاودانگی بدن با اسید آمینه ال آرژینین

دلایل مصرف ال آرژنین و سایر ترکیبات آرژی پلاس فوراور (طبق اظهارات دکتر پیتر آترتون):

1- ال آرژنین به عنوان ترشح کننده هورمون ضد پیری عمل می کند.
2- بر حساسیت ترشح انسولین تاثیر می گذارد و به خصوص در حفظ سطح گلوکز خون موثر است.به سوخت و ساز منظم چربی ها و کلوگز کمک می کند.
3- عصاره انگور قرمز این مکمل غذایی به کاهش کلسترول خون کمک می کند.
4- ترکیب میوه های آن غنی از منابع آنتی اکسیدان هستند و با تاثیرات مخرب رادیکال های آزاد و تخریب سلول های بدن مقابله می کنند.

5- ال آرژنین حجم عضلات را افزایش داده و آنها را تقویت می کند در حالی که بافت های چربی را کاهش می دهد، به همین علت برای ورزشکاران و افرادی که بدنی ضعیف و کم عضله و لاغر دارند بسیار مناسب است.
6- اکسید نیتریک جریان خون را بهبود می بخشد و عملکرد جنسی را بهتر می کند.
7- ال آرژنین به رشد بافت های عضلانی و اسکلت بندی بدن یا استخوان ها و در افرادی هم افزایش قد کمک کرده و آسیب دیدگی آنها را ترمیم می کند بنابراین مصرف آن پس از شکستگی ها و جراحت های بافتی بسیار مفید است.
8- به بهبود فشار خون و دستگاه قلبی عروقی کمک می کند.
9- سیستم ایمنی را تقویت می کند.
10- اکسید نیتریک به دست آمده از ال آرژنین مورد استفاده سلولهای سفید خون و سایر سلول های زباله خوار قرار می گیرد و بنابراین به بدن در حمله به باکتری ها کمک می کند.

سلامتی قلب و عروق و رگهای خونی با اسید آمینه ال آرژنین فوراور لیوینگ

دانشگاه کلمبیا از اسید آمینه ال آرژنین به عنوان چوب جادو برای دستگاه گردش خون یاد می کند.مکمل غذایی ال آرژنین فوراور لیوینگ روش استاندارد حمایت از بیماران قلبی، عملکرد ایمنی، بیماری های مرتبط با افزایش سن، نواقص رشدی ژنتیکی، فشار خون بالا، اختلال در عملکرد جنسی و سالخوردگی را تغییر داده است.
آرژی پلاس فوراور لیوینگ ترکیبی از ویتامین ها و مواد مغذی گیاهی است.آنتی اکسیدان های موجود در آن شما را نیاز بدن شما را تامین می کند و دیگر نیاز به خریداری آنتی اکسیدان بیشتری ندارید.ترکیب این مکمل اختصاصی بوده و هیچ شرکت دیگری نمی تواند این ترکیب ویژه را تولید کند.

مکمل غذایی آرژی پلاس یا اسید آمینه ال آرژنین و میوه های آنتی اکسیدان

آقای گاندر وِیدلینگر Gunther Weidlinger یک دونده با استعداد اتریشی هست. در ماه مارس 2011 مقام قهرمانی نیمه ماراتون در کشورش را از آن خود کرد. او در سال 2012 در ماراتون دیگری شرکت کرد و هم اکنون 50 عنوان در انواع مسابقات دو را از آن خود کرده است. او یکی از طرفداران مکمل غذایی ال آرژنین است. او معتقد است که این مکمل به او کمک می کند در زمان کمتری توان خود را به دست بیاورد و به قدرت خود بازگردد. او بهبود 6 ثانیه در رکورد خود در تمریناتش را با مصرف ال آرژنین فوراور لیوینگ گزارش کرده است. این قهرمان دو میدانی در نشریات و روزنامه های مختلف مطرح بوده و پیش از مسابقه، در حین آن و پس از آن از این مکمل غذایی استفاده کرده است.

