مکمل غذایی کاهش و کنترل وزن گیاهی فوراور ثرم یا گرمازا ،بسیار قدرتمند و حمایت کننده با خاصیت ثرموجنسیس (فرایند چربی سوز طبیعی بدن) و ترموژنیک با ترکیبات گیاهی و ویتامینه برای افزایش سطح انرژی ، سوخت و ساز بدن به طوری که در بعضی افراد انگار ورزش کرده اند و دچار عرق ریزی می شوند و کمک به کاهش وزن می کند.

آغاز برنامه کاهش وزن می تواند بسیار سخت و مشکل باشد و مسیر رسیدن به هدف سخت و طولانی باشد.شروع گرفتن یک رژیم سالم و با میزان کالری کنترل شده به همراه داشتن برنامه منظم ورزش، دو قدم مهم و اساسی برای موفقیت در کاهش وزن می باشد.وسایل و امکانات جانبی نیز برای حمایت و کمک به این تلاش شما وجود دارند. مکمل غذایی فوراور ثرم یا گرمازا، برای افزایش سرعت کاهش وزن طراحی شده است تا بدین وسیله شما نتایج تمرینات و تلاش هایتان را زودتر ببینید و سریع تر به تناسب اندام و وزن مورد نظرتان برسید. فوراور ثرم با داشتن ترکیبی منحصر به فرد از عصاره های گیاهی و مواد مغذی دیگر می تواند به افزایش متابولیسم با خاصیت گرمازایی یا ثرموجنسیس (فرایند چربی سوز طبیعی بدن) و گرفتن نتیجه بهتر جهت کاهش وزن به شما کمک کند.

قطعا شما نمی توانید چربی خود را با نشستن در یک گوشه و سرزنش کردن خود، از بین ببرید! شما باید زمان و تلاش بیشتری را برای آن صرف کنید و همچنین باید صبر داشته باشید چرا که تلاش هایتان قرار نیست در یک شب نتیجه بدهند. نباید به دنبال مقصر بگردید. مشکل نه از برنامه کاهش وزن شماست و نه از طریقه انجام آن. موضوع این است که شما در مورد کاهش وزن تقریبا هیچ چیز نمی دانید.

مکمل غذایی گیاهی  با ترکیبات بکمپلکس و ویتامین سی و آهن برای چربی سوزی طبیعی و فعالیت ثرموجنسیس و ترموژنیک

مکمل های غذایی در کاهش و کنترل وزن با خاصیت ثرموجنسیس یا گرمازایی و چربی سوزی :
تعداد زیادی از مردم مکمل های کاهش وزن تهیه می کنند که بیشتر شامل ترموژنیک ها ( مولد حرارت) یا چربی سوزها می باشد. این مکمل های غذایی باعث افزایش دمای بدن شده و در نتیجه انرژی بیشتری برای سوزاندن به سلول های می رسانند که باعث کاهش سریع وزن می شود. ترموژنیک ها غده تیروئید و سیستم عصبی مرکزی را جهت تسریع متابولیسم و سرعت بخشیدن به فرآیند سوزاندن چربی ها تحریک می کنند. به این شکل سطح انرژی بدن بالا تر رفته و توانایی ترموژنیک باعث بیشتر شدن سرعت سوخت کالری ها شده که در نتیجه از ذخیره شدن انرژی به شکل چربی جلوگیری می کند.

عصاره برگ چای سبز از گونه بوته کاملیا سیننسیس برای فعالیت افزایش گرمازایی و چربی سوزی طبیعی بدن جهت کاهش وزن

در زیر به معرفی ترکیبات مکمل غذایی ثرم یا گرمازا فوراور لیوینگ آمریکا می پردازیم:

1- عصاره برگ چای سبز از گونه بوته کاملیا سیننسیس camellia sinensis ،حاوی پلی فنول های قدرتمند حمایت کننده متابولیسم و آنتی اکسیدانی به نام کاتچین می باشد که به دلیل خاصیت ثرموجنسیس یا گرمازایی یا افزایش سرعت سوخت و ساز چربی و قندها، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ثرموجنسیس یا گرمازایی به سوزاندن چربی های اضافی بدن و تبدیل آنها به انرژی مورد نیاز سلول ها کمک می کند.

