ایمی بلند فوراور به طور خاص برای حفاظت و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن، از خط دفاعی تا آخرین آنها، طراحی شده است. تک تک ترکیبات به کار رفته در این محصول گیاهی برای ایفای نقشی خاص در تقویت سیستم دفاعی بدن در برابر بیماری ها در نظر گرفته شده اند.

استفاده از این محصول می تواند به سیستم دفاعی بدن شما این امکان را بدهد تا در بهترین شرایط خود عمل کند و در نتیجه به شما کمک می کند تا روز خود را بدون هیچ ترسی از بیماری سپری کنید.

تقویت سیستم ایمنی بدن با گیاهان خاص و جاودانه

مواد مغذی و قارچ هایی که در این محصول به کار رفته اند عبارتند از: قدرت لاکتوفرین Lactoferrin ، قارچ های مایتک (Maitake)  و شیتک (Shiitake)  و ویتامین های سی C و دی D و ماده معدنی روی یا زینک برای حفاظت و حمایت بیشتر از سیستم ایمنی بدن. هر کدام از این ترکیبات اصلی به قسمتی از سلامت بدن شما مربوط می شوند:
فروكتو اوليگوساک چاری : بهبود سطح سلامت باکتری های پروبیوتیک در دستگاه گوارش
لاکتوفرین: حمایت از تولید گلبول های سفید و کمک به حفظ بهترین میزان باکتری در روده
قارچ مایتک و شیتک: حمایت از تولید گلبولهای سفید و عملکرد قلب و عروق
ویتامین D دی : تقویت گلبول های سفید
ویتامین C سی : مقابله با رادیکال های آزاد
روی یا زینک : مقابله با رادیکال های آزاد و حمایت از تولید گلبول سفید
این فرمول و ترکیب منحصر به فرد تمام جوانب از جمله: تقویت عملکرد سیستم ایمنی، تامین مواد مغذی مورد نیاز برای داشتن سیستم ایمنی سالم و مواد مغذی گیاهی که از سیستم ایمنی حمایت می کنند، توجه کرده است.
دیگر ترکیبات مکمل غذایی ایمی بلند فوراور Forever Immublend: سلولز های میکرو کریستال، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، اسید استاریک ، منیزیم استارات، کراس کار ملوس سدیم، سیلیکون دی اکسید، سدیم کربوکسی متا سلولز، دکسترین، دکستروز، لسیتین سویا و سیترات سدیم.
هشدار در مصرف مکمل غذایی ایمی بلند: مشاوره با پزشک متخصص پیش از مصرف برای خانم ای باردار، شیرده و خانم هایی که قصد باردار شدن دارند، توصیه می شود.

جدول ارزش غذایی مکمل غذایی ایمی بلند فوراور:

جدول ارزش غذایی ایموبلند فوراور و ترکیبات گیاهی

ویژگی های مکمل غذایی ایمی بلند فوراور لیوینگ:

حمایت از عملکرد تمام سیستم ایمنی بدن
تامین انواع مواد مغذی مورد نیاز بدن برای حمایت از سیستم ایمنی بدن
مقابله با رادیکال های آزاد

  توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص، کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.
 

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