رشد عضلانی بدن و صورت با آمینو اسید ال آرژنین

مرد آهنین قهرمان جهان در سال 2011 از فوراور آرژی پلاس استفاده می کند

استِفان اِشمید Stefan Schmid ورزشکار حرفه ای ورزش سه گانه و قهرمان مرد آهنین دنیا در رده سنی 18 تا 24 سال هاوایی آمریکا در سال 2010 تقریبا 7 ثانیه زودتر رکورد زد. او از مکمل ال آرژنین شرکت فوراور لیوینگ به مدت چند سال استفاده کرده است. او آرژی پلاس را تایید می کند و حتی لوگوی شرکت فوراور را در وبسایت شخصی خود قرار داده است.
"من مدتها بود به دنبال مصرف ال آرژنین بودم. سالهای اخیر محصولات مختلفی با ترکیب این اسید آمینه را امتحان کردم. بزرگترین مشکل من همیشه طعم بود. وقتی مکمل فوراور آرژی پلاس را امتحان کردم نمی توانستم باور کنم این مکمل غذایی تنها محصول دارای اسید آمینه ال آرژنین طبیعی و تهیه شده از منابع گیاهی است که طعم خوبی دارد! ترکیب ویتامین آن مرا متقاعد کرد. از زمانی که این مکمل را مصرف می کنم زودتر ریکاوری می شوم. کمتر بیمار می شوم و اغلب احساس پر انرژی بودن دارم.مطالعات اخیر نشان می دهد اسید آمینه ال آرژنین بر سطح لاکتات نیز تاثیر می گذارد بنابراین انقلاب واقعی در ورزش های استقامتی است.

عضلانی کردن و رشد بدن با اسید آمینه ال آرژنین

محرک اکسید نیتریک ، راز اسید آمینه ال آرژنین:
آرژی پلاس فوراور یک مکمل غذایی است که از ال آرژنین و عصاره میوه ها تهیه شده و جهت افزایش تولید  اکسید نیتریک طبیعی بدن طراحی شده است.
بدن سازان، وزنه برداران و دیگر ورزشکاران حرفه ای از نقش مهم اکسید نیتریک که از ال آرژنین در بدن تولید می شود،بر روی عضلات با خبر هستند. به دلیل آنکه این مکمل کاملا طبیعی است، هیچ گونه عوارض جانبی برای آن وجود ندارد.
اکسید نیتریک به طور طبیعی تاثیر مثبتی بر سلامت کلی بدن دارد که از جمله آنها می توان به بهبود رشد عضلات و بهبود سلامت گردش خون اشاره کرد. اگر چه اکسید نیتریک به طور طبیعی در بدن تولید می شود ولی بدن نمی تواند به مزان کافی آن را تولید کند. در نتیجه دانشمندان ترکیبی ویژه از آمینو اسید ها برای افزایش سطح اکسید نیتریک در بدن را تهیه کردند.
بررسی تاثیر مکمل غذایی آرژی پلاس فوراور لیوینگ:
این مکمل قادر است ال آرژنین طبیعی مورد نیاز بدن را تامین کند و برای تولید و شکل گیری اکسید نیتریک می باشد. افزایش سطح اکسید نیتریک علاوه بر تاثیر افزایش رشد عضلات، می تواند به بهبود زخم ها کمک کرده، سیستم ایمنی بدن را تقویت کند و خستگی عضلات را کاهش دهد.
افزایش سطح اکسیژن در جریان خون بر روی کل بدن تاثیر می گذارد و باعث افزایش چشم گیری انرژی می شود. در نتیجه تمرینات استقامتی آسان تر شده و افزایش گردش خون نیز به از بین رفتن لاکتیک اسید و دیگر محصولات مضر متابولیسم از عضلات شما کمک می کند و به طور همزمان مواد مغذی و انرژی را نیز به عضلات شما می برد. مکمل غذایی آرژی پلاس با رژیم غذایی مناسب، مکمل های غذایی پروتئینه و فیبر دار مثل اولترا لایت و پروایکس فوراور لیوینگ و داشتن برنامه برای ورزش می تواند توانایی بدن برای افزایش عضلات و بازیابی پس از انجام ورزش را افزایش دهد.

 

تنظیم سوخت و ساز چربی و عضله سازی با ال آرژنین و مکمل غذایی آرژی پلاس فوراور لیوینگ

نیکول و لوتار لیدر Nicole and Lothar Leder نیز از ال آرژنین فوراور لیوینگ بسیار راضی هستند. این دو ورزشکار حرفه ای هر روز فعال هستند و 30 ساعت در هفته تمرین می کنند و مراقب سطح تناسب اندام خود هستند. این دو نفر به فواید اسید آمینه ال-آرژنین پی برده و از مکمل غذایی آرجی پلاس در ورزش های استقامتی خود بهره می برند.