عصاره برگ چای سبز کاملیا گیاهی است که به جهت مواد مغذی آن طراحی شده است. بر اساس تحقیقات علمی، این محصول می تواند خاصیت ترموژنیک (چربی سوزی) یا ثرموجنسیسی یا گرمازایی در بدن ایجاد کند.

عصاره برگ چای سبز چربی سوز از گونه کاملیا سیننسیس ، گیاهی است که به جهت مواد مغذی آن طراحی شده است. بر اساس تحقیقات علمی، این محصول می تواند خاصیت ترموژنیک (چربی سوزی) یا ثرموجنسیسی یا گرمازایی در بدن ایجاد کند. ترموژنیک فرآیندی است که در آن بدن گرم شده و میزان متابولیسم آن افزایش می یابد. در نتیجه بدن به جای آنکه پس از گوارش، مواد مغذی را جذب کند، آنها را می سوزاند.

چای سبز در مکمل غذایی ثرم یا گرمازا فوراور از برگ گیاه کاملیا سینسیس تهیه شده و ترکیب فعال عمده موجود در آن آنتی اکسیدان های اپی گالو کاتچن گالات و کافئین هستند.عصاره چای سبز به شما اجازه می دهد سطح نورپینفرین (هورمونی که به گیرنده های بتا بر روی سلول های چربی حمله می کند و باعث رخ دادن واکنش های زندجیره ای و در نهایت چربی سوزی می شود) بالاتری برای طول مدت بیشتری داشته باشید که باعث افزایش چربی سوزی بهتری و سرعت متابولیسم و سوخت ساز بیشتری در بدن تان داشته باشید.
برخی مکمل های غذایی به بدن در انجام این کار کمک می کنند.به طور کلی چای سبز چربی سوز برای بدن بسیار مفید است. با داشتن رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش، شما می توانید وزن اضافی خود را به طور کامل از بین ببرید. بهتر است وقت خود را برای یافتن مکمل های کاهش وزنی که تنها سلامت شما را به خطر می اندازند، هدر ندهید

فوراور ثرم همچنین حاوی کافئین طبیعی  به دست آمده از عصاره دانه ها یا میوه گوارانا  می باشد که می تواند انرژی بدن را در طول تمرین و ورزش و همچنین روزهای پر مشغل

2- فوراور ثرم همچنین حاوی کافئین طبیعی  به دست آمده از عصاره دانه ها یا میوه گوارانا  guarana می باشد که می تواند انرژی بدن را در طول تمرین و ورزش و همچنین روزهای پر مشغله افزایش داده و از آن حمایت کند. مطالعات نشان می دهند که اثر چای سبز به همراه کافئین طبیعی در حمایت از ثرموجنسیس یا گرمازایی برای افزایش سوخت و ساز و چربی سوزی بیشتر است.گوارانا که همچنین با نام کاکائوی برزیلی نیز شناخته می شود از دانه های گیاه پائولینا کوپانای بریزیلی ساخته شده و حاوی 2 تا 5 درصد کافئین می باشد. گوارانا ترکیب اصلی شناخته شده برای کمک به کاهش وزن می باشد.گوارانا یک بوته است که میوه هایی کوچک و قرمز رنگ تولید می کند. این میوه دارای دانه های سیاه رنگ در داخل خود است که سرشار از ماده ای به نام گوارانین، که عملکردی شبیه به کافئین دارد، می باشد. دانه های این میوه همچنین حاوی تانن، تئوبرومین و تئوفلین می باشد.
چطور دانه گیاه گوارانا به کاهش وزن کمک می کند:
دانستن این موضوع پیش از شروع استفاده از آن بسیار مهم است. تاثیرگذاری و بی خطر بودن این گیاه بی پایه و اساس نیست! پیش از آنکه استفاده از آن برای مردم توصیه شود، در مورد آن تحقیقات بسیاری انجام شد. پیش از آنکه بخواهیم در مورد فواید این محصول برای شما توضیح دهیم، ابتدا تحقیقاتی که بر روی میوه های این گیاه انجام شده است را مرور می کنیم تا شک و شبهه شما در مورد این محصول برطرف شود. در ادامه نتایج برخی تحقیقات انجام شده در این زمینه آورده شده است.
این آزمایش بر روی موش ها در طول یک دوره 14 روزه جهت اثبات تاثیر گذاری گوارانا انجام شد. در طی این تحقیق مشخص شد که مکمل غذایی گوارانا به موش ها کمک می کرد تا چربی بیشتری را بسوزانند. این اثر به دلیل وجود گوارانین موجود در گوارانا می باشد. همچنین آزمایشی دیگر این بار با استفاده از گوارانا ولی بدون کافئین انجام شد که تاثیری در کاهش چربی نداشت.

