بعد از گذراندن یک روز طولانیدر دفتر کار یا در باغ ویا در زمین ورزش همه ما معنای خستگی و کوفتگی و درد عضلانی را می دانیم. حالا فقط کافی است که دست خود را درازکنیدو تیوپ لوسیون Aloe Heat را بردارید. این لوسیون روغن در آب حاوی موادگرمازاست و برای ماساژ دادن ماهیچه های خسته و پوستهای خشک بسیار مناسب است. این محصول یک لوسیون نرم کننده با اسیدیته میزان شده است که برای ماساژ دادن و ایجاد آرامش طراحی شده است. آلوئه ورا با قدرت نفوذ عمقی خود موجب برطرف شدن سریع استرس ها، تنش ها، دردهای آرتروزی، دردهای عضلانی و سردرد است. با ماساژ دادن مقدار کمی از این فراورده برروی شقیقه ها در میابید که گرفتگی سینوسهایتان برطرف خواهد شد.
محتویات: ژل پایدار آلوئه ورا، آب مقطر، متیل سالسیلات،گلیسریل استئرات، پروپلین گلیکول، ستیل الکل منتول، تری اتانولامین، روغن اکالیپتوس، روغن هسته زردآلو، پترولاتوم، روغن کنجد، لانولین، روغن جوجوبا، اسید اولئیک، استئارات، 100-PEG، آلانتوئین، الکل پشم گوسفند، اسید اسکوربیک(ویتامین C)، دیازولیدینیل اوره، متیل پارابن، پروپیل پارابن.
طرز استفاده: به مقدار لازم مالیده وماساژ دهید. از تماس با چشم ها بپرهیزید. در صورت تماس با فشار آب به مدت چنددقیقه شستشو دهید.
نکات کلیدی Aloe Heat Lotion:
•    باخاصیت گرم کنندگی مناسب برای درد، مفصل دردو رگ به رگ شدن
•    در سردرد نیز مفید است (مقدار کمی از آن را روی شقیقه بمالید)
•    در مشکلات برونشتی و تنفسی مؤثر است (بروی سینه و پشت ماساژ دهید)
•    مناسب برای کودکان و بزرگسالان
•    لوسیون ماساژ ایده آل