خانم لوتار لیدر که 20 سال است که به صورت حرفه ای در مسابقات سه گانه ورزش می کند در این باره می گوید:
"ما همیشه پس از تمرینات برای احساس انرژی از این مکمل آرژی پلاس فوراور مصرف می کنیم. ال آرژنین جریان خون را بهبود بخشید و به ما کمک می کند احساس بهتری داشته باشیم و سریعتر خستگی مان پس از ورزش از بین برود. ال آرژنین ماده تشکیل دهنده اصلی مکمل غذایی آرژی پلاس است و حاوی تمام دوز مورد نیاز روزانه می باشد. شگفت انگیز است!
آقای نیکول لیدر اخیرا استفاده از آرژی پلاس را در حین تمرینات مرد آهنین مصرف کرده است: پیش از رقابت در هاوایی سه هفته تمرین کردم و ال آرژنین را پس از هر بار تمرین مصرف می کردم. از این محصول متشکرم. با استفاده از آن توانستم تمام طول سه هفته را تمرین کنم. این واقعا برای من موثر بود. "

آشنایی بیشتر با خواص اسید آمینه ال آرژنین :

امروزه با وجود تمام نگرانی هایی که در مورد سلامتی بدن وجود دارد، تعجبی هم وجود ندارد که هر روز افراد بیشتری به چیزهایی که بدن مان را تشکیل می دهند علاقه نشان می دهند. اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید، می توان در نظر گرفت که شما علاقه دارید با مزایای ال آرژنین آشنا شوید. این ترکیب نیز درست همانند هر آمینو اسید دیگری فوائدی برای بدن دارد.
اسید آمینه ال آرژنین یکی از 20 آمینو اسید موجود در بدن است. هر کدام از آنها وظیفه مخصوص به خود را دارند و برخی از آنها برای انجام کاری با یکدیگر همکاری می کنند. این آمینو اسید نقش مهمی در تقسیم سلولی، بهبود زخم، از بین بردن آمونیاک از بدن، کمک به ایمنی بدن، ترشح هورمون ها و کمک به عملکرد حیاتی که برای جلوگیری از پیری زود رس ضروری است، دارد.
به علاوه ال آرژنین به سنتز اکسید نیتریک نیز کمک می کند که وظیفه مهمی بر عهده دارد چرا که رگ های خونی از آن برای ارسال پیام به بافت عضلات اطراف جهت شل شدن و در نتیجه کمک به افزایش جریان خون، استفاده می کنند.
مهم تراز همه، ال آرژنین زمان بهبود یافتن آسیب های پوستی و زخم ها را کاهش می دهد. به همین دلیل زمانی که ما پیر تر می شویم ال آرژنین دیگر به سرعت همانند دوران جوانی بازیابی نمی شود و در نتیجه بهبود زخم ها زمان بیشتری طول می کشد.
همچنین ال آرژنین زمان لازم برای ترمیم بافت های عضلانی و استخوانی آسیب دیده را کاهش داده و به کاهش فشار خون نیز کمک می کند. همین مساله یکی از دلایلی است که زمانی که ما پیر می شویم فشار خون بدن به طور طبیعی افزایش می یابد. همچنین ال آرژنین پروتئین ها را سنتز می کند و به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
آرژی پلاس فوراور لیوینگ مکمل غذایی است است که نه تنها به تامین اسید آمینه ال آرژنین در بدن ما کمک می کند بلکه همچنین موجب تحریک غده هیپوفیز شده و در نتیجه باعث تولید هورمون های رشد می شود. ما نه تنها برای رشد مناسب بدن ما به این هورمون ها نیاز داریم بلکه این هورمون ها ما را در گذر زمان سالم و جوان نگه می دارند.
استفاده از مکمل غذایی ال آرژنین فوراور لیوینگ چندین مزیت دارد.
به حفظ سطح فشار خون کمک می کند.
به هضم غذا کمک می کند.
سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به ترمیم بافت های آسیب دیده کمک می کند. همچنین در درمان و بازسازی استخوان پس از جراحت نیز بسیار موثر است.
بهبود و افزایش تولید هورمون های رشد
میزان کم این مکمل ال آرژنین برای درمان ویروس اچ آی وی HIV بسیار موثر است.
به بدن کمک می کند مواد زائد و سموم را از بدن خارج کند،زمانی که ادرار می کنید، در واقع شما نیتروژن باقی مانده در بدن که ممکن است باعث بر هم خوردن تعادل شمیایی بدن یا تاثیر گذاری منفی بر کلیه ها شود را از بدن خارج می کنید.این مکمل غذایی افزایش و جریان خون مناسب در بدن را تضمین کرده و همچنین به ساخت عضلات کمک می کند.