نتایج تحقیقات میوه گوارانا نشان می دهند که این میوه بسیار عالی جهت برطرف کردن مشکل اضافه وزن است. هیچ گونه عوارض جانبی نیز برای مصرف آن وجود ندارد و این محصول کاملا طبیعی است اما بیشتر از دوز مصرف توصیه نشده نباید استفاده شود.

نتایج تحقیقات بالا نشان می دهند که این میوه بسیار عالی جهت برطرف کردن مشکل اضافه وزن است. هیچ گونه عوارض جانبی نیز برای مصرف آن وجود ندارد و این محصول کاملا طبیعی است اما بیشتر از دوز مصرف توصیه نشده نباید استفاده شود. افرادی که به کافئین و ماده زانتین حساسیت دارند باید در مصرف این محصول احتیاط کنند و پیش از مصرف آن حتما با یک پزشک متخصص مشورت کنند.
مطالعه ای دیگر نیز بر روی 67 نفر در بیارستان سنت لوک روزولت انجام شد و نتایج آن در مارس سال 2001 منتشر شد. نتایج نشان می دهند که این میوه می تواند به از بین رفتن چربی اضافه در بدن کمک کند.

 

عصاره دانه های گوارانا چطور در لاغری و کاهش وزن تاثیر می گذارد؟
تاثیر و قدرت کافئین مربوط به گوارانین است. همان طور که پیش تر اشاره شد، این مکمل غذایی قابل مقایسه با کافئین است. کافئین به خاصیت کاهش اشتها مشهور است. علت و قاعده استفاده از گوارانا جهت کاهش وزن کاملا مشخص است. گوارانا میل و اشتهای شما برای غذا خوردن را کاهش می دهد در نتیجه شما را از پرخوری باز می دارد. گوارانا همچنین یک مدر( ادرار آور) است. با مصرف آن فرد بیشتر ادرار می کند. این مساله نیز به نوبه خود باعث کاهش وزن می شود. به علاوه این میوه باعث افزایش میزان سوخت و ساز و متابولیسم در بدن می شود. به این طریق همان طور که در آزمایش ها مشخص شد این میوه سوخت و ساز کالری و چربی ها را افزایش می دهد.

عصاره دانه های قهوه سبز ، حاوی ترکیبی منحصر به فرد به نام اسید کلروژنیک می باشد که به میزان زیاد در دانه های قهوه بو داده شده وجود ندارد.

3- عصاره دانه های قهوه سبز ، حاوی ترکیبی منحصر به فرد به نام اسید کلروژنیک می باشد که به میزان زیاد در دانه های قهوه بو داده شده وجود ندارد. این ترکیبات به جلوگیری از جذب گلوکز یا قند انرژی بدن کمک کرده و همچنین به حفظ سطح متعادل قند خون نیز کمک می کنند. این ویژگی از ایجاد میل شدید و همچنین کاهش انرژی در فرد جلوگیری می کند.

