مکمل غذایی فیبر گیاهی فوراور حاوی 5 گرم فیبر محلول در یک بسته یا ساچت جهت حمایت از رژیم غذایی سالم روزانه شما می باشد. متخصصان توصیه می کنند که روزانه 30 گرم فیبر گیاهی قابل حل در آب، برای داشتن سلامت و عملکرد مناسب دستگاه گوارش ، احساس سیری و کاهش و کنترل وزن، مصرف شود.

ولی با این حال بیشتر مردم تنها نیمی از این مقدار را به طور روزانه مصرف می کنند. جستجوی ما برای پیدا کردن یک غذای راحت الهضم به این معنی است که ما مقدار مناسب فیبر را در روز مصرف نمی کنیم. فیبر فوراور ترکیبی منحصر به فرد از 4 نوع فیبر است و روشی آسان را برای اضافه کردن فیبر به غذایتان به شما پیشنهاد می دهد. شما می توانید آن را در بر روی غذای خود ریخته، با نوشیدنی ژل آلوئه ورا فوراور یا دیگر نوشیدنی ها ترکیب کنید و همچنین می توانید آن را به بطری آب خود اضافه کنید و با خود به بیرون از خانه ببرید.

فیبر گیاهی برای کنترل اشتها و وزن و رفع مشکلات گوارشی در مکمل غذایی فوراور لیوینگ

ما همیشه تاثیر فیبر ها را مربوط به دستگاه گوارش خود می دانستیم که کاملا درست است ولی بیشتر مردم نمی دانند که فیبرها فواید و خواص زیادی نیز برای کل بدن دارند. مکمل غذایی فیبر فوراور، می تواند میان دو وعده خورده شود که احساس سیری را تقویت می کند و در نتیجه باعث کنترل اشتها و میزان کالری دریافتی می شود. این محصول اگر همراه رژیم غایی سالم و انجام ورزش روزانه همراه باشد، خصوصا برای کسانی که در برنامه های کنترل و کاهش وزن هستند بسیار مفید و تاثیر گذار خواهد بود. همچنین فیبر با کمک به حفظ قند خون در سطح نرمال و کند کردن جذب ماکرونوترینت (مواد غذایی که به حجم زیادی از آنها نیاز داریم، مثل چربی و ...) می تواند احساس کمبود انرژی و بی حالی پس از وعده غذایی را کاهش دهد.

فیبر اکاسیا در مکمل غذایی فوراور

فیبرآدامس اقاقیا یا اکاسیا گام  Acacia Gum وجلوگیری از پر خوری :
زمانی که شما رژیم غذایی می گیرید، کنترل اشتها سخت ترین کار می باشد. شما نه تنها به غذا میل و علاقه شدید دارید که می تواند منجر به اضافه وزن شود، بلکه به طور کلی مقدار بیشتری غذا نیز مصرف می کنید تا احساس نیازتان به غذا را برطرف کنید. حتی خوردن غذاهای سالم نیز محدودیت هایی دارد.
فیبر روشی طبیعی برای کمک به کاهش اشتها و داشتن احساس سیری به مدت طولانی تر می باشد. فیبر آکاسیا یکی از انواع فیبر است که می تواند در رژیم غذایی شما مفید باشد و به شما جهت رسیدن به هدف تان یعنی کاهش وزن به صورت طبیعی کمک کند بدون آنکه نیاز باشد از محرک ها یا مکمل های خوراکی استفاده کنید.
فیبر آکاسیا از دو نوع درخت تهیه شده است که هر دو آنها را در آفریقا یافت می شوند. این درخت ها (آکاسیا سنگال و آکاسیا سیال) حاوی صمغی هستند که زمانی که خشک شود تبدیل به مکمل فیبری بسیار قدرتمند می شود. این فیبر با نام آدامس آکاسیا شناخته می شود و معمولا برای تغییر بافت و فشردگی غذا مورد استفاده قرار می گیرد. اضافه کردن فیبر آکاسیا به صابون یا به سس باعث زخیم تر شدن، نرم تر شدن و پایدار تر شدن ترکیبات آن جهت توزیع یک نواخت آنها، می شود.
فیبر چطور عمل می کند؟
فیبر آکاسیا یک نوع فیبر محلول است. یعنی این قبیر قابلیت حل شدن در آب در داخل دستگاه گوارش را دارد. همزمان با جذب آب، حجم آن نیز افزایش یافته و زخیم تر و شبیه به ژل می شود. این ژل ایجاد شده به پر شدن معده کمک کرده و می تواند فضای خالی معده را پر کند در نتیجه برای داشتن احساس سیری و رضایت دیگر لازم نیست به همان اندازه گذشته غذا بخورید. این ویژگی به شما کمک می کند مدت طولانی تری پر انرژی و سیر بمانید. به این شکل شما وعده صبحانه را میل کرده و سپس ناهار و شام می خورید، بدون آنکه نیاز باشد که میان آن وعده ها تنقلات مختلف مانند چیپس مصرف کنید. همچنین می توانید از مقدار کمتر غذا در وعده های غذایی لذت ببرید.
فیبر آکاسیا در کنار کنترل اشتها، ویژگی ها و فواید دیگری نیز دارد. فیبر به سلامت قلب کمک کرده، می تواند کلسترول را کاهش داده و به عملکرد دستگاه گوارش کمک کند. فیبر با مواد اضافی غیر قابل گوارش مخلوط شده و آنها را به راحتی از بدن خارج می کند. اگر شما از بیماری هایی مثل سندرم روده تحریک پذیر رنج می برید، فیبر آکاسیا می تواند بسیار برای شما مفید باشد.
مهمترین نکته در مصرف فیبر آن است که حتما مقدار زیادی آب به همراه آن میل کنید تا به حرکت فیبر در دستگاه گوارش کمک کند. فیبر را به صورت روزانه مصرف و به طور مرتب مصرف کنید تا اشتهایتان را جهت کاهش و کنترل وزن، کم کنید.