با انواع تاثیرات مثبت بر سلامتی، جای تعجب نیست که مکمل غذایی ال آرژنین طرفداران زیادی داشته باشد. آرژی پلاس (مکمل ال آرژنین) همه فواید این اسید آمینه را دارد.

جدول ارزش مکمل غذایی آرژی پلاس فوراور Argi+ Forever :

جدول ارزش غذایی مکمل غذایی آرژی یا آرجی پلاس فوراور لیوینگ دارای اسید آمینه ال آرژنین

مواد تشکیل دهنده مکمل غذایی آرژی پلاس فوراور:
اسید آمینه ال آرژنین 5 گرم در هر وعده ، عصاره پوست انگور، عصاره انار، عصاره انگور قرمز، پودر آب اقطی ( الدربری) ، پودر آب تمشک، پودر آب گیلاس، پودر شاتوت، پودر انگور فرنگی سیاه (blackcurrant) و پودر میوه بلوبری یا زغال اخته.
مواد تشکیل دهنده دیگر: اسید سیتریک، طعم بری طبیعی، اگزولیتول، دی – ریبوز، سوکرالوز، سیلیکون دی اکسید و فسفات مونو پتاسیم.

اسید آمینه ال آرژنین طبیعی در مکمل غذایی آرژی پلاس برای تولید اکسید نیتریت

مواد مغذی در نسبت یک وعده در روز (10 گرم) در مکمل غذایی آرژی پلاس فوراور Argi+ Forever:
دی ریبوز:50 میلی گرم (100%)
عصاره پوست انگور:43 میلی گرم
عصاره میوه انار:9 میلی گرم
عصاره انگور قرمز: 9 میلی گرم
پودر آب میوه:53 میلی گرم،این میوه ها ترکیب ویژه ای از خواص آنتی اکسیدانی دارد.
اسید آمینه ال-آرژنین: 5 گرم و سایر ویتامین های گفته شده در جدول ارزش غذایی.

خواص ویتامین ها و میوه های آنتی اکسیدان ترکیب شده در مکمل غذایی ال آرژنین فوراور

خواص ویتامین های ترکیب شده در مکمل غذایی ال آرژنین فوراور:

ویتامین C به عنوان اسید آیکوبیک: برای تقویت ایمنی، دستگاه عصبی، تمرکز، خواب و سلامت پوست و استخوان
ویتامین D3 : برای سلامت دستگاه ایمنی، استخوان ها، دستگاه عصبی و خلق مثبت
ویتامین K2 : برای تشکیل استخوان، لخته شدن خون، التیام زخم ها
ویتامین B6: برای سلامت دستگاه ایمنی، دستگاه عصبی، مغز، عضلات، انتقال اکسیژن، پروتئین، متابولیسم کربوهیدرات و چربی
ویتامین B12: برای سلامت دستگاه عصبی، خلق مثبت، مغز، افزایش و انتقال اکسیژن
ویتامین B9 یا اسید فولیک: برای رشد سلولهای جدید، مغز، عصب و رشد کلی

خواص میوه انار در آرژی پلاس

میوه انار: به خاطر خواص آنتی اکسیدانی مشهور است و به حفظ سطح سالم کلسترول کمک می کند. همچنین برای دستگاه قلب و عروق و سیستم ایمنی مفید است. این مواد تشکیل دهنده در کنار یکدیگر نسل جدیدی از مکمل های غذایی ال آرژنین را ایجاد می کنند که از سلامت کل بدن پشتیبانی می کند. یک وعده آرژی پلاس فوراور همراه با آب یا ژل آلوئه ورا  فوراور به شما کمک می کند عملکرد بهتری داشته باشید.

 

توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص، کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