بهترین چیزی که می توان همراه این حمایت کننده از متابولیسم استفاده کرد،میوه رَسپ بری کتون یا تمشک کتان و نیز اضافه کردن ویتامین های گروه بکمپلکس B و C از منابع گیاهی در این مکمل غذایی می باشد.

4- بهترین چیزی که می توان همراه این حمایت کننده از متابولیسم استفاده کرد،میوه رَسپ بری کتون raspberry ketone یا تمشک کتان می باشد. تحقیقات نشان می دهند که تمشک کتان یا رَسپ بری می تواند به سوختن چربی ها و تبدیل آنها به انرژی مورد نیاز بدن کمک کند.

5- ویتامین های گروه B و C از منابع گیاهی در مکمل غذایی ثرم فوراور لیوینگ، این ویتامین ها برای سوخت و ساز و مصرف کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی ها ضروری هستند. از آنجا که این ویتامین ها در طول انجام تنش های فیزیکی مثل انجام ورزش، کاهش می یابند، بازیابی و پر کردن ذخایر این ویتامین ها جهت ایفای نقش حمایتی در سوخت و ساز بسیار مهم است.

ویتامین سی در مکمل غذایی ثرم فوراور لیوینگ برای جلوگیری از افتادگی پوست در کاهش وزن

ویتامین C سی به عنوان اسید آسکوربیک: برای تولید کلاژن در بدن ضروری است.به حفظ و ترمیم بافت همبند،استخوان ها،عضلات و رگ ها کمک می کند.استخوان ها و دندان ها را محکم نگه می دارد.به کاهش کلسترول خون کمک می کند.برای تولید سلول های خونی به کار می رود.برای تولید آدرنالین لازم است.حیات سلول های بدن را افزایش می دهد،برای زیبایی و جوانسازی پوست موثر است و سایر موارد.

ویتامین های گروه بی برای سوخت و ساز چربی ها،پروتئین ها ،کالری ها و بازسازی سلول ها و پوست بدن جهت کنترل و کاهش وزن مکمل غذایی ثرم فوراور

ویتامین B1 یا تیامین: برای متابولیسم یا سوخت و ساز کربوهیدرات ها ضروری است.برای حفظ تون عضلات و رشد آنها ضروری است.در تمام انواع استرس ها کمک کننده است.اشتها را تثبیت کرده و بنابراین هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد.دستگاه عصبی،مغز،عضلات و قلب را در حالت سلامت نگه می دارد و سایر موارد.

ویتامین B2 یا ریبوفلاوین: برای هضم و متابولیسم یا سوخت و ساز پروتئین ها،چربی ها و کربوهیدرات یا کالری ها لازم است.برای تنفس سلول ضروری است.برای تشکیل گلبول های قرمز ضروری است.باعث سلامت پوست،ناخن ها و مو می شود.به رشد و تولید مثل کمک می کند.

ویتامین B3 یا نیاسین: به سوخت و ساز و مصرف پروتئین،چربی و کالری ها کمک می کند.به ایجاد یک دستگاه گوارش سالم کمک می کند.برای سلامت پوست و زبان ضروری است.برای تولید کورتیزون،انسولین و هورمون جنسی در مردان و زنان ضروری است.برای سلامتی دستگاه عصبی و فعالیت مغز ضرورت دارد.گردش خون را افزایش داده و کلسترول را کم می کند.

ویتامین B5 یا پانتوتنیک اسید : به حفظ رشد طبیعی بدن کمک می کند.برای تبدیل غذا به انرژی لازم است.در مقابله با عفونت ها و بیماری به بدن کمک می کند.به التیام زخم ها کمک می کند.برای فعالیت غدد فوق کلیوی حیاتی است.توانایی بدن را برای دست و پنجه نرم کردن با استرس بهبود می بخشد.به تکامل دستگاه عصبی کمک می کند.

