Forever Lite Ultra مکمل غذایی اولترا لایت آمینوتئین فوراور، پروتئین عصاره سویا و فیبر گیاهی دارای تمام اسید آمینه های ضروری برای عملکرد صحیح اعضای بدن،کاهش وزن بدون نیاز به رژیم غذایی برای تعادل وزن:مکمل غذایی فوراور اولترا لایت دارای ماده آمینوتئین ( Aminotein)  و پروتئین انحصاری پرتئاز آمینوژن،کامل ترین افزودنی برای سبک سالم برای رژیم افزایش ، کاهش وزن و سطح انرژی ورزشکاران و همه ی افراد نیازمند به مواد مغذی ، اسید آمینه ، فیبر غذایی و پروتئین دارند. فوراور لایت اولترا دارای آمینوتئین ،تفکر و فناوری های جدید را در هم می آمیزد تا به شما در حفظ رژیم و سبک زندگی سالم کمک کند.

مصرف روزانه فوراور لایت اولترا ، 100 درصد مرجع روزانه مواد غذایی ویتامین ها و مواد معدنی مشخص شده در بخش جدول حقایق تغذیه ای ( Nutrition Facts) را تامین می کند. فوراور لایت اولترا دارای 18 آمینو اسید مهم از جمله آمینو اسیدهای ضروری، غیر ضروری و شاخه دار را در اختیار بدن قرار می دهد.
فور اور لایت اولترا همچنین بخش داخلی از برنامه پاکسازی و کاهش وزن کلین 9 است. این محصول به شما کمک می کند که مسئولیت سلامتی تان را به عهده بگیرید و خود را در مسیر مدیریت موثر و پایدار وزن قرار دهید.
برخی مواد مغذی مثل ویتامین c، از میوه ها و سبزی های معمول به آسانی به دست می آیند. سایر مواد مانند سلنیوم ممکن است به میزان کافی در این مواد غذایی موجود نباشند چون غیر ممکن است که میوه ها، سبزیها، غلات و محصولات روزانه را در یک زندگی روزمره بتوانیم به صورت معجونی واحد و سریع در آوریم و به عنوان میان وعده یا وعده غذایی مصرف کنیم تا بتواند از ضعیف شدن دائمی بدن جلوگیری کند.
فوراور لایت اولترا آمینوتئین همه اسید آمینه های ضروری برای سلامتی، کاهش و افزایش وزن و عملکرد ترشحات غدد و غیره را دارا می باشد:
یک پروفسور شیمی زمانی می گفت یک تخم مرغ کامل ترین غذایی است که می توانید بخورید چون شامل 9 آمینو اسید ضروری می شود. اکنون شما می توانید بگویید فوراور لایت اولترا آمینوتئین یک غذای کامل است. این مولکولها بلوکهای سازنده پروتئین هایی هستند که ساختار و نیز آنزیم ها و سایر اجزاء مهم بدن را تشکیل می دهند. مشخص شده است که کمبود آمینو اسیدهای ضروری موجب سرگیجه، خستگی و نا آرامی می شود.مواد حاوی پروتئین بالا سلامت مغز و بدن را افزایش می دهند.
یک پیمانه از محصول فوراور لایت اولترا آمینوتئین دارای 17 گرم پروتئین در هر 25 گرم هست.کمبود پروتئین نه تنها بر سلامتی خودتان تاثیر می گذارد بلکه می تواند برای تولد فرزند نیز زیان بخش باشد. کودکانی که مادران آنها پروتئین کافی دریافت نکرده اند، مغزهای کوچکتری دارند، مستعد چاقی هستند و از رنج گسترده ای از مشکلات سلامتی رنج می برند. کمبود جدی پروتئین ممکن است حتی باعث عقب افتادگی ذهنی نیز بشود.این محصول برای مادران باردار نیز زیر نظر پزشک توصیه می شود.
پروتئین تنها برای ساخت عضلات مورد نیاز نیست بلکه جزء اصلی پوست، مو، ارگان ها و خون نیز هست. به منظور ترمیم روزانه زخمها و بریدگی های بدن، باید پروتئین کافی مصرف کنید تا بدن بخش های آسیب دیده را بازسازی کند.
مکمل غذایی لایت اولترا فوراور،سلامتی و زیبایی پوست را در حین کاهش یا افزایش وزن افزایش می دهد و دچار افتادگی پوست نمی شوید:
علاوه بر اسید آمینه های ضروری، ویتامین ها و مواد معدنی ( همه برای پوست مفید هستند)، پروتئین سویا در فوراور لایت اولترا می تواند به شما کمک کند تا بهتر به نظر برسید. مشخص شده است که مصرف سویا چین و چروک ها را از بین می برد و آفتاب سوختگی را ترمیم می کند. همچنین به دلیل این که  آنتی اکسیدان های موجود در شکلات با چین و چروک ها مبارزه می کند، می توانید با فوراور لایت اولترا شکلاتی (حتی مخلوط آن با شیر سویا یا شیر بدون لاکتوز) پوستی بهتر داشته باشید.
مکمل غذایی لایت اولترا آمینوتئین
مواد تشکیل دهنده با طعم وانیلی محصول:
ایزوله پروتئین سویا، فروکتوز، فسفات دی کلسیم، وانیل طبیعی، آمینوژن(ترکیب انحصاری پروتئاز)، صمغ گوار، فروکتوالیگو ساکارید، روغن آفتابگردان، لسیتین سویا، دی سدیم فسفات، اسید اسکوربیک، سوکرالوز، D آﻟﻔﺎ ﺗﻮﻛﻮﻓﺮول اﺳﺘﺎت، بیوتین، بتا کاروتن، نیاسینامید، پالمیتات ویتامین A، اکسید روی، پانتوتنات کلسیم – D، یدید پتاسیم، ویتامین D3، پیریدوکسین هیدروکلرید، مخمر آبجو، هیدروکلرید تیامین، سیانو كوبالامین‌، ریبوفلاوین، اسید فولیک، اسپیرولینا، کلرید کروم، سلنیت سدیم.حاوی سویا.
 
