با گذشت روزها و ماهها و سالها، آفتاب ، باد و آلودگی تأثیر خود را برروی پوست می گذارند. اکنون شما با این لوسیون مرطوب کننده می توانید به جنگ این عوامل جوی بروید.
این لوسیون منحصر به فرد دارای خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی است. همچنین دارای کلاژن و الاستین است که پوست را نرم و لطیف و انعطاف پذیر کرده و موجب حفظ PH طبیعی پوست می شود. این لوسیون از لوسیون آلوئه غلیظ تر استو برای بازگرداند ن رطوبت طبیعی پوست و ایجاد حس نرمی و لطافت ایده آل است. این محصول برای پوست دست و صورت وبدن مناسب است و با نفوذ به سطوح سلولی با فرایند پیری ایجاد شده بوسیله آلودگی ها و شرایط بد آب و هوایی، مقابله می کند. پس از مصرف این لوسیون و جذب شدن آن می توانید به روش معمول آرایش کنید.
محتویات: ژل پایدار آلوئه، آب مقطر، C12-15 آلکیل بنزوات، اسید استئاریک، گلیسریل استئارات، پلی ایزوبوتن هیدروژنه متیل گلوست-20،سوربیتول، روغن هسته زردآلو، پلی سوربات، 60- تری اتانولامین، ستیل الکل، کلاژن محلول الاستین هیدرولیز، روغن جوجوبا، توکوفرول، (ویتامین Eطبیعی) سدیم هیالورونات، سدیم PCA، عصاره کامومیل، آلانتوئین، دایمتیکون، PEG 100استئارات، اسید اسکوربیکف دیازولیدین اوره، متیل پارابن، پروپیل پارابن عطر.
طرز استفاده Aloe Moisturizing Lotion: برروی صورت و دست و بدن مالیده به آرامی ماساژ دهید تا جذب پوست شود. اگر به عنوان Foundation برای آرایش به کار رود باید لایه نازکی از این لوسیون برروی پوست باقی بماند.
نکات کلیدی:
مرطوب کننده پوست صورت و بدن
•  کرم دست
•  فاقد لانولین است
•  غنی از ترکیبات ظاهر آن غلیظ تر است.