 

فیبر ذرت در مکمل غذایی فوراور

فیبر قابل حل از ذرت Soluble Corn Fiber در مکمل غذایی فیبر فوراور:
فیبرها همچنین از عملکرد قلب حمایت می کند. دانشمندان کشف کرده اند که 70 تا 80 درصد عملکرد سیستم ایمنی بدن مربوط به دستگاه گوارش یعنی معده و روده ها می باشد. فیبر با کمک به عملکرد هضم ، جذب و دفع دستگاه گوارش می تواند به سیستم ایمنی بدن نیز کمک کند. دریافت فیبر محلول به میزان کافی در روز می تواند به دفع مواد اضافی در بدن کمک کند و همچنین یبوست را نیز بهبود می بخشد و دفع آسان تری دارید و این امر در کاهش وزن و دفع سموم بدن و سلامتی بسیار موثر خواهد بود.
مکمل غذایی فیبر گیاهی فوراور که قابل حل در مایعات هم هست، در بسته های 6 گرمی موجود می باشد که همین مساله استفاده از آن و اضافه کردن آن به رژیم غذایی روزانه را بسیار آسان کرده است. این میزان فیبر معادل با مصرف 1.5 فنجان برنج و یا 2 قطعه نان تست گندم کامل، بدون وجود هیچ گونه کالری و کربوهیدرات می باشد.فیبر فوراور روشی ساده و آسان برای افزایش فیبر مصرفی روزانه و بهبود سلامت بدن است و احساس سیری و رفع مشکلات گوارشی و کنترل وزن می باشد.

مکمل غذایی فوراور لیوینگ غنی از فیبر برای جلوگیری از چاقی ،لاغری ، رفع یبوست

مصرف غذاهای غنی از فیبر برای جلوگیری از چاقی ،لاغری ، رفع یبوست :
در زندگی امروزه خانواده ها با مشکلاتی نظیر:عادات غذایی ناسالم، سوءهاضمه ،چاقی، لاغری، نفخ معده ، دردهای شکمی ،یبوست ، خستگی مفرط و عدم تمرکز فکری مواجه هستند.
به دلیل این اختلالات ذکر شده ، بهره وری در کار کاهش می یابد و عوامل ناراحت کننده بیشتر بروز می کند، به علاوه اینکه شما دچار بزرگترین معزل یعنی افزایش وزن پیدا می کنید .
ریشه اصلی این مشکلات کم شدن مواد غذایی سالم وغنی از فیبر می باشد.هیچ نظریه رسمی برای میزان خاص فیبرغذایی که بایستی بطور روزانه مصرف شود وجود ندارد .با این وجود متخصصین تغذیه اظهار می دارند که حدود 32 گرم نیز بطور روزانه برای یک فرد بالغ کافیست.در حقیقت ماده فیبر قسمتی از گیاهان است که معده نمی تواند آنها را هضم کند و بطور کامل دفع می شود .
پس چرا این قدر فیبر غذایی مهم است؟
فیبر دو نوع دارد: 1- محلول در آب 2- دارای بافت  با ساختار پیچیده. بطور کلی سلولز است در حالی که اگر شما شروع به مصرف میزان کافی از هر دونوع آن در وعده غذایی تان کنید از نتایج آن متحیر می شوید .
مصرف  رژیم غذایی غنی از فیبر شما را در مقابل بیماریها محافظت می کند و بدون این فیبرها ، سلامت روده به خطر می افتد چرا که فیبر هضم نشده خودش یک ملین طبیعی است .شکل آن بصورت یک ماده ژلاتینی است که باعث می شود به خاطر نگه داشتن آب در داخل مجاری روده ،مدفوع را نرم تر کند.بنابراین با اضافه شده حجم مواد دفعی در روده، مشکل یبوست و سندرم خطرناک بیماری هموروئید را برطرف می کند.
همچنین این آب در روده به شما در عمل گوارش غذا کمک می کند و کلسترل بد خون را بلوکه کرده و سپس دفع می کند.چربی بیش از حد بدن شما را خشک می کند واز شکل گیری پلاک های لخته شده در سرخرگ جلوگیری به عمل می آورد و این گونه شما را در برابر بیماریهای گفته شده مقاوم می سازد.