مواد تشکیل دهنده طعم شکلاتی محصول:
ایزوله پروتئین سویا، شکلات طبیعی، پودر کاکائو، فسفات دی کلسیم، فروکتوز، فروکتولیگو ساکاریدها، صمغ گوار، آمینوژن (ترکیب انحصاری پروتئاز)، روغن آفتابگردان، لسیتین سویا، سوکرالوز، اسید اسکوربیک، D آﻟﻔﺎ ﺗﻮﻛﻮﻓﺮول اﺳﺘﺎت، دی سدیم فسفات،  بیوتین، نیاسنامید، بتاکاروتن، پالمیتات ویتامین A، اکسید روی، پانتوتنات کلسیم – D، یدید پتاسیم، ویتامین D3، پیریدوکسین هیدروکلرید، مخمر آبجو، هیدروکلرید تیامین، سیانو كوبالامین‌، ریبوفلاوین، اسید فولیک، ، اسپیرولینا، کلرید کروم، سلنیت سدیم.حاوی سویا.
مکمل غذایی رژیم چاقی و لاغری و تناسب اندام و کنترل وزن فوراور اولترا لایت آمینوتئین

این مکمل غذایی باید به عنوان قسمتی از رژیم غذایی با کالری کنترل شده مصرف شود تا موجب کاهش وزن گردد ما توصیه می کنیم روزانه 10-8 لیوان آب سالم و تصفیه بنوشید.

مقدار مصرف مکمل غذایی اولترا لایت آمینوتئین بستگی به وزن و هدف تغذیه ای شما دارد:

نکته برای مصرف مکمل غذایی اولترا لایت آمینوتئین:هنگام جایگزینی این مکمل با دو تا از وعده های غذایی جهت کاهش وزن، شاید بعضی از افراد با کمبود کالری مواجه شوند یا احساس گرسنگی کنند، پس می توانید از میوه ها و مغز ها با مقدار کم بین وعده های غذایی استفاده کنید.
جهت کاهش وزن و سایز اندام: دو وعده غذایی را با مکمل غذایی اولترا لایت جایگزین کنید.
جهت تثبیت وزن و تناسب اندام: یک وعده غذایی را با مکمل غذایی اولترا لایت جایگزین کنید.
جهت افزایش وزن،چاق شدن و عضله سازی(ورزشکاران و افراد لاغر):1 یا 2 وعده پودر غذایی اولترا لایت را به خوراک پر کالری و پروتئین دار روزانه تان اضافه کنید.
جهت یک مکمل تغذیه ای افزایش انرژی و کمبودهای بدن:گاهگاهی مکمل غذایی اولترا لایت را به صورت میان وعده یا مخلوط با میوه مصرف کنید تا با کمبود ویتامین و مواد معدنی بدنتان مقابله کنید و دچار بیماری نشوید.

چرا باید روزانه این مقدار آب بنوشید؟
زیرا 65 درصد بدن انسان را آب تشکیل می دهد و در تک تک سلولهای بدن ما آب وجود دارد.اگر آب نباشد سلولها وظایف خود را به خوبی انجام نداده وهضم غذا و دفع مواد زائد به راحتی صورت نمی گیرد. مقادیر زیاد آب جهاز هاضمه را تحریک کرد و مانع برزو یبوست و عفونت های دستگاه ادراری می شود اگر پوست شماخشک است، لب ها ترک خورده و در مفاصل احساس سفتی می کنید برخی نشانه های دهیدراسیون یا کم آبی است. درهنگام تشنگی پیامهای عصبی به مغز فرستاده می شود که این پیام ها مرکز گرسنگی را تحریک می کند.متأسفانه 90 درصد مردم در پاسخ به این تحریکات به جای نوشیدن آب، شروع به خوردن می کنند. در شرایط دهیدراسیون بدن، سموم در سلولهای چربی نگهداری می شوند، نوشیدن آب موجب حذف این سموم و چروکیدگی سلولهای چربی می شوند.

 

توجه کنید،محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص،کاهش،درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