ویتامین B6 یا پیریدوکسین: باعث سالم نگه داشتن پوست،دندان ها،عضلات و اعصاب می شود.برای جذب کامل ویتامین B12 لازم است.برای تولید آنتی بادی ها و گلبول های قرمز ضروری است.برای متابولیسم و سوختن کالری و کربو هیدرات،چربی و پروتئین ها مهم می باشد.برای تولید سدیم و فسفر ضرورت دارد.به حفظ توازن سدیم  و پتاسیم که مایعات بدن را تنظیم می کنند،کمک می نماید.

ویتامین B12 یا سیانوکوبالامین: رشد بدن را القا می کند.انرژی را افزایش می دهد.به تشکیل گلبول های قرمز کمک کرده و از کم خونی جلوگیری می کند.به تولید و تکثیر سلول های خونی کمک می کند.برای جذب ماده آهن در بدن لازم است و به رسوب ویتامین A در بافت های بدن کمک می کند.برای سوخت و ساز کربوهیدرات ها،چربی  و پروتئین ضروری است.تمرکز و حافظه را بهبود می بخشد

ویتامین B9 یا اسید فولیک از گروه B کمپلکس: برای فعالیت درست مغز ضروری است.برای سلامتی عاطفی انسان ضرورت دارد.به جلوگیری از کم خونی کمک خونی کمک می کند.برای تشکیل گلبول های قرمز لازم است.باعث سلامت پوست بدن می شود.برای تقسیم سلولی در بدن لازم است.به سوخت و ساز یا متابولیسم پروتئین ها کمک می کند.برای فعالیت روده ها موثر است.

مکمل غذایی ثرم فوراور.با ویتامین های ب کمپلکس و گیاهانی برای افزایش سوخت و ساز

ویژگی های مکمل غذایی کنترل وزن گیاهی ثرم فوراور:
می تواند متابولسیم را بهبود داده و در صورتی که همراه با رژیم یا رعایت غذایی سالم و ورزش در حد عرق ریزی بدن باشد می تواند به کاهش و کنترل وزن کمک کند.
دارای عصاره های گاهی و مواد مغذی برای حمایت از ثرموجنسیس یا گرمازایی (افزایش متابولیسم یا سوخت و ساز) می باشد.البته پایه و اساس موفقیت در هر برنامه کاهش و کنترل وزن داشتن یک رژیم غذایی سالم و انجام ورزش می باشد.فوراور ثرم دارای ترکیبی قدرتمند از عصاره های گیاهی و مواد مغذی جهت حمایت از تولید انرژی و سوخت و ساز و کمک به رسیدن به هدف مورد نظر، می باشد.

ترموژنیک دراین مکمل غذایی، بدن را جهت سوزاندن چربی های ذخیره شده در بدرن از طریق افزایش متابولسیم که باعث افزایش گرمای تولید شده توسط بدن می شود، تحریک می کنند.