مکمل غذایی فیبر دار فوراور لیوینگ باعث سیر شدن سلولها ،عدم گرسنگی و هرز خواری ، کاهش  وزن ، چاقی موضعی

غذاهای فیبر دار باعث سیر شدن سلولها ،عدم گرسنگی و هرز خواری ، کاهش  وزن ، چاقی موضعی و سوختن کالری ها و چربی اضافی :

غذاهای غنی از فیبر به شما کمک می کند زودتر موقع غذا خوردن زودتر احساس  سیری داشته باشید و جلوگیری از پر خوری خودتان می کند.البته بنا به نیازغذاهایی با کالری کمتری بخورید. مصرف غذاهای فیبر دار باعث می شود کمتر احساس گرسنگی در طولانی مدت داشته باشد یعنی هرز خواری را از بین می برد.

به علت اینکه برای هضم غذای فیبردار در سیستم گوارش زمان بیشتر و انرژی مصرف می شود ،همین موضوع باعث می شود کالری بیشتری برای هضم آنها نیاز باشد تا سوزانده شود. بدین ترتیب جذب چربی  در بدن کم می گردد و فیبر به شما بطور موثر و کاملا طبیعی در کاهش وزن،سایز و چاقی های موضعی  کمک می نماید تا از ایجاد این نازیبایی های بدن جلوگیری نمایید.البته ناگفته نماند افرادی نیاز به ورزش و یا سایر روشهای کاهش سایز موضعی ممکن است نیاز داشته باشند.

فیبر باعث افزایش حجم محتویات روده شده، سرعت خالی شدن معده را کاهش داده و زمان انتقال و حرکت غذا در روده های کاهش می دهد. این ویژگی ها با تنظیم هورمون ها و کنترل اشتها باعث کاهش میل و اشتها به غذا می شود.
فیبر محلول انتقال و حرکت غذا به سمت قسمت بالاتر روده را کاهش می دهد. در نتیجه هم میزان شکر یا قند و کالری و هم میزان جذب آن در بدن کاهش می یابد. انسولین هورمونی است که قند خون را کنترل می کند و فیبر می تواند سطح میانگین انسولین بدن و میزان ترشح انسولین توسط لوزالمعده را کاهش دهد. برخی از فیبر ها با چربی، کلسترول و اسید کیسه صفرا مخلوط شده و جذب آنها را در خون کاهش می دهند. انسولین تولید کلسترول و تری گلیسیرید را افزایش می دهد، در نتیجه کاهش انسولین با استفاده از فیبر می تواند باعث کاهش چربی خون شود.فیبر یبوست و اسهال را کاهش می دهد و باعث بهبود سندرم روده تحریک پذیر، آماس واگراهه، کولیت زخمی و بیماری کرون می گردد.
افزایش هورمون هایی مانند استروژن در خون باعث مقاومت در برابر کاهش وزن می شود که فیبر به از بین بردن هورمون ها در مسیر روده کمک می کند. فیبر همچنین تاثیر بسزایی در کاهش آنتی ژن پروستات و خطر ابتلا به سرطان کولون، پستان و پروستات را کاهش می دهد.

جدول ارزش غذایی مکمل غذایی لاغری فیبر فوراور:

 ترکیبات مکمل غذایی لاغری فیبر فوراور لیوینگ

توصیه برای مصرف مکمل غذایی فیبر فوراور:
یک بسته فیبر فوراور را با 227 تا 283 گرم آب، ژل آلوئه ورا فوراور یا هر نوشیدنی دیگر ترکیب کنید و قبل از ظهر مصرف کنید.همچنین می توانید آن را بر روی غذا خود بریزید.توصیه می شود مصرف فیبر فوراور حداقل 30 دقیقه با دیگر مکمل های غذایی فاصله داشته باشد چرا که ممکن است فیبر بر نحوه جذب مکمل های غذایی در بدن تاثیر داشته باشد.

ویژگی های مکمل غذایی فیبر فوراور:
5 گرم فیبر در هر بسته
طراحی شده و مناسب برای حمایت و تامین فیبر مورد نیاز بدن
قابل حال در آب، ژل آلوئه ورا فوراور و دیگر نوشیدنی ها
حل سریع، طعم ملایم و بدون گلوتن (ماده ای در گندم که برای افرادی حساسیت غذایی ایجاد می کند)

 نتایج بهتر و سریعترکاهش وزن با محصولات کنترل وزن و لاغری فوراور لیوینگ

برای نتایج بهتر و سریعتر می توانید از محصولات زیر همزمان استفاده کنید:

1-  مکمل غذایی لاغری ثرم فوراور، گیاهان و مواد مغذی برای افزایش سوخت و ساز، انرژی و کاهش وزن

2- مکمل غذایی گیاهی لین فوراور، جلوگیری از چاقی، عدم جذب و کاهش کالری ،چربی و قند اضافی ،کنترل اشتها

3- مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور،چربی سوز طبیعی،کنترل اشتها،لاغری اندام

 

توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص، کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.
 

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