کرم ضد لک اپیبلانک فوراور برای همه افرادی که در آرزوی داشتن پوستی صاف و شفاف هستند ولی سبک زندگی، مشغله زیاد و قرار گرفتن در معرض عوامل مختلف معمولا باعث ایجاد لک و آسیب به پوست شما شده است.

فرمول کرم اپیبلانک فوراور به طور ویژه برای بهبود ظاهر و رنگ پوست طراحی شده است.علاوه بر ژل آلوئه ورا پایدار شده در فرمول این کرم، ترکیبات گیاهی طبیعی مثل آربوتین (بیر بری)، رومکس اکسی دنتالیس و ویتامین E ای نیز در این محصول وجود دارد.
کرم اپیبلانک ضد لک فوراور، زمانی بیشترین تاثیر گذاری را دارد که مستقیما برای مشکلات پوستی و لکه های سیاه استفاده شود. استفاده از کرم ضد آفتاب آلوئه ورا فوراور در کنار استفاده از اپیبلانک در طول روز توصیه می شود.

ترکیبات کرم ضد لک فوراور اپیبلانک:
عصاره برگ آلوئه ورا باربادنسیس (ژل آلوئه ورا پایدار شده)، آب، گلیسیرین، آربوتین، تری اتانل آمین، سدیم آسکوربیل فسفات، عصاره رومکس اکسیدنتالیس، سدیم هیالورانت، توکوفرول (ویتامین ای طبیعی)، زانتان گام، کربومر، دی متیکون، 1 و 2 هگزان دیول، کاپریلیل گلیکول، دی سدیم ای دی تی ای (EDTA)، متیل پارابن، خوش بو کننده ها
هشدار:
این محصول را با چشم خود تماس ندهید. در صورت احساس ناراحتی، چشم خود را با آب شستشو دهید. در صورت بر طرف نشدن مشکل، مصرف محصول را قطع کرده و با پزشک خود مشورت کنید.
نکات کلیدی کرم ضد لک فوراور:
یک دست کردن رنگ پوست
روشن کردن چهره و رنگ پوست
از بین بردن لکه های سیاه