مکمل های چربی سوز یا ترموژنیک چطور عمل می کنند؟
مکمل های غذایی ترموژنیک یا چربی سوز طبیعی، خودشان چربی ها را نمی سوزانند. آنها مکمل های رژیمی هستند که عملکرد و میزان متابولیسم و سوخت چربی های ذخیره شده را از طریق بالا بردن دمای بدن و در نتیجه تبدیل چربی ها به انرژی، افزایش می دهند. این فرآیند با نام اکسیداتیو فسفریلاسیون شناخته می شود.
تمام ترکیبات ترموژنیک در ترکبیات کمک کننده به کاهش وزن، بدن را جهت سوزاندن چربی های ذخیره شده در بدرن از طریق افزایش متابولسیم که باعث افزایش گرمای تولید شده توسط بدن می شود، تحریک می کنند. فرآیند سوزاندن چربی به دلیل آن اتفاق می افتد که محرک ها قادرند عملکرد داخلی بدن را بدون انجام ورزش تحت تاثیر قرار دهند. مکمل های ترموژنیک همچنین به عنوان مدر نیز استفاده می شوند که خود یکی دیگر از روش های کوتاه مدت برای کاهش وزن است.
معمولا این افراد از مکمل های غذایی و داروهای چربی سوزها استفاده می کنند: 1) کسانی که برنامه کاهش وزن با استفاده از رژیم غذایی و ورزش را شروع کرده اند. 2) کسانی که رژیم گرفته اند ولی دیگر وزنشان کاهش پیدا نمی کند 3) افرادی که دچار چاقی مفرط و اضافه وزن شدید هستند. این مکمل های غذایی حاوی ترکیباتی مانند کافئین و عصاره چای سبز هستند که به کاهش اشتها، بهبود سلامتی متابولسیم انسولین و افزایش تمرکز، کمک می کنند. ترموژنیک ها با خاصیت ثرموجنسیس و چربی سوزی و افزایش سرعت سوخت و ساز، تاثیر داشتن رژیم غذایی سالم و انجام ورزش جهت کاهش وزن را بیشتر می کند.

فرایند ترموژنیک و مولد گرما برای چربی سوزی

  در ادامه تعدادی از تاثیر گذارترین اثرات مکمل های غذایی ترموژنیک ها آورده شده است:
1- کاهش دهنده اشتها
این ثرموژجنسیس های چربی سوز شامل ترکیباتی هستند که کالری دریافتی شما را کاهش داده و میزان سوزاندن چربی ها را افزایش می دهند. آنها با ایجاد احساس سیری به مدت طولانی به شما کمک می کنند تا میل شدید تان به غذا کاهش یابد. ترکیبات و مواد موثر در آن عبارتند از: 5-HTP، سیموندسین و گلوکومانان.
2- بهبود دهنده شرایط مغز و حالت
کمبود کالری در بدن می تواند بر حالت و رفتار ما تاثیر منفی بگذارد. خوشبختانه چربی سوزهایی موجود هستند که حاوی ترکیباتی می باشند که به بهبود حالت و روحیه و ظرفیت روحی شما کمک می کنند. این ترکیبات شامل کافیئن، فنی لتیلامین (متابولیت آمینو اسید فنیلانین)، وین پوستین واسید آمینه تیروزین.
3- مدر بودن
استفاده از چربی سوز هایی با خاصیت ادرار آوری می تواند به شما جهت خلاص شدن از آب های اضافی در بدن که معمولا زیر پوست جمع می شوند، کمک کند مانند ماده اوا اورسی (Uva Ursi) در ترکیبات گیاهی مثل دانه های گوارانا
4- مسدود کننده چربی و کربوهیدرات
این چربی سوز ها به شما کمک می کنند تا میزان چربی و کربو هیدرات دریافتی خود را کنترل کنید. عصاره لوبیای سفید بهترین ترکیب باری جلوگیری و مسدود کردن کربوهیدرات می باشد که می تواند میزان جذب کربوهیدرات توسط بدن را کنترل کند. کیتوسان مده بسیار فعال است که می تواند چربی ها را پیش از آنکه تسوط بدن جذب شده و ذخیره شوند، از بین ببرد.برای اطلاع از مکمل غذایی لین فوراور حاوی عصاره لوبیا سفید و میوه کاکتوس خاردار کلیک کنید.
5- حمل کننده چربی بدن برای سخت و ساز
این ترکیبات باعث می شوند که چربی هایی که از سلول های چربی آزاد می شوند حتما بسوزند. کارنیتین به انتقال چربی های آزاد شده به سلول های متوکندری کمک می کند. میتوکندری در واقع دستگاه های تولید حرارت میکروسکپی داخل بدن هستند که مسئول سوزاندن چربی ها و تبدیل آنها به انرژی هستند.ال کارنتین یک اسید آمینه است که در بدن توسط ویتامین ها و مواد معدنی مکمل غذایی ثرم یا گرمازا فوراور در بدن ساخته می شود و نیاز به مصرف قرص های ال کارنیتین نمی باشد.
6- لیپو لیتیک (تجزیه کننده چربی)
تجزیه چربی به آزاد شدن چربی ها از سلول های بدن گفته می شود. ماده لیپولیتیک باعث افزایش تجزیه چربی در بدن شده و به سوزاندن چربی به عنوان سوخت و در نهایت کوچک شدن سلول های چربی کمک می کند و به بدن شما را کوچک تر و لاغر تر می کند. کافئین، یوهمبه، فورسکولین و هیدروکسی سیتریک اسید برخی از ترکیبات لبپو لیتیک می باشند.
7- محرک های چربی سوزنی و رفع گرسنگی
محرک ها می توانند به صورت کافئین بدون آب (با خستگی مقابله می کند ، کالری و چربی بیشتری را می سوزاند ، گرسنگی را کاهش می دهد و حتی عضلات را تقویت می کند) ، کافئین عصاره چای سبز (ترکیب فعال که اپی گالو کاتچین گالات که میزان چربی سوزی را افزایش می دهد) ، سینفرین (عصاره تلخ پرتقال که به سوختن چربی ها کمک می کند) ،  کاپسائیسین (ترکیبی طبیعی از فلفل کاین) یا گیاه گوارانا (نام شیمیایی آن متیل زانتین است) باشند. 
8- محرک غده تیروئید برای تنظیم سوخت و ساز
غده تیروئید هورمون هایی ترشح می کند که باعث افزایش متابولیسم یا سوخت و ساز سلول های بدن می شود. ترکیبات ترموژنیکی وجود دارد که می تواند غده تیروئید را تحریک کرده و ترشحات هورمون توسط تیروئید را افزایش دهد. این ترکیبات عبارتند از: 7-keto DHA یا به طور ساده تر 7-keto و گوگولسترون (استرول گیاهی)

