مکمل غذایی انرژی زا و تنظیم هورمون ها ویتولایز مردان فوراور به زندگی شما حیاتی دوباره می بخشد! اگر هدفتان این است که یک رابطه خوب را شروع کنید یا رابطه فعلیتان دوام بیاورد، تعادل هورمونی و سلامت مطلوب برای اینکه بهترین به نظر برسید و بهترین احساس را داشته باشید، ضروری است.این مکمل غذایی برای مردان است تا بتواند نیازهای تغذیه آقایان را پوشش دهد. پیری بواسطه پایین آمدن سطح هورمون و افزایش ضرر رادیکالهای آزاد که باعث تنبلی و بدخلقی ما می شود، شناخته می شود. مکمل غذایی ویتولایز مردان، ساخته شده از گیاهانی است که عملکرد هورمونی را در مردان تقویت کرده و نوعی حفاظت از طریق آنتی اکسیدان فراهم می آورد که  می توانید خودتان را که سنتان بالارفته̋ دوباره کشف کرده و چیز بیشتری برای ارائه به طرف مقابلتان در رابطه داشته باشید. مهم نیست چقدر از عمرتان گذشته باشد دیر یا زود پروستات تبدیل به مسئله مهمی برای همه مردان می شود. هدف ویتولایز مردان،سلامتی و تقویت اندام تناسلی و پروستات است.
حاوی مواد گیاهی است و به واسطه برخورداری از مواد مغزی نیرویی فراوان به مردان می بخشد . ویتولایز فوراور مردان اگر با یک رژیم غذایی سالم و ورزشهای روزانه همراه شود میتواند گزینه ای طبیعی و عالی برای سلامت پروستات در مردان باشد .

این فرمول منحصر بفرد و کامل ترکیبی تاثیرگذار از ترکیبات گیاهی ویتامین ها مواد معدنی و آنتی اکسیدانهایی است که روی هم رفته به سلامتی دستگاه دفع ادرار کمک می کند ، سلامت مثانه را تضمین مینماید و به حفظ سلامتی پروستات میانجامد . ویتولایز مردان دارای ترکیب گیاهی منحصر بفردی است که شامل تخمه کدو تنبل پیژیوم و نخل اره ای میشود .
هریک از این گیاهان قرن هاست که برای سلامتی پروستات و نیروی جنسی مورد استفاده قرار میگیرد علاوه بر این ترکیبات گیاهی ویتولایز مردان دارای ترکیبی از مواد مغذی است که به منظور افزایش سلامتی مردان و بهبود عملکرد پروستات با هم ترکیب شده اند . ویتامین های C ، D، E و B6 همگی در بهبود سلامت پروستات نقش مهمی ایفا میکند این ویتامین ها با مواد معدنی مهمی چون سلنیوم و زینک یا همان روی ترکیب شده اند که اینها نیز نقش مهمی در حفظ و بهبود سلامتی پروستات در آقایان دارد بعلاوه ماده کورستین و لیکوپن نیز به این ترکیبات اضافه شده اند تا تعادل لازم بین مواد مغذی و گیاهان مذکور را برقرار نموده و سلامت پروستات به بهترین شکل ممکن تضمین شود.

مکمل غذایی گیاهی ویتولایز مردان فوراور

ویتولاز فوراور برای مردان یک مکمل ضد پیری برای مقابله با از بین رفتن و شل شدن عضلات و تکرر ادرار:
اکثر مردان در سن 30 سالگی هنوز از درون احساس جوانی می کنند. اما از لحاظ ظاهری... آیا از در آمدن شکمتان نگرانید؟ آیا نسبت به دهه 20 زندگیتان انرژی کمتری دارید؟ آیا آن جذابیت کافی برای پیدا کردن و نگهداشتن فرد مورد نظر زندگیتان را ندارید؟ باورتان بشود یا نه، علام پیری در اکثر مردها از اواخر دهه 20 شروع به خودنمایی می کند. این روند طی کاهش تولید تستسترون بطور مداوم، نمایان می شود که احتمال افزایش چاقی به خصوص در شکم و پهلو برای آقایان و انبوهی از دیگر مشکلات در سلامتی را افزایش می دهد.

این مکمل غذایی به مبارزه با کاهش سطح هورمون تستسترون، شل شدن عضلات، پروستات و مشکلات ادراری و نوسانات مزاجی وابسته به هورمون (درست شنیدید، مردان نیز به ابن نوع نوسانات دچار می شوند) می پردازد.

رفع چاقی شکم آقایان

مکمل غذایی ویتولایز فوراور برای مردان، نیازهای ویژه مردان در تغذیه را هدف قرار داده و به مقابله با تاثیرات منفی کمبود هورمون مردانه می پردازد که شامل:
افزایش وزن
از دست دادن کشش و قوام ماهیچه ها
کاهش تراکم استخوان
بزرگ شدن پروستات
تکرر ادرار یا دفع دشوار ادرار
ناتوانی جنسی یا عدم میل جنسی
افزایش احتمال خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی  
افزایش احتمال خطر ابتلا به دیابت
افسردگی یا تغییرات و نوسانات مزاج
شما چه 20 ساله باشید چه 70 سالتان باشد، می توانید از گیاهان، ویتامین ها و مواد معدنی موجود در ویتولاز برای مردان بهره مند شوید. این ترکیبات برای حفظ سلامت مطلوب مردان (شامل سلامت پروستات) ، و تامین آنتی اکسیدان بالا برای حفاظت ( اکسیداسیون عامل اصلی پیری است) ، و مسلح کردن شما بواسطه مواد مغذی برای کسب یا حفظ سلامت جسمانی و روانی به بهترین شکل ممکن، انتخاب شده اند.
همانطور که از اسم این محصول پیداست، مکمل غذایی ویتولاز مردان به باز زنده ساختن زندگیتان کمک می کند و همینطور به شما کمک می کند تا سرزندگی جوانیتان را حفظ کنید.
این مکمل غذایی، زمانیکه با یک رژیم سالم و ورزش همراه باشد، کلید موفقیت در نبرد با شکم درآوردن است.
تخمه کدو- تاثیر مثبتی در پروستات، سلامت دستگاه ادراری، تراکم استخوان و کلسترول داشته و منبعی مفید از منیزیم و روی است.
میوه انار- تحقیقات نشان داده که انار شما را در برابر بیماریهای قلبی و اکسیده شدن کلسترول LDL حفاظت کرده و موجب پایین آوردن فشار خون می شود.
Saw Palmetto (میوه نخل اره ای) - به حفظ و ساخت توده عضلانی، بهبود عملکرد جنسی و تقویت پروستات و سلامت ادراری (شامل تکرر ادرار در شب) کمک می کند.
Pygeum پیژیوم (عصاره بدست آمده از پوست نوعی درخت که برای درمان گیاهی پروستات بکار می رود.)- این ترکیب نیز موجب تقویت پروستات ، دستگاه ادراری و سلامت جنسی شده و تاثیرات ضد سرطانی نیز دارد.

جدول ارزش غذایی مکمل غذایی ویتولایز مردان فوراور لیوینگ:

ویتولایز فوراور لیوینگ مردان

  توجه کنید،محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص،کاهش،درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.
 

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