پامستین پاور فوراور،نوشیدنی طبیعی آنتی اکسیدان،انرژی زا از عصاره خالص میوه ها:
هیچ بحثی در این واقیعت وجود ندارد که آنتی اکسیدان ها برای سلامت و تندرستی ما بسیار حیاتی و مهم هستند. هر چند امروزه در مورد میوه ای که دارای بیشترین میزان زانتون و ظرفیت جذب رادیکان اکسیژن (ORAC) است، در میان متخصصان علم تغذیه بحث های فراوانی وجود دارد. پامستین پاور فوراور دارای ترکیبی از عصاره تمام میوه ها شامل: انار، گلابی، منگوستین، رسپ بری، بلک بری، بلوبری و دانه های انگور می باشد.

نوشیدنی پامستین پاور فوراور،آنتی اکسیدان قوی با عصاره میوه ها و ژل آلوئه ورا

درجه ظرفیت جذب رادیکال اکسیژن نشان دهند این است که یک آنتی اکسیدان به چه میزان می تواند از خسارت و آسیب رادیکال آزاد جلوگیری کند که این عملکرد باعث بازسازی سلول های بدن و سلامتی و زیبای به خصوص پوست و درمان بیماری ها می شود. درجه جذب رادیکان اکسیژن میوه ها می تواند بسیار متفاوت باشد. حتی این میزان در زمان های مختلف برداشت نیز متفاوت است. آنچه مهم است این است که بدانیم ترکیبات و میوه های به کار رفته در پامستین پاور فوراور و به خصوص انار و منگوستین، در بالای صدر فهرست درجه جذب رادیکال اکسیژن قرار دارند.عصاره انار دارای آنتی اکسیدان پلی فنول بیشتری نسبت به شراب قرمز، چای سبز، عصاره کرن بری و آب پرتقال دارد.منگوستین میوه ای بسیار محبوب در آسیا است.

نوشیدنی خالص انرژی زا و آنتی اکسیدان قوی پامستین پاور فوراور با عضاره میوه ها و ژل آلوئه ورا

آنچه مهم است این است که بدانیم ترکیبات و میوه های به کار رفته در پامستین پاور فوراور و به خصوص انار و منگوستین، در بالای صدر فهرست درجه جذب رادیکال اکسیژن قرار دارند

زانتون ها خانواده ای از ترکیبات شیمیایی طبیعی با خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار بالا و قدرتمند هستند.با استفاده نیروی پامستین جاودانه شما می توانید اثر خارق العاده آنتی اکسیدان های موجود در انار، منگوستین و دیگر میوه های خارق العاده را تجربه کنید.

ملکه ویکتوریا به دلیل طعم بسیار خوب میوه منگوستین ، آن را میوه محبوب خود اعلام کرد و به همین دلیل به آن میوه ملکه نیز می گویند. ظرفیت جذب رادیکان اکسیژن آن نیز بسیار بالا است و همچنین غنی از زانتون (Xanthones) می باشد.زانتون ها خانواده ای از ترکیبات شیمیایی طبیعی با خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار بالا و قدرتمند هستند.با استفاده از نوشیدنی پامستین فوراور شما می توانید اثر خارق العاده آنتی اکسیدان های موجود در میوه انار، منگوستین و دیگر میوه های خارق العاده را تجربه کنید.

جدول ارزش غذایی نوشیدنی پامستین انرژی زا فوراور:

با استفاده از نوشیدنی پامستین فوراور شما می توانید اثر خارق العاده آنتی اکسیدان های موجود در میوه انار، منگوستین و دیگر میوه های خارق العاده را تجربه کنید.

دیگر ترکیبات نوشیدنی پامستین پاور فوراور: ژل آلوئه ورا پایدار شده (برای جلوگیری از فرآیند اکسید شدن)، سدیم آلژینات، عصاره دانه های انگور، پتاسیم سوربیت (برای کمک به حفظ طعم) و اسید سیتریک.

آنتی اکسیدان میوه ها با پامستین فوراور،میوه های به کار رفته  به خصوص انار و منگوستین، در بالای صدر فهرست درجه جذب رادیکال اکسیژن قرار دارند.افشره انار دارای آنتی اکسیدان پلی فنول بیشتری نسبت به شراب قرمز، چای سبز، عصاره کرن بری و آب پرتقال دارد.

میوه های به کار رفته در پامستین پاور فوراور و به خصوص انار و منگوستین، در بالای صدر فهرست درجه جذب رادیکال اکسیژن قرار دارند.افشره انار دارای آنتی اکسیدان پلی فنول بیشتری نسبت به شراب قرمز، چای سبز، عصاره کرن بری و آب پرتقال دارد.

ویژگی های برتر محصول پامستین پاور فوراور Forever Pomesteen Power :
آنتی اکسیدان بسیار قوی
ترکیبی منحصر به فرد از عصاره و افشره میوه های آنتی اکسیدان،انرژی زا و ژل آلوئه ورا
طعم بسیار عالی که همه آن را دوست دارند

نوشیدنی های مرتبط آلوئه ورا فوراور:

نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر فوراور لیوینگ

توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص ، کاهش ، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