 

توصیه های مصرف مکمل غذایی ثرم فوراور:
روزانه 2 قرص فوراور ثرم را مصرف کنید. شما می توانید یکی از قرص ها را در صبح و قرص دوم را همراه با ناهار میل کرده یا می توانید هر دوی آنها را صبح بخورید که بستگی به خودتان دارد. توصیه می شود به دلیل محتوای کافئین طبیعی آن، قرص های فوراور ثرم را پس از ساعت 6 بعد ازظهر مصرف نکنید.

مکمل غذایی مناسب برای کاهش و کنترل وزن و چربی سوزی همزمان با ثرم یا گرمازا فوراور

برای نتایج بهتر و سریعتر می توانید از محصولات زیر همزمان استفاده کنید:

1- مکمل غذایی 4 فیبر گیاهی فوراور،کاهش و کنترل وزن، اشتها و رفع مشکلات گوارشی

2- مکمل غذایی گیاهی لین فوراور،جلوگیری از چاقی،عدم جذب و کاهش کالری،چربی و قند اضافی،کنترل اشتها

3- مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور، چربی سوز طبیعی،کنترل اشتها، لاغری اندام

جدول ارزش غذایی مکمل غذایی لاغری ثرم فوراور:

جدول ترکیبات مکمل غذایی ثرم یا گرمازا فوراور با فعالیت ثرموجنسیس طبیعی برای چربی سوزی

ترکیبات دیگر مکمل غذایی ثرم فوراور: میکرو کریستال سلولز سلیس، اسید استاریک، کراس کارملوس سدیم، سیلیکون دی اکسید، سدیم کربوکسی متیل سلولز، دکسترین، دکستروز، زنجیره متوسط تری گلیسیرید، سیترات تری سدیم.
 

توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص، کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